elu15

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  100
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O elu15

 • Ranga
  Przodownik
 1. elu15

  NBA 2k11 - Temat Ogólny

  Dostał już ktoś paczkę od Cenegi z PC-tową wersją gry? Bo ja ciągle mam status "Przyjęte do realizacji".
 2. elu15

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Jeszcze ja poproszę - fear38@gmail.com :)
 3. elu15

  StarCraft 2 - temat ogólny [M]

  Ostatnimi czasy mocno się zastanawiam nad kupnem Starcrafta II. Osobiście jestem na ogół przeciwnikiem strategii, choć niektóre z nich (Age of..., Company of Heroes) pozbawiły mnie wielu dni i nocy. Co do SC2 mam małe wątpliwości, w końcu nie wszystko trafia w mój gust, a i kwota ~200zł to nie są małe pieniądze. Być może posiada ktoś zalegający w pudełku i bezużyteczny dla niego klucz do dema. Jeśli byłby ktoś uprzejmy, to bardzo proszę o klucz na maila fear38@gmail.com. Z góry dziękuję.
 4. Jako absolwent gimnazjum, minionego pierwszego września wybrałem się do nieco odległego od mojej mieściny liceum. Liczyłem na coś naprawdę wyjątkowego, na zgraną klasę i ładne dziewczyny, w tym mój wyśniony ideał, lecz rzeczywistość nie okazała się taka kolorowa. Jako człowiek otwarty prędko zacząłem poznawać nowych ludzi z klasy, absolutnie wszystkich. Po jakimś czasie zebrała się grupka zabawnych ludzi, którzy nie ograniczają swojego życia do wszelkiej maści gier i suchej nauki. Poznałem też kilka sympatycznych dziewczyn, lecz żadnej nie nazwałbym tym marzeniem. Z co niektórymi zacząłem umacniać swoje kontakty, również z jedną z dziewczyn. Jakiś czas temu właściwie się zaprzyjaźniliśmy, oboje darzymy siebie wzajemną sympatią i zaufaniem. Naprawdę się polubiliśmy. Po jakimś czasie zacząłem patrzeć na to z nieco innej strony – dziewczyna ma wybitny charakter i osobowość, posiada właściwie każdą pozytywną cechę, jaka tylko przyjdzie mi do głowy. Jest sympatyczna, miła, mądra, inteligentna i życiowo poukładana, a to wśród dzisiejszej młodzieży jest swoistym unikatem. Co tu dużo mówić -zauroczyłem się. Odróżniam jednak to od pałania do kogoś miłością, dlatego też zacząłem się zastanawiać, czy to jednak naprawdę nie jest owa miłość. Mimo wszystko dziewczyna nie grzeszy urodą, choć od stwierdzenia, że jest brzydka jestem daleki. Dlatego liczę na pomoc jakiegoś sercowego weterana, który by mi mógł powiedzieć, czy się „pofatygować o nią”, czy jednak dalej czekać na wspomniany wcześniej ideał.
 5. elu15

  Call of Duty 7: Black Ops [M]

  World at War piątą częścią? No to liczmy: 1. Call of Duty 2. Call of Duty: United Offensive 3. Call of Duty: Finest Hour 4. Call of Duty 2 5. Call of Duty: Big Red one 6. Call of Duty 3 7. Call of Duty 4 8. Call of Duty: World at War (można jeszcze wyłonić Final Fronts). Jakby nie patrzeć, WaW piąty nie był, a cyferki w oficjalnym tytule osobiście nie dostrzegam. P.S. Kiedyś słyszałem, że piąta część CODa miałaby nosić tytuł Victoria i być ostatnią częścią Call of Duty. Oficjalnego oświadczenia w tej sprawie nie było, ale zamiast Call of Duty 5 doczekaliśmy się Call of Duty: World at War. Ale mógłby mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego MW2 określamy mianem szóstego CODa?
 6. elu15

  Call of Duty 7: Black Ops [M]

  A piątka była? ;o
 7. elu15

  CD-ACTION

  Podsumowanie całej idei artykułów w obecnych CDA.
 8. elu15

  Kącik fanów Half-Life 2

  Nie zabijesz. Musisz stale się poruszać. Sądząc po sytuacji na załączonym zdjęciu udajesz się na koniec uliczki a tam drzwi :). Dalej powinieneś dać sobie radę.
 9. elu15

  CD-ACTION

  Do wszystkich szczęśliwców, którzy już nowy numer posiadają - jak wielki jest artykuł o Modern Warfare 2? I czy znaczny jest przyrost obrazków nad treścią, jak to zwykle w CDA bywa?
 10. elu15

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Nie chciałbyś się pozbyć jednej - dwóch gier po satysfakcjonującej cenie? ;)
 11. Wystarczyło umiejętnie wykorzystywać granaty oraz flashbangi oraz w pełni koncentrować się na sytuacji widocznej na ekranie. Nie było łatwo? No nie było, ale nie powiem, że było trudno.
 12. Jak już wspomniałem, COD4 przeszedłem bez jakichkolwiek wspomagaczy. Normal 4 - 5 godzin? Może jednocześnie pracując. Pierwsze dwa poziomy trudności to bieganie z nożem, na trzecim już "trza strzelać", a na weteranie robi się nieco trudno, aczkolwiek nie zmienia to faktu, że to czterogodzinna rozgrywka.
 13. Smutne. Mi weteran zajął 4 godziny...
 14. elu15

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Niedawno, niedawno. W zeszłym tygodniu, bodajże w czwartek.
 15. elu15

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Coś koło 30zł. To i tak niewiele jak na grę, która cieszy całe życie.