Feallan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4634
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Feallan

 1. "8 powodów, dla których..." gram.pl stacza się i stacza
 2. Pamiętaj o tym, że te 18 milionów PCtów co fenr1r podał, to są PCty raczej highendowe, a przynajmniej sporo wydajniejsze od konsol. Jak do tego doliczysz ludzi grających na low, wychodzi znacznie większa liczba.
 3. Feallan

  Counter-Strike Global Offensive

  Za dużo ludzi ma zmienne IP. Jakby wsadzali takie bany, to cziterzy by je omijali, a uczciwi gracze dostawali za to, czego nie zrobili. Nie da się i tyle.
 4. Feallan

  Counter-Strike Global Offensive

  A jak niby mają to blokować?
 5. A po co fikuśne kolekcjonerki, jak gra i tak będzie lipna Bethesda potrafi zapewnić w swoich grach wrażenie swobody i niewiele więcej. Fallout 3 w porównaniu do New Vegas wygląda jak jakieś fan fiction.
 6. Jak ktoś chce tworzyć gry, to niech się uczy UE4 albo Unity, a nie RPG makera...
 7. Spoko, niedługo skończy im się moc PS4, i zamiast iść na kompromisy przeniosą grę na PS5.
 8. A ty byś się śmiał w twarz ludziom, którzy Ci płacą? :)
 9. Feallan

  Opinia: Wiedźmin 3 a problem rasizmu

  Bo w dzisiejszych czasach wiele gier popada w śmieszność na siłę wrzucając postaci o wszystkich kolorach tęczy. Obowiązkowo muszą być Murzyn, Arab, Chińczyk i Indianin, w różnych wariantach płci i orientacji seksualnej. Wiedźmin jako chyba jedyna popularna gra ostatnich lat się z tego schematu wyłamuje. Polska jest krajem w 99% białym i polskie gry mają pełne prawo do odwzorowywania struktury etnicznej naszego kraju.
 10. Feallan

  Opinia: Wiedźmin 3 a problem rasizmu

  "Czarnoskórzy rycerze"? Panu Piotrowi Nowackiemu widzę zależy na kliknięciach?
 11. https://twitter.com/DuvalMagic/status/570265171152670720 100 tysięcy preorderów to dla tak niszowe gry świetny wynik. Może jednak będzie z kim grać w multi. :)
 12. Feallan

  Homeworld Remastered Collection - temat ogólny

  Jeszcze można na upartego Nexusa zaliczyć, aczkolwiek to jest trochę inna gra (też dobra, polecam!). Swoją drogą, hojna dosyć ta obniżka na Homeworlda. Dopiero kilka miesięcy od premiery, a tu już -60%.
 13. Feallan

  Homeworld Remastered Collection - temat ogólny

  Ale te gry to nie space rtsy. :) Są może ze 2 gry podobne do Homeworlda.
 14. Feallan

  Homeworld Remastered Collection - temat ogólny

  Space rtsy? Na pewno.
 15. Feallan

  Homeworld Remastered Collection - temat ogólny

  Dzisiaj są niszowe. Przygodówki też kiedyś były wielkie.
 16. Assassin''s Creed też kiedyś był super, potem zaczął wychodzić co roku.
 17. Czy ja wiem. W Dark Souls 2 można się było przyczepić tylko do durability buga.
 18. Ponoć więcej się sprzedało sztuk na PC niż na Xboxa. Stawiam 30gr, że wypuszczą wersję PC miesiąc po konsolowych, bo boją się piractwa.
 19. Kogo obchodzą popsute hitboxy. NOWE SKINY PANOWIE
 20. https://www.youtube.com/watch?v=XXsHqe5dtuQ + podobnie skopane hitboxy jak ktoś kuca plantując bombę i tragiczny serwery zapominające zarejestrować wiele trafień
 21. Feallan

  Demon''s Soul - temat ogólny

  IMO nie, jak będziesz chciał dropa jakieś szczególnej broni, to i tak będziesz musiał pofarmić, nieważne czy będziesz miał 7 czy 99 luck.
 22. Cena wcale nie jest globalna, to zależy. Rosja np. ma ceny na Steamie naprawdę w porządku. Wiedźmin 3 kosztuje tam 1200 rubli, czyli ok. 85 zł. Tak jest, Rosjanie płacą za polską grę mniej niż Polacy, przy zbliżonych zarobkach. Na nas wszyscy wydawcy mają wylane, każą sobie płacić tyle samo ile zarabiający kilkukrotnie więcej Niemcy, i potem wielkie zdziwienie że jest słaba sprzedaż i piractwo.
 23. Feallan

  Demon''s Soul - temat ogólny

  Leczenie to nie jest sorcery, tylko miracle. Rzuca się je talizmanem, a nie różdżką. Można znaleźć na początku Shrine of Storms i Valley of Defilement.