Gallahard

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  35
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Gallahard

 1. Błagam tylko nie ten serial (ten akurat lubie). Wolf among us 2, Tales of borderlands 2 - nie widać, a TT bierze się za kolejną historię (czyżby nie mieli pomysłów lub nie wyczuwali przyszłej kasiorki w ich kontynuacjach). Powyższe 2 serie znalazłyby się w mojej kolekcji. Pozostałe mnie nie interesują (i tak bazują na jednym utartym schemacie: "Mrs. X to zapamięta.")
 2. Pierwszy trailer już to "prorokował" :( Szkoda Joel'a. Jedną z zalet części pierwszej była wzajemna pomoc głównych postaci .Jedno w opałach. Drugie rusza na pomoc.  Gra na razie nie zachwyca niczym poza świetną częścią pierwszą
 3. Studio Vlambeer ma takie "perełki" ( w cenie max ~40zł), że jak dla mnie mogą nie uczestniczyć w obniżkach. Mam ich jedną grę i to przez przypadek. Zakup pakietu Serius Sam na promocji. Promocje to 90% moich zakupów. Pewnie wielu ma podobnie, więc oceńcie sami czy obniżki są potrzebne...
 4. Ach! Dragon Age Wspaniała część pierwsza, a następnie coraz słabsze kontynuacje. A miało być tak dobrze :(
 5. Każdy ma swój rozum. Ludzie uwielbiają tworzyć potwory by wydawać się sobie lepsi. Zle gry, złe filmy, złe s***taśmy i co dalej :P Zamiast szukać logicznej przyczyny, lepiej tworzyć bajki (myślenie godne polityków). Niech ludzie zamiast szukać winnych, wezmą odpowiedzialność za swoje czyny. A ja otwieram drugą butelkę Fortuny (wybaczcie za kryptoreklamę).
 6. Demon's Soul  Niech nieoficjalna plotka stanie się oficjalnym news'em  
 7. Demon's Soul Remaster lub gry ps3 działające na ps4 i będę szczęśliwy :)
 8. Gallahard

  Dark Souls Remastered ukaże się 25 maja

  W końcu :) Jeszcze tylko Demon"s Soul i będzie komplet. Blighttown bez spadków fps-ów i problemów z kamerą. To zbyt piękne by było prawdziwe 
 9. Decyzje, które podejmowane są bez konsekwencji (można je zmienić w trakcie gry), tracą na znaczeniu. Jeżeli decyzja, którą podjeliśmy prowadzi do przykrych konsekwencji to trudno. Dawanie możliwości ponownego jej podjęcia bez ponownego startu gry jest według mnie zbyt dużym uproszczeniem. Lepiej niech dadzą dwa save'y na zapis. Jeden będzie zapasowy, drugi to autozapis. Sprawa rozwiązana. Wilk syty i owca cała.
 10. Gallahard

  Dark Souls doczeka się remastera?

  Dark souls już ukończyłem. Remaster pewnie kupię przy jakiejś promocji ze względu na sentyment. Żadna z kolejnych części nie miała już tak genialnych boss'ów Demon's Souls to priorytet dla mnie. Kupiłbym od razu w pre order'ze. PS3 nie zamierzam nabywać, więc remaster byłby "hot potato" moich gier. "Musisz to mieć" - dosłownie. Czy jest jakaś opcja by edytować istniejący już post?
 11. Gallahard

  Dark Souls doczeka się remastera?

  Demon's Souls to priorytet dla mnie.  Część pierwszą już ukończyłem. Remaster pewnie kupię przy jakiejś promocji ze względu na sentyment. Żadna z kolejnych części nie miała już tak genialnych boss'ów Demon's Souls kupiłbym od razu w pre order'ze. PS3 nie zamierzam nabywać, więc remaster byłby "hot potato" moich gier. "Musisz to mieć" - dosłownie.  
 12. Lubię ich produkcje.  Może  tym razem nie będą to znów "kartonowe postacie". Wiem, wiem. Nikła szansa :P
 13. Czyżby przygotowania do remastera na PS4?
 14. Pozostałe remaster Beamdog kupiłem, ale w tym wypadku nie widzę potrzeby. Tam dostawaliśmy chociaż "nowe" przybliżenie ekranu. Tutaj z tego, co pamiętam to już jest w pierwowzorze. Mogę zagrać w starą wersję i będzie to samo (przynajmniej dla mnie). Grafika to nie wszystko
 15. Gallahard

