Elendil

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  128
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Elendil

 • Ranga
  Przodownik
 1. Elendil

  Diablo III - temat ogólny

  A i jeszcze dodam, bo chyba o to Ci chodziło że rare mobki też mają afiixy. Np ten który cytowałeś oznacza, że nie zabijesz minionków póki nie utłuczesz rare moba.
 2. Elendil

  Diablo III - temat ogólny

  tak w skrócie rare mobek - lepszy potwór w grze, champion/elita wyróżniajacy się z reguły innym kolorem. Ma znacznie większą wytrzymałość i wiele dodatkowych sposobów na uprzykrzanie życia graczowi. Rare = rzadko spotykany miniony - zwykłe mobki towarzyszące champion/elicie często w jakimś tam sposób z nim powiązane - rare mobek może je np wskrzeszać póki sam nie zostanie ubity affixy - uszczegółowienie opisu przedmiotu o jego dodatkowe właściwości. Np mamy barbarzyński miecz cieni. Przedmiot to miecz a affixy to barbarzyński i cieni. Pierwszy to prefix, drugi suffix. I np w jakiejś tam grze projektanci ustalili, że barbarzyński to np dodatkowy damage a cieni to bonus do szybkośc ataku. Barbarzyński miecz cieni oznacza zatem w tym przypadku miecz ze zwiększonymi obrażeniami zadawanymi w krótszym czasie.
 3. Elendil

  Diablo III - temat ogólny

  Czy wywalili gemy z AH czy tylko u mnie babol? Rano próbowałem coś znaleźć i wywalało na różnych jakościach i rodzajach"nic nie znaleziono". Czyżby jewelcrafter zyskał sens istnienia i teraz tylko robione przez graczy będą dostępne w AH?
 4. Elendil

  Diablo III - temat ogólny

  MM Radom. Na półkach leży ponad 30 sztuk. Rękoczynów brak :P
 5. Tak czytam i się zastanawiam czy w tą samą grę gramy ;) Na moim serwerze z każdym dniem jest coraz lepiej. Gildia zyskuje nowych członków, rajdujemy regularnie, od ostatniego wtorku warzony odżyły i zabawa na nich coraz lepsza. Serwer notuje w ostatnie 2 weekendy obciążenie heavy. Ja tam płacę i dobrze się bawię. Wielu innych też. Pozostali piszą na forach jaka to gra jest kiepska :P
 6. Poprzez rozmowy z NPC przy wykonywaniu w party questów, heroiców i flashpointów. Zarówno początkowe, w trakcie i przy zakończeniu. Mounta możesz nabyć po zaliczeniu 25lvl. Prawko kosztuje 40K, mount 8K, speed +90%. Potem wraz z rozwojem postaci możez kupić 2 kolejne poziomy mountów odpowiednio +100 i 110% speeda. Ceny prawek na te wyższe to bodajże 210K i na 50lvl 330K na najszybsze. Mounty odpowiednio 25K i chyba 55K. Sa też unikalne za odpwoednio wyższą cenę, komendacje itp. Jest skill vendor we flocie u którego możesz zresetować drzewka. Taka zmiana jest płatna, więcej z każdą kolejną zmianą. Ale jak długo zmian nie robisz to koszt spada ponownie do 0. Nie wiem. Robiłem wszystkie questy łącznie z pobocznymi i bonusami i 50lvl osiągnąłem na chyba 3 planecie przed końcem bez zakończenia linii fabularnej. Prawdopodobnie jest możliwa odwrotna sytuacja jak ktoś skupia się tylko na fabularnych questach. Proszę :)
 7. Też jestem zły bo wracam z pracy i nie mogę pograć ale dziś daję im kredyt zaufania, bo to przerwa awaryjna w celu naprawienia pacza 1.1. Jestem w stanie im to wybaczyć jeśli naprawią to, co skopali wczoraj.
 8. Zanim się przelogujesz to ktoś Ci może podkupić i doopa blada :P IMHO brak możliwości słania przedmiotów ma sens nie tyle ekonomiczny ale fabularny. No kto to widział, żeby dwie walczące ze sobą frakcję się wspierały.
 9. Tak, też znalazłem już komunikat UPDATED: Please be advised that the servers will be unavailable from 8AM CST (6AM PST/ 9AM EST/ 2PM GMT/ 3PM CET) for a new patch. This deployment will fix a few high priority issues in the game. We expect the service to be available again by 12PM (noon) CST (10AM PST/ 1PM EST/ 6PM GMT/ 7PM CET). Please watch this forum thread for updates and information as they become available. To view the status of your server, please visit the Server Status Page.
 10. wtf? wlaśnie dostałem z blastera między oczy... rotfl
 11. Founder a nie Foundry ;) Otrzymasz go po opłaceniu kolejnego okresu subskrypcji.
 12. >Bana/degrada na pewno Proszę bardzo :) Na innym forum firmowym spotkałem się z sytuacją gdzie osoba zbanowana (imo słusznie) napisała reklamację/skargę na moderatora do firmy i co ciekawe została ona uznana i przeprosiny z rekompensatą przesłane.... Może będzie trzeba wziąć przykład, w § jestem oblatany ;) A na poważnie, jestem na tym forum od czasu cdprojekt.info gdy niektórzy obecni pracownicy gram.pl byli zwykłymi użytkownikami ewentualnie "niezaleznymi moderatorami" bo tak się to wtedy nazywało. Może nie piszę za wiele za to dużo czytam. I sytuacji jakie widzę obecnie wtedy nie notowano. Koniec oftopa. Przeczytałęś posta o którym rozmawiamy czy tak klepiesz w imię solidarności zawodowej? Koleś zacytował autora i właściciela praw do gry namawiającego ludzi do pobierania w dniu dzisiejszym jego gry z torrentów. No jak nic propagowanie nie tylko piractwa ale i pornografii dzięcęcej...O faszyźmie i sataniźmie nie wspominając... Idę grać w stwora bo serwery wstały przed czasem.
 13. Dokładnie. Poza tym, po stronie Impów gra masa dzieciarni, która chce być "złym" dzięki czemu mamy nieco ułatwione zadanie w pvp. Większe prawdopodobieństwo trafienia na słabego przeciwnika. Wczoraj napadło na mnie po rozmowie questowej na Voss 4 impów level 44-46, ja 49. Nie wiem jak bo byłem pewny zgonu ale położyłem wszystkich przy pomocy tylko companