Ciachoo666

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  389
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ciachoo666

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Ciachoo666

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Wydaje mi się, że te płyty są trochę za drogie. Ja wiem, że Apple, że płacimy na markę, ale bez przesady. Tak ogólnie to witam, dawno mnie tu nie było.
 2. Ciachoo666

  Guild Wars - Temat ogólny

  Dobra, z kluczem bonusowym sobie poradziłem. Jest on niejako wbudowany w klucz podstawowy (po aktywacji konta wystarczy wpisać "/bonus" i już można się cieszyć bonusowymi itemami. Ale dalej nie wiem, gdzie jest klucz trialowy. Pomóżcie!
 3. Ciachoo666

  Guild Wars - Temat ogólny

  Witajcie! Ostatnio kupiłem na tej: http://allegro.pl/item369477898_guild_wars_prophecies_pc_nowa_.html aukcji Guild Wars''a. Wydaje mi się jednak, że przesyłka jest niekompletna. Z jednej strony pudełko było zafoliowane i obklejone certyfikatem CDP, że nic nie było ruszane, to jednak na spodzie pudełka (tam gdzie jest wykaz elementów) jest napisane: "Klucz bonusowy i tymczasowy". U mnie brakuje tego elementu (wszystko inne jest). Proszę o pomoc. Niezbyt wiedziałem, gdzie umieścić ten post (ostatnio pojawiły się jakie podfora pomocy technicznej - dawno nie byłem na gramie, nie orientuję się)
 4. No proszę... Chyba znalazł się polski dystrybutor: http://toys4boys.pl/Ladowarka-sloneczna-item596.html . Odnośnie baterii: http://toys4boys.pl/Awaryjna-ladowarka-telefoniczna-item63.html i http://toys4boys.pl/Osobista-Elektrownia-item229.html .
 5. PeeMpek''s deviation Przygotowując prezentację na historię w photoshopie bawiłem się fotkami koleżanki. Zainspirowało mnie to do stworzenie pod tą fotkę pulpitu.Tak naprawdę to mój dopiero drugi zremasterowany pulpit, więc proszę o wyrozumiałość. W tym muszę poszukać ikon do docka, znaleźć lepszy styl, zmienić odtwarzacz i komunikator. Niejako licencją na bawienie się i publikowanie fotek koleżanki miałobyć zarzucenie linkiem do jej deviantarta w miejscu publikacji, co niniejszym czynię: http://peempek.deviantart.com/ .
 6. Hmm... Znalazłem błąd w regulaminie. Jest w nim bowiem mowa o nagrodach z jakiegoś konkursu o Crysisie, a nie o Wiedźminie (zamiast nagród wspomnianych w artykule jest napisane o śpiworze i kamizelce Crysisowej).
 7. Ciachoo666

  Kulinaria czyli wymiana przepisami

  Kiedyś Pysio wypuścił dwa nowe rodzaje soków (nie wiem, czy dalej można je kupić). Były to zwykłe soki marchwiowe z dodatkiem owego smoczego owocu, czy gwiezdnego owocu dodawanego do drugiego rodzaju. Nie są to jednak ''oficjalne'' nazwy tych owoców. Smok to pitaja, a gwiazda to karambola (jeszcze bardziej fachowo to będzie ''oskomian pospolity''). Jeśli naprawdę jest taki, jak mówisz, to może warto by spróbować. Jak najlepiej smakuje, na surowo, czy jakoś przyrządzone?
 8. Ciachoo666

  Telefony Komórkowe

  Mam pytanko. Czy flashowanie telefonu z platformą db2020 (SE) (K800i,W880i) powoduje ściągnięcie smoka? Zaznaczam, że nie mam kabla serwisowego, soft będę wgrywał zwykłym usbekiem. Według mnie simlock zostanie, ale zapytam dla świętego spokoju.
 9. Ciachoo666

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  http://pl.youtube.com/watch?v=Ej4HnCgapFU Donald marzy...
 10. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=19774 i http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=31026 - kilka rad dla początkujących. GW szczerze polecam, na razie odstawiłem ze względu na Wiedźmina i Metina 2, ale niedługo wrócę.
 11. Hmm... Ten kolor paska Mac''a nie pasuje. Powinieneś wyszukać lepszą ikonkę dla ''Mamby''. Sam robię coś w takiej cieplutkiej wersji kolorystycznej, więc prosiłbym o linka do ikonek użytych tutaj. No właśnie... Naprawdę nie macie jakiegoś stylu, który by pasował do tych screenów, które zarzuciłem wcześniej? Jeszcze raz się przypomnę:
 12. Witajcie! Wzięła mnie ochota na jakiś taki ''ciepły'' pulpit. Znalazłem sobie stosowną tapetkę, kursory, ekran logowania i ładowania systemu. Ale za nic nie mogę znaleźć stosownego stylu i zestawu ikonek. Może polecicie mi jakiś styl (najlepiej do StyleXP) i paczkę ikonek (IconPackager)?
 13. Ciachoo666

  Sklep gram.pl

  Troszkę za droga. Poza tym ma tylko 20 cm. Może ktoś już kupił? Jakie macie opinie?
 14. Ciachoo666

  Sklep gram.pl

  Mam takie pytanie... Czy to jakiś bug, czy ta figurka Geralta kosztuje naprawdę 130 złotych (Z WPLN''ami)?
 15. Ciachoo666

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  http://hacking.pl/pl/news-7273-Wykoppl_zhakowany.html ZACHAKIEROWANY!