aTF-KUDLaTY666

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  558
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O aTF-KUDLaTY666

 • Ranga
  Delegat
 1. Oho, teraz pozostaje czekać na odpowiedź Francji, która drogą dyplomatyczną strzeli focha na EA i Actiblizza za pokazywanie zaoranych od bomb plaż w 1944...Ewentualnie Włochy mogą się dołączyć do Boliwii za Asassin's Creed.
 2. aTF-KUDLaTY666

  GTR 3 w przyszłym roku na pecetach i konsolach

  I to jest news, na jaki czekałem! :D
 3. Dzień roku nie ma nic do rzeczy, zwyczajnie licencji brakło, widać też po braku sponsorów bardziej rzeczywistych na oklejeniach.
 4. aTF-KUDLaTY666

  Pandemic pracował nad The Saboteur 2

  W Pandemic powstawały może nie najlepsze technicznie, ale ociekające wręcz klimatem gry z otwartym światem, którym wiele konkurencyjnych tytułów do pięt nie dorastało. Zagrywałem się wielokrotnie zarówno w Saboteur, jak i Mercenaries 2. Szkoda studia.
 5. aTF-KUDLaTY666

  Mało zmian, sporo problemów - wrażenia z WRC 6

  Znów szutrówki pod dwa tiry? Podziękował.
 6. To może być pierwszy ciekawy SP od czasów Bad Company 2, co jeszcze bardziej nakręca mnie na ten tytuł, oby nie okazało się, iż bezpodstawnie.
 7. Jest Epitaph Records, jest więc czego słuchać :D Szkoda tylko, że w Timeless Griega jedno dzieło, i ogólnie jakoś tak blado w porównaniu do reszty.
 8. Fakt, że nie gram na najwyższych ustawieniach i ledwie przy 1920x1080, ale jakoś za nadto mój GTX680 się nie spocił. Ba, nawet trzeci wiatrak się nie włączył, co zdarzało się przy Project Cars czy Wiesławie. Grywałem też w wiele bardziej zabugowanych tytułów, jednakże kilka razy miałem problem z ukończeniem zadania przez błąd, a to już jest ogromny minus. Mimo wszystko, osobiście dałbym tak około 7, może nawet bliżej 7,3, bo gra nie wygląda źle jak na dzisiejsze czasy, działa, nie wysypuje(raz mi się zdarzyło, ale tylko dlatego że przegiąłem z eksperymentami i to już przy ponownym przechodzeniu gry), no i ocieka klimatem, a ostatnimi czasy różnie z tym bywa, szczególnie w przypadku tytułów AAA.
 9. To nie królik złodziej, to krwiożercza bestia, nie znająca słowa "litość". Pomóc na nią może jedynie Święty Granat Ręczny.
 10. aTF-KUDLaTY666

  E3 2016: Relacja z konferencji Bethesdy dziś o 4:00

  Nowy Prey bardziej przypomina starego Preya niż skasowana wizja Preya 2, choć tą też bym chętnie zobaczył może pod innym tytułem. Za to Quake pozamiatał :D
 11. aTF-KUDLaTY666

  E3 2016: Relacja z konferencji Bethesdy dziś o 4:00

  Beth ma do dyspozycji Id Software, a ostatnie plotki o powrocie Kwaka zdecydowanie przekonują mnie do zaczekania na tą konferencję :D
 12. Ten pokój z fotelem...prawie "Szepczący w ciemności", jestem za!
 13. Conan nie potrzebuje dobrej grafiki, a mocnego, nasyconego książkami Howarda klimatu, i jak na razie Funcom pokazywał, że jest w stanie połączyć to z zupełnie odstającymi, pompatycznymi filmami, co możemy zobaczyć odpalając Age of Conan w obecnej postaci, nie tej sprzed 8 czy 9 lat. Jestem dobrej myśli.
 14. > Następny podekscytowany... Oni chyba podpisują jakąś klauzulę, która zmusza ich do bycia > podekscytowanymi, żeby większy hype robić przed imprezami. "Nie jesteście na to gotowi" > - nie jestem gotowy na samobójstwo na wizji. To faktycznie by mnie zaskoczyło. O ile samobójstwo byłoby jakkolwiek zaskakujące, o tyle strzelanie sobie w stopę zdarzało się na E3 już nie raz :D
 15. Tryb nocny przy 1920x1080 na FF 44.0.2(Win 7 Pro N x64 SP1) działa u mnie idealnie, z czcionkami problemu też nie widzę w żadnej części. Dzięki wielkie! :D