  Titan Quest z nowym dodatkiem –; Ragnarok

  Grim Dawn jest już w bibliotece steam od dłuższego czasu i to z dodatkiem. Faktycznie przypadł mi do gustu "od pierwszego zagrania" :D Ja na razie nie stwiedziłem żadnych uciążliwych błędów, a rozwój postaci jest .jak w TQ.
 16. Gallahard

  Titan Quest z nowym dodatkiem –; Ragnarok

  W dodatek chętnie bym zagrał. Niech tylko naprawią podstawkę pod względem zapisu gry. Po przejściu 2,5 rozdziału, zapis gry wymazał mi cały postęp zadań i zaczynałem od samego początku. Let's do it again?! Potem było tylko lepiej. Postać utkneła w fontanie i już nic nie dało się zrobić. Już nie pograłem, a chciałem :(  TQ to jeden z bardziej pasujących mi hack n slash'ów w jakie grałem. Tak było ze względu na sposób rozwoju postaci. To ja decydowałem, które drzewka rozwoju mi pasują. Postać była słabsza? No to co.
 17. Miało być zdruzgotani. Nie wiem dlaczego nie mogę edytować? Przedtem była taka opcja.
 18. Dragon Age Origin przeszedłem około 7 razy (różnymi postaciami). Nie wspomnę ile razy zaczynałem i nie kończyłem tej gry. Wszelkiego typu "mikropłatności" unikam jak ognia. Jedynie DLC fabularne są przeze mnie nabywane.  Z sentymentu kupiłem DA2, DAI, a nawet MEA. I dostaję szału. Jak można zepsuć tak genialne światy z takim potencjałem. Powiem tyle miarka się przebrała. Nie kupię już żadnego tytułu ze znaczkiem EA ( pewnie są zduzgotani :P ). Poza tym jak chcą mikropłatności to robić pełnoprawne mmo, a nie pseudo singleplayer.
 19. Gallahard

  Electronic Arts zamyka studio Visceral Games

  Za duży nacisk na fabułe? Gratuluję EA argumentu.  Fabuła w większości gier stanowi istotny element. Może być znikoma, banalna, ale bez niej gra jest według mnie zwykłym klikaczem.
 20. Brak polskiej wersji nie przekreśla dla mnie dobrej gry rpg. Pomimo to gra, która koszuje konkretną sumę, powinna ją posiadać. Wybór pomiędzy rpg'iem po polsku i po angielsku, zazwyczaj zostaje rozstrzygnięty na korzyść tego pierwszego. Divinity jak na razie mnie nie zachwyca i sądzę, że jeszcze poczeka. Ale pewnie zagram.
 21. Gallahard

  BioWare ma już pomysły na Dragon Age 5

  BeWare Kończ Waść. Wstydu oszczędź.
 22. Nie wspomnieli, iż polski użytkownik ma problem z przeglądaniem sklepu i dokonywaniem zakupów podczas pierwszych dni wyprzedaży. Ale to Polska - kraj mlekiem i miodem płynący (gdzieniegdzie dziegciem).
 23. DLC składa się z klasy, przedmiotów i mało zachęcającej reszty. Niech jeszcze dodają specjalne zadanie tylko dla nekro (ironiczne stwierdzenie). Rozumiem sentyment dla nekromanty, ale trochę  powagi dla graczy też się liczy. Ach te Dajcie Ludzie Cash.  Tak niewiele za tak wiele. Widzę tu jakiś błąd myślowy.  
 24. Diablo III: Reaper of Souls - Ultimate Evil Edition - X zł Rise of Necromancer - X zł Kompletne wydanie - X +25-50% zł Ci co kupili wcześniej znowu przepłacają