Afro69

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  722
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Afro69

 • Ranga
  Delegat

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A jej pracą pewnie jest segregacja ludzi na białych, czarnych i żółtych ;). Po takiej segregacji ocenia co może kogo urazić. Czyli szablonuje wpierw: czarnych obraża to, muzułmanów tamto, a niskich ludzi co innego. Z rasizmem to nie ma nic wspólnego, to jej zawód. To i cenzura prewencyjna, żeby przypadkiem coś kogoś nie uraziło.
 2. Wygląda bardzo dobrze. Zapowiada się porządna dawka gameplayu i immersji!
 3. Afro69

  Battlefield V oficjalnie zaprezentowany

  Mam nadzieję, że oprócz gender, pojawią się też postacie homoseksualne, bo tych na trailerze nie stwierdziłem ;/.
 4. Cytując artykuł: "Zajmował się zarówno wysyłaniem do lokalnych gazet niegroźnych tyrad na temat tego, że wysokie podatki niszczą Amerykę, jak i kolportażem powieści Dzienniki Turnera, zwiastującej nadejście wojny rasowej w USA czy agitacją na rzecz prawa do posiadania broni." "Trudno jest ocenić liczbę członków grup paramilitarnych" "Poszczególne organizacje paramilitarne mogą skupiają się m.in. wokół obrony prawa do posiadania broni, chronienia kraju przed imigracją." Masz tu jasną odpowiedź, że ludzie posiadający broń do obrony przed bandytą, lub celów hobbistycznych/sportowych, ludzie broniący kraju przed nielegalną imigracją, ludzie walczący o ograniczoną rolę państwa i niższe podatki, ludzie angażujący się w związki paramilitarne(polski Strzelec bójcie się), ludzie o konserwatywnych poglądach(i pewnie jeszcze do kościoła chodzący przerażające!!!!) są tykającą bombą dla pokoju we Wszechświecie, którego strzegą Stany Zjednoczone z szeryfami Obamą i Clinton na czele i Unią Europejską demokratyczną w każdym calu. Nieprawdopodobne jakiego politycznego artykułu doczekaliśmy się na gram.pl. Prawicowe bojówki trzeba było podkreślić capsem. Szkoda, że lewicowego Hitlera nie doszukiwano się w Wolfensteinie.
 5. Aha. Nie zostały wysłane zaproszenia, ale dziennikarze już zaczęli insynuować wymyślone spotkanie. A gram.pl z przyjemnością wpisuje się w tą nagonkę. Oczywiście tytuł sugerujący, że Donald Trump jest oszustem, albo idiotą i cały news o niczym. Fakt, że zaproszenia nie zostały jeszcze wysłane, a Trump zapowiedział spotkanie parę dni temu, jest w tekście, ale jakie to ma znaczenie, kiedy "Trump zaprosił przedstawicieli branży growej, a nikt o tym nie wie!" :D Nie wiedziałem, że gram.pl nazwę kiedyś pudelkiem, choć bywało, że broniłem dziennikarzy, którzy umieszczali klikalne tytuły. W tej sytuacji klikalny tytuł jest stricte polityczny, a jeśli ktoś nie ma pojęcia o polityce i chce tylko na nosie zagrać tym, którzy do Trumpa nic nie mają, nie powinien takiej tematyki tu poruszać. Co innego, gdy spotkanie stanie się faktem, a w życie wejdzie cenzura gier, bądź wyższe ceny gier brutalnych. Wy tymczasem powielilisćie sensacje rodem z pudelka z negatywnym wydźwiękiem treści.  
 6. Daleko nie trzeba szukać. Zajrzyj do artykuł, pod którym komentujesz. Ktoś kto publicznie wygaduje takie rzeczy nie jest zbyt bystry. Jaka afera z FBI? Jaki rosyjski lobbing? Czy ty w ogóle masz świadomość, co się teraz dzieje w okół Trumpa i jego ludzi? A tak na marginesie, to co zrobiłeś to jest tzw. whataboutism i nie próbuj mnie wciągać do tego bagna. Tylko potwierdzasz, że nie można traktować Cię poważnie. Ty nawet nie czytasz ze zrozumieniem tego, co napisałem. Clinton, a Trump są sobie równi. Choć to za Clinton ciągną się afery i wycieki z wikileaks. Bardzo ciekawa sprawa jest też z Uranium Ore. Trump w kontekście gier mówi to co Zachodni jajogłowi i nasi lewicowi politycy. Nic mądrego, tylko populistyczne hasła i to co z przyjemnością przechwycą media. W obliczu Twoich postów mogę stwierdzić, że Ty jesteś tępy, a Trump nadal jest prezydentem Stanów i miliarderem nie z przypadku. Posługujesz się tu żargonem jak z Newsweeka, czyli bezmyślnym i tak bardzo jednostronnym....
 7. Paradoksalnie wygląda nudnie.
 8. Czyżby? A jakież to warunki musi spełnić człowiek, żeby udowodnić ponad wszelką wątpliwość, że nie jest debilem i psycholem (i nigdy nie zostanie)? XD Argumentacja typu "źle mu z oczu patrzę" :D "ten to na pewno będzie gwałcił, zabijał i rozjeżdżał samochodem!"  
 9. Wydarzyło się, bo jak się okazuje, w USA każdy debil i psychol może legalnie nabyć broń. I jeszcze niektórzy sugeruję, że to jest dobre. Na szczęście w Europie trzeba spełnić szereg warunków i poddawać się kontroli, aby broń posiadać. Dzięki temu, nie ma tutaj takiej patologii jak w Ameryce. Choć po cześci zgadzam się z Twoim postem, to poprzedni, w którym nazwałeś Donalda Trumpa tępym, nie pozwala traktować Cię poważnie. Jestem przeciwny radykalizacji języka, a także rzucaniu oskarżeń ot tak.  Sugeruję też poznać bliżej politykę Stanów Zjednoczonych i tamtejszy system lobbingu. Od razu proszę skierować uwagę na Hillary Clinton, jej rosyjski lobbing, aferę FBI i wycieki z wikileaks. Następnie proszę ocenić, między kim, a kim musieli wybierać obywatele Stanów Zjednoczonych.  Nie jestem zwolennikiem ani Trumpa, ani Clinton, ale nie podoba mi się żargon niektórych użytkownikow iście Newsweekowy, który ograniczony jest do bardzo subiektywnego jednego punktu widzenia. Ten tępy Trump jest prezydentem nie z przypadku. Nie jest też milionerem z przypadku jak u nas był Jan Kulczyk.
 10. Regulacja? Dlaczego serwis poswiecony tematyce gier, uwaza ze posiada jakas magiczna wiedze i autorytet do tego by mowic nam co powinny zrobic rzady z prawem w kraju na drugim koncu kuli ziemksiej? Co wspolnego maja te informacje z tematem artykulu?  Sami podaliscie prosta odpowiedz na pytanie dlaczego to sie wydazylo.  Nie wpychajcie nam na sile swojej propagandy. Brawo. Głos rozsądku. W kontekście bliskiej nam historii, to straszne, że Polacy tak chętnie są za odpowiedzialnością zbiorową. Kolejny raz ucierpią uczciwi chcący chronić swoje rodziny, lub ojczyzny. Od czasów komuny stara się rozbroić społeczeństwo i w Polsce to się udało, jesteśmy bezbronni w swoich własnych domach.  Oglądałem zdjęcia zamachowca z portalu społecznościowego(są z bronią, jest zamaskowany, widać wiele agresji) i czytałem opinie na jego temat ze strony najbliższych, WSZYSCY PODEJRZEWALI! Wybaczcie, ale takie wydarzenia, ktoreś z kolei, bardziej pozwalają mi wierzyć w ustawioną akcję/prowokację przez zwolenników zabrania dostępu do broni.  Jestem zwolennikiem większej kontroli na wzór Szwajcarii(kontrola ilości amunicji, odbiór broni parę dni po zakupie(wyklucza działanie pod wpływem impulsu)). W Stanach może broń jest zbyt łatwo dostępna, ale warto nadmienić, że wiele tych zamachów w szkole jest spowodowana głupotą rodzicow, którzy trzymają broń byle gdzie. Albo biernością policji i wychowawców na patologiczne zachowanie w sieci i wśród rówieśników(grożenie zabiciem nie jest normalne), co akurat jest podejrzane w kontekście lewicowych środowisk.
 11. W Europie chcą nas wychowywać seksualnie już w 1 klasie podstawówki, więc co dziwnego jest w makijażu u 11-latek?
 12. Jak myślicie, Robert ma szansę? Jest popularny w Fifie?
 13. Afro69

  Rainbow Six: Siege z 25 milionami graczy

  25 milionów? Serio? 
 14. Młodzież Wszechpolska opiera się na ideach Obozu Narodowego i Romana Dmowskiego. To nacjonaliści, nie naziści, a ich poglądy są narodowokatolickie i narodowo solidarne. W oficjalnej retoryce właśnie wiele maja odwołań katolickich i solidarnościowych. To ta zdrowsza polska lewica, bo narodowa ;). Oczywiście na pewno zdarzają się jakieś oszołomy z hasłami MW na ustach, ale za wszystkich odpowiedzialni nie są, a ich retoryka jest jak najbardizej zdroworozsądkowa.