MortaloPL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MortaloPL

 • Ranga
  Robotnik
 1. MortaloPL

  Jak zachęcić inne osoby do grania?

  Rayman jest zdecydowanie za trudny. Chip & Dale z ostatnio wydanego Disney Afternoon Collection. Seria LEGO, z Harry'm Potter'em na czele (chyba byłby najłatwiejszy). No i Child of Light aby wprowadzić w RPGi.
 2. W pewnym momencie gry stały się zbyt dużym biznesem i uczciwość zaczęła zanikać. A właśnie pozwolonie zagrania w swoją grę graczom jest wobec nich uczciwe. Na chwilę szczerze pozwalamy klientom zapoznać się z produktem i wybrać czy chcą go kupić czy nie. DOOM? Cywilizacja? Wybitne gry, więc dlaczego bać się wydać demo? Oczywiście demo może przekłamać, na niekorzyść (co oznacza że po prostu trzeba się postarać tworząc demo) albo na korzyść (wielu mówiło że pierwsze godziny z No Man's Sky były świetne, więc demo pokazujące początek gry mogłoby zachęcić do kupna jeszcze bardziej).
 3. MortaloPL

  Final Fantasy V zmierza na PC!

  Ahh, nigdy nie podobały mi się .portrety postaci z wersji na GBA. Ale co oni zrobili z tą grafiką? W oryginale postacie może składały się z kilku-dziesięciu pikseli, ale te małe buźki pokazywały wszelkie emocje i miały w sobie coś magicznego.
 4. MortaloPL

  Guitar Hero Live - poznaj nowe utwory

  Każdy pakiet ma jakieś perełki, ale poziomu GH3 nie będzie.
 5. MortaloPL

  Guitar Hero Live - poznaj listę utworów

  Czemu oni nie zaczęli od Judas Priest wcześniej? To jednak wciąż zdecydowanie za mało metalu.
 6. Stare dobre GH czy RB, raz na jakiś czas dla czystej zabawy jest fajne, przynajmniej jest prościej niż w Rocksmith''cie :D Na szczęście Rock Band wraca do korzeni i dobrej muzyki.
 7. Może to być strzał w stopę, ale jeśli potrzeba pieniędzy to jest to dobra idea. Twórcy gier też za coś rachunki muszą płacić. Szczerze bardziej do mnie przemawia Early Access niż crowd funding.
 8. Myślę, że to właśnie Wii U jest ciekawszym rozwiązaniem. Konsola Nintendo oferuje coś innego niż PS4 czy X1, gdzie rozgrywka do złudzenia przypominałaby tą PC''etową.
 9. Nie ma nowego koguciego mistrza oraz jego prawdopodobnego brazylijska rywala :D
 10. Trza było być szybszym... ale z drugiej strony Fred na smartphon''ie będzie mordęgą.
 11. "ale to pierwsza gra autorstwa Bungie, która będzie mogła zagościć na konsolach PlayStation" A Oni? Było wydane na PS2 :P Coś się opuszczacie :)
 12. Teraz tylko Chip&Dale i marzenia się spełnią :-D
 13. Mniej ramu nie wyjdzie grom na plus :-( Mniej ramu oznacza mniej detali i uboższą grafikę. 512 to dwa razy więcej niż 256, więc spora różnica. Jeśli mają ograniczać ram to lepiej żeby nie wydawali tej konsoli wcale. Szkoda bo strasznie liczyłem na nową jakość handheld''ów.