Razron

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Razron

 1. Razron

  Notch: - Minecraft nie dla Wii U

  > I powiedział to gruby koleś który spier****ł z grubą kasą zostawiając swój boski team, > a teraz jeszcze komentuje -_- I co jest złego w tym, że zarobił dużo pieniędzy, bo napisał grę, która bije rekordy popularności? Okej, jednym może się Minecraft podobać, drugim nie, ale to nie zmienia faktu, że zrobił coś dobrego i się na tym dorobił. Typowe polskie podejście: jest zły bo zarobił kasę. I dlatego Ty zarabiasz tyle ile zarabiasz. Notch zarobił swoje miliony ciężką pracą, nie ma w tym nic złego! A Tobie życzę, żebyś nigdy nie miał takich problemów z dużą ilością pieniędzy tylko zarabiał tyle, ile Ci wystarczy na życie.
 2. Razron

  Train Simulator 2014 z datą premiery

  A czy zapowiedzieli już pierdyliard DLC? :P
 3. Mam pytanie, czy jeśli gra będzie korzystała z systemu Uplay, to będę ją mógł aktywować na Steamie? Po prostu wszystkie moje gry tam mam (wyjątek: Fifa i BF3) i jest mi po prostu wygodniej. Jeśli nie, to nie chce mi się zakładać kolejnego konta dla kolejnego producenta i FC3 wtedy traci w moich oczach.
 4. Człowieku! Do 2000 graczy na jednej mapie, rozgrywki trwające tygodniami a Ty mówisz, że "nijakie to takie"?
 5. Na PC Prototype 2 na pierwszym miejscu? W takim razie jakim cudem na stronie sklepu nie ma go nawet w TOP10, a na pierwszym jest D3?
 6. Razron

  Diablo III ukończone w 4-5 godzin

  LOL, jak to serwery nie wytrzymały naporu graczy? Instalowałem grę i logowałem sie koło 2 w nocy i nie miałem żadnych problemów, wszystko autoryzowało się w ciągu kilku sekund.
 7. Te dodatki do Pre-orderów są wciskane na siłę. Moim zdaniem to beznadziejne, co oczywiście nie znaczy, że cała gra taka będzie, bo ona zapowiada się naprawdę ciekawie :)
 8. Minecraft i Counter Strike: Source.
 9. Witajcie! Mam pytanie. A mianowicie mam już skończoną fabułę w Dead Island. Chciałbym teraz zagrać w Arenę. Ale czy jest możliwe granie na arenie tą samą postacią, co przeszedłem fabułę? Chodzi mi o to, żebym na arenie miał ten poziom, który miałem przy skończeniu fabuły, te same umiejętności itp. Nie chce mi się zaczynać od początku. W menu klikam graj i co dalej, bo mam tam możliwość z tego co widzę tylko usunięcia stanu gry, ew. jakieś opcje online. Czy jest to możliwe, jeśli tak, to jak? Pozdrawiam.
 10. Je zdecydowanie wolę Steama. I tam mam prawie wszystkie gry. Konto na Origin założyłem tylko dlatego, że była promocja i kupiłem tam BF3 za 60zł. I tylko przez tę grę muszę mieć tam konto, WSZYSTKIE pozostałe gry mam na Steamie, bo jest po prostu wygodniej. Nawet SC2 pod niego podpiąłem :D
 11. Wiem że to nie na temat ale była ta kwestia poruszana już wiele razy i nic. Bardzo proszę o kogoś z gram o podanie chociaż jednego sensownego powodu dlaczego po kliknięciu na artykuł zamiast trafiać bezpośrednio do niego to trafiamy na pośrednią stronę na której ponownie trzeba klikać i potwierdzać chęć jego przeczytania... +1 :D
 12. Razron

  W co-opie Trine 2 graj kim chcesz

  Trine 2- jak dla mnie "must have" tego roku.
 13. Razron

  Chcecie mieć OverWolf w swoim życiu

  Świetny bajer, ale pozostanę przy Steamie i jego komunikatorze.