Gunzzassin

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  771
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Gunzzassin

 • Ranga
  Delegat
 1. Your wish has been granted ;) [ https://www.youtube.com/watch?v=SsBEHWzApVA] Nadmienię, że taki mod, stworzono już jakiś czas temu.
 2. Gunzzassin

  Remastery - dar niebios czy zło konieczne?

  Oj, ile bym oddał za Gothic I oraz II w wydaniu HD, w wersji steamowej, stabilnie działające pod Win7/8. Do najbardziej udanych remasterów dorzucę grę, która w swojej pierwotnej formie imponowała (i dalej to robi), a wersja HD zwala z nóg i bez zastanowienia nabyłem premierówkę. Mowa o Wind Waker HD. A będąc w temacie TLoZ i bardzo udanych remasterów, polecam OoT i MM (figurka Skullkida świetnie się prezentuje). Dlatego jestem jak najbardziej za wersjami HD jeżeli prezentują wysoki poziom.
 3. Nie podoba mi się nowy gram.pl. W mojej ocenie wszytsko jest tu nieczytelne, ramki poszczególnych wątków wchodzą jedna na druga. Totalny brak pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni, totalny chaos. Poza tym po co znieniać coś co jest bardzo dobre? Gdzie jest opcja ''gram.pl classic'' czy coś w ten deseń? Za dużo chcieliście naupychać i wyszło jak wiekszość nowszych tytułów: Bajera i wodotryski + techniczna klapa.
 4. Pamiatkowe zdjęcie członków rodziny PentaGRAM podczas niedzielnej imprezy.
 5. Dzisiajsza wyprawa do CoE. Bohaterami są Mitic, Surreal Mind, Gunzzerk, Neesy oraz Arandia. Trzeba przyznać, że atmosfera podczas walki była nieprzyzwoicie gorąca. PS: Nie, to nie jest prywatny harem Gunzzerka.
 6. Pozdrowienia od plażowiczów prosto z CoE! CoE jest prześliczne. Stop. Lasery z początku dawały w kość. Stop. Myśleliśmy, że najgorsze za nami. Stop. Niestety, myliliśmy się. Stop. Hakowanie było gorsze, ale wrażenia bezcenne. Stop. PS: W załączniku pocztówka z pamiątkowym zdjęciem w składzie od lewej: Nessy, Aylith, Mitic, Gunzzerk i Lucanos
 7. Gunzzassin

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  A już myślałem, że coś z moim PC nie tak. Człowiek sobie beztorsko od tygodnia on-life''uje a tu nagle taka "niespodzianka" ;). No trudno trzeba czekać.
 8. Nie wiem czemu, ale wątek trundo dostępnych miejsc (w większości Vist) jakoś nie może się odczepić ode mnie. Dlatego zamieszczma screen z jednego miejsca, w którym gracze z uporem maniaka chcą wejść po ''śliskiej'' ścianie stercząc tam nawet po kilka miunt. Panie i Panowie, nie tędy droga... na około trzeba i nie ma, że boli.
 9. Gunzzassin

  Guild Wars 2 - zakładamy gramową gildię!

  Zglaszałem się we wcześniejszym wątku na 3 stronie zanim Lucas podał, aby prosić o przyjęcie do gildii w tym temacie. Z tego co wyczytalem to ludzie zgłaszający się grubo po mnie ostrzymali zaproszenia, a ja nadal nie mam swojego. (zgłaszałem się 30.08.2012, 10:41). Ponawiam zgłoszenie: Postać: Gunzzerk Charr inżynier
 10. Chciałem się pochwalić zdobyciem Visty The Breached Wall (Diessa Plateau). Dla tych co jeszcze tego nie zrobili... powodzenia xD. Aż boję się pomyśleć co jeszcze przyszykowali dla nas twórcy. Ja musiałem tam wchodzić dwa razy :/, za pierwszym razem zaraz po zdobyciu Skill Pointa źle wymierzyłem skok do Visty i spadłem na sam dół (so close). PS: Swoją drogą musza mieć niezłą polewkę, przyglądając się tym biednym graczom, którzy wymierzają każdy pixel byleby tylko dobrze wymierzyć skok.
 11. Gunzzassin

  Guild Wars 2 - PentaGRAM - rekrutacja do gildii

  Chętnie się przyłączę. Postać: Gunzzerk Charr (mgr :P) inż.
 12. Zauważyłem, że developerzy mają niezłe poczucie humoru i ztrollowali graczy, którzy lubią exlporować niedostępne miejsca, wykorzystując glitche gier. Chodzi mi o Visty (na mapie te 2 czerwone trójkąty). Śmiesznie to wygląda jak kilka osób na raz próbuje wskoczyć po "śliskiej" ścianie ;). Ciekawe w jaki sposób jeszcze pozytywnie zakpili sobie z graczy?
 13. Podzielę się z Wami swoimi wrażeniami. Na razie po 4h grania mam 6lvl i przyznam, że jestem mile zaskoczony. Ponad godzinę spędziłem na zapoznanie się z większością opcji (ekwipunkiem, oknem skilli, mapą) trochę pozwiedzałem, obadałem crafting etc. Na dobre rozkręcę się jak wstanę. Teraz trzeba odespać trochę, a potem znów wracam do Tyrii. PS: Co w związku z gramową gildią?
 14. Nie pocieszyłeś mnie z tym logowaniem :/. Gra właśnie mi się instaluje i za jakiś czas też powinienem dołączyć do gry. Tak btw to powstałe ta gramowa gildia? Z chęcią bym dołączył. A i powiedzcie mi jeszcze jedno. Lepiej aktywować grę przez NCSoft Account Manager czy przez konto do GW2? @DambialkoX w tesco za 159 jest ;).