Jackaloppe

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1799
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Jackaloppe

 1. Oglądałem i oczywiście jak przystało na prawdziwego geeka, zauważyłem w jednej z paczek Far Cry''a 3. Tak pomyślałem, że ma to związek z wami. :)
 2. Jackaloppe

  Imperial Glory

  Można tutaj pisać ciekawostki z tej bardzo fajnej gry. I przy okazji mam pytanie czy jest w tej grze coś takiego jak ograniczenie ludności ??? Dokładniej mi chodzi o to czy trzeba budować na wyznaczonym miejscu budynek, który daje ma możliwość do przebywania w osadzie większej liczby ludności.
 3. Mówie wam to świetna rzecz ćwiczy się z kijami mieczami i nożami. Ja osobiście ćwicze 3 lata, i mam niebieski pas.
 4. O tak! Egipt brzmi perfekcyjnie, byłoby ogromnie na plus! PS. Opracujcie jakiś lepszy sposób ostrzegania o spoilerach (wykorzystajcie choćby te forumowe). ;)
 5. Design imo na plus, cena już mniej. Nawet w sklepie.gram.pl będzie to oscylowało w granicach 50 zł. O 2 dyszki za dużo. ;)
 6. Jackaloppe

  Battlefield: Bad Company 2

  Nie ma to jak optymalizować grę po 1,5 roku obecności na rynku. :p
 7. Jackaloppe

  Battlefield: Bad Company 2

  To jak już jesteśmy w tematach około-patchowych, możecie mi powiedzieć co wprowadziła ów najnowsza łatka? ;)
 8. Jackaloppe

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Tak się składa, że aktualnie ogrywam GTA IV na komputerze i jedyne co mi się ciśnie na usta a propos konwersji GTA V na PC to: "Ojeju, konkretnie przemodelujcie skład za to odpowiedzialny". Na rocznym sprzęcie gra ma problemy z chodzeniem na najwyższych detalach. Me doesn''t like it.
 9. Są zastrzeżenia? Nie ma maksa, a co dopiero mówić o ocenie wychodzącej poza skalę. Głupota.
 10. Jackaloppe

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Jedyne co mi przychodzi do głowy to może przekroczona max. wartość stężenia molowego (o ile istnieje coś takiego ;). Chemikiem nie jestem i nie zamierzam być, a nie widzę innej podstawy, żeby pH nie nie mogło równać się 9. :p
 11. Jackaloppe

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Naprawdę, nie wiem co innego może być niż 9. Stężenie jonów wodorowych będzie takie samo jak samego HCl, bo stopień dysocjacji w mocnym kwasie zawsze wynosi 100%, a ujemny logarytm z 10^-9 to 9. ;)
 12. Co do Mass Effecta jestem już przekonany, zastanawiam się jeszcze na FEARem 2. Ktoś powie czy warto? :)
 13. Ej, a czy od blisko miesiąca nie wisiała przy Batmanie informacja: "Planowana wysyłka 17.11.2011"? ;)
 14. Myślę, że powalczę z ustawieniami na medium. I mi to właściwie wystarczy do dobrej zabawy. ;p
 15. Jackaloppe

  Artykuł: Batman: Arkham City - recenzja

  Tak jest! Obecnie ogrywam Assassin''s Creeda Brotherhood i zapiera mi dech w piersiach ilość znajdziek, zadań pobocznych i innych tym podobnych rozwiązań. Wygląda na to, że Batman podobnie zagwarantuje kuupę zabawy na resztę roku. :)
 16. Jackaloppe

  Batman: Arkham City - przegląd ocen

  Informowanie o ocenie gry na parę dni przed premierą recenzji? Nieznane mi takie chwyty. ;) Już Frostbite zaimplementowany w BC2 robił na mnie niesamowite wrażenie, więc nie martwię się o jakość destrukcji w BF3. Niech i część będzie oskryptowana, pewną rzeczą jest, że wieżowca w real-time nie zniszczysz. :) Wiadomo, że nie będą miały, ale póki co marna fabuła nie przeszkadzała serwisom w okrzykiwaniu Call of Duty grą roku. ;)
 17. Jackaloppe

  Batman: Arkham City - przegląd ocen

  Bardzo prawdopodobne, że Playmania została zwolniona z embarga za dołożenie do końcowej oceny punktu czy dwu, więc nie ma się co aż tak jarać, chociaż czuję, że to U3 wciąż będzie niesamowicie wysoko ocenianą grą. :) Deus Ex z Portalem ma ogromne szanse. Myślę, że przehype''owany BF3 też będzie sporym zagrożeniem (grafika + rewelacyjny system zniszczeń), na ACR może być foch, że znowu to samo (:p), a Skyrim będzie raczej walczył o tytuł najlepszego RPG. :)
 18. Jackaloppe

  Batman: Arkham City

  EK nowego Batmana w ogóle mnie nie jara. O ile dodanie batrangu miało swój urok, tak cała figurka Batmana mnie już nie satysfakcjonuje. Najchętniej kupiłbym edycję podstawową z tą grubą kopertą wysyłaną jako materiały prasowe, o. ;)
 19. Jackaloppe

  Nowy ekran "Moje zamówienia"

  O łał, cudnie to wygląda. <3
 20. Jackaloppe

  Batman: Arkham City - przegląd ocen

  Raczej z więcej niż 2 tytułami. :) Zgaduję, że świetne oceny zbierze jeszcze Uncharted 3, Battlefield 3, MW3, Assassin''s Creed Revelations, TES Skyrim. Nie zapominajmy, że wyszły już takie killery jak Portal 2, Deus Ex, czy nasz rodzimy Wiedźmin 2. ;) Ale najlepsze wrażenie robi na chwilę obecną Batman. Technologią, fabułą i ilością contentu, szok. :)
 21. Jackaloppe

  Preordery PS Vita w Japonii wyprzedane

  Japonia jak to Japonia, ciekaw bardziej jestem jak sprawa się ma w Europie i USA. ;)
 22. Jackaloppe

  Batman: Arkham City - przegląd ocen

  Gra roku panowie i panie, gra roku. :)
 23. Jackaloppe

  The crims

  Tutaj można pisać ciekawostki ze świata the crims
 24. Jackaloppe

  Problemy techniczne z gramsajtami [M]

  Heh, a myślałem, że tylko mnie to dotknęło.
 25. Mnie się rzuciła w oczy scena na motorówce. Chyba graczowi będzie dane ją poprowadzić, klawo. :)