LoLo84

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  239
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez LoLo84

 1. Bagiński o zwiastunie: "Prowadzącym projektu był Grzesiek Kukuś ( Nes ) , za plastykę odpowiadał Maciek Jackiewicz, w końcówce przez chwilę projekt pilotował też Staszek Marek. Produkowała w ostrych warunkach Marta Staniszewska. Myślę, że Nes wrzuci niedługo więcej informacji o zespole i technologii. Ja już byłem tylko reżyserkiem w szaliczku i hipsterskich trampkach i mógłbym kogoś opuścić a każda z osób w zespole zasługuje na duże brawa. To był piekielnie wymagający projekt. Może najtrudniejszy z tych które robiliśmy. (...) Od strony CDP duży wpływ na ostateczny efekt miał Adam Badowski z Pawłem Mielniczukiem i teamem literackim . Na nich też powinny spłynąć pochwały ."
 2. Teraz już wiemy dlaczego zniesiono Online Passy.
 3. Jeśli można proszę o klucz :).
 4. https://twitter.com/tipheret/status/298713808166346752 https://twitter.com/tipheret/status/298374112911441921 Teaser od Platige Image w okolicach weekendu.
 5. LoLo84

  Diablo III - temat ogólny

  "Blizzard annoucment: due to high logging rate we are unable to service all the connections to our servers. Having said that, we want to assure you that our services will be available within approximately 6 hours. We are sorry for the inconvecniance."
 6. LoLo84

  Diablo III - temat ogólny

  Nie to nie moje konto :). Ja nawet Diablo nie mam :D. Jeśli było to sorry.
 7. LoLo84

  Diablo III - temat ogólny

  Diablo 3 na poziomie Inferno skończone : http://imgur.com/a/7wLWQ#7
 8. "W międzyczasie prowadzimy rozmowy o możliwym przyśpieszeniu tej dostawy, ale jest jeszcze zbyt wcześnie żeby cokolwiek w tym temacie potwierdzić." Jesli te rozmowy będą tak samo owocne jak te przy "dostosowaniu ceny do polskiego rynku" to Ja bym się nie spodziewał dostawy przed lipcem...
 9. LoLo84

  Diablo III - temat ogólny

  Na jednym ze streamów przed chwilą padł Azmodan na Inferno. Wlaśnie czyszczą 4 akt :).
 10. LoLo84

  Diablo III - temat ogólny

  Ja niestety w Diablo pogram dopiero w weekend :(. Ale z tego co widzę na streamie ( nie mogłem się powstrzymać :P ) to jest grubo. Cztero osobowy team w pierwszym akcie piekła nie może wyjść z miasta :P.
 11. LoLo84

  Diablo III - temat ogólny

  Żadna. W chwili premiery i tak będziesz musiał pobrać około 100mb patcha.
 12. LoLo84

  Diablo III - temat ogólny

  Myślę że nie tylko polskiego ;). W sumie to nie ważne czy ja to tak naprawdę wina stało się i już. Trzeba polować na EK w innych sklepach albo podczas nocnej premiery ;).
 13. LoLo84

  Diablo III - temat ogólny

  Wina leży po stronie Ultimy bo przyjęli więcej zamówień niż mieli towaru. Potwierdził to prawnik CD Projektu na Facebook-u.
 14. LoLo84

  Diablo III - temat ogólny

  Ultima przyjęła więcej zamówień niż miała zamówionego towaru co ostatnio dość często się jej zdarza. Jeśli chodzi o gram to powinno być dobrze :).
 15. LoLo84

  Diablo III - temat ogólny

  CD-Key wpisujesz tylko raz na swoim koncie battle-net. Potem normalnie logujesz się do gry użuwając adresu e-mail i hasła do swojego konta.
 16. LoLo84

  Diablo III - temat ogólny

  Możesz być spokojny Blizz nie znerfi Inferno. Dlaczego? W wowie Blizzard zarabia na abonamencie a w Diablo 3 chce zarobić na handlu itemami więc nerf by jedynie zmniejszył zyski.
 17. LoLo84

  Diablo III - temat ogólny

  Spis polskich sklepów w których będzie organizowana nocna premiera : http://media.wow-europe.com/diablo3/launch-events/pl/index.html
 18. LoLo84

  Diablo III - temat ogólny

  Z nieba wciąż spadają kamienie ! Przy okazji : Nie orientuję się ktoś czy jakiś sklep w Katowicach ( oprócz Ultimy ) robi nocną premierę diabełka?
 19. LoLo84

  Diablo III - temat ogólny

  Zainstalować możesz juz teraz gorzej z uruchomieniem :P. EDIT : A jednak nie można ;p.