Jackaloppe

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1799
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Jackaloppe

 • Ranga
  Przewodniczcy
 1. Oglądałem i oczywiście jak przystało na prawdziwego geeka, zauważyłem w jednej z paczek Far Cry''a 3. Tak pomyślałem, że ma to związek z wami. :)
 2. O tak! Egipt brzmi perfekcyjnie, byłoby ogromnie na plus! PS. Opracujcie jakiś lepszy sposób ostrzegania o spoilerach (wykorzystajcie choćby te forumowe). ;)
 3. Design imo na plus, cena już mniej. Nawet w sklepie.gram.pl będzie to oscylowało w granicach 50 zł. O 2 dyszki za dużo. ;)
 4. Jackaloppe

  Battlefield: Bad Company 2

  Nie ma to jak optymalizować grę po 1,5 roku obecności na rynku. :p
 5. Jackaloppe

  Battlefield: Bad Company 2

  To jak już jesteśmy w tematach około-patchowych, możecie mi powiedzieć co wprowadziła ów najnowsza łatka? ;)
 6. Jackaloppe

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Tak się składa, że aktualnie ogrywam GTA IV na komputerze i jedyne co mi się ciśnie na usta a propos konwersji GTA V na PC to: "Ojeju, konkretnie przemodelujcie skład za to odpowiedzialny". Na rocznym sprzęcie gra ma problemy z chodzeniem na najwyższych detalach. Me doesn''t like it.
 7. Są zastrzeżenia? Nie ma maksa, a co dopiero mówić o ocenie wychodzącej poza skalę. Głupota.
 8. Jackaloppe

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Jedyne co mi przychodzi do głowy to może przekroczona max. wartość stężenia molowego (o ile istnieje coś takiego ;). Chemikiem nie jestem i nie zamierzam być, a nie widzę innej podstawy, żeby pH nie nie mogło równać się 9. :p
 9. Jackaloppe

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Naprawdę, nie wiem co innego może być niż 9. Stężenie jonów wodorowych będzie takie samo jak samego HCl, bo stopień dysocjacji w mocnym kwasie zawsze wynosi 100%, a ujemny logarytm z 10^-9 to 9. ;)
 10. Co do Mass Effecta jestem już przekonany, zastanawiam się jeszcze na FEARem 2. Ktoś powie czy warto? :)
 11. Ej, a czy od blisko miesiąca nie wisiała przy Batmanie informacja: "Planowana wysyłka 17.11.2011"? ;)
 12. Myślę, że powalczę z ustawieniami na medium. I mi to właściwie wystarczy do dobrej zabawy. ;p
 13. Jackaloppe

  Artykuł: Batman: Arkham City - recenzja

  Tak jest! Obecnie ogrywam Assassin''s Creeda Brotherhood i zapiera mi dech w piersiach ilość znajdziek, zadań pobocznych i innych tym podobnych rozwiązań. Wygląda na to, że Batman podobnie zagwarantuje kuupę zabawy na resztę roku. :)
 14. Jackaloppe

  Batman: Arkham City - przegląd ocen

  Informowanie o ocenie gry na parę dni przed premierą recenzji? Nieznane mi takie chwyty. ;) Już Frostbite zaimplementowany w BC2 robił na mnie niesamowite wrażenie, więc nie martwię się o jakość destrukcji w BF3. Niech i część będzie oskryptowana, pewną rzeczą jest, że wieżowca w real-time nie zniszczysz. :) Wiadomo, że nie będą miały, ale póki co marna fabuła nie przeszkadzała serwisom w okrzykiwaniu Call of Duty grą roku. ;)
 15. Jackaloppe

  Batman: Arkham City - przegląd ocen

  Bardzo prawdopodobne, że Playmania została zwolniona z embarga za dołożenie do końcowej oceny punktu czy dwu, więc nie ma się co aż tak jarać, chociaż czuję, że to U3 wciąż będzie niesamowicie wysoko ocenianą grą. :) Deus Ex z Portalem ma ogromne szanse. Myślę, że przehype''owany BF3 też będzie sporym zagrożeniem (grafika + rewelacyjny system zniszczeń), na ACR może być foch, że znowu to samo (:p), a Skyrim będzie raczej walczył o tytuł najlepszego RPG. :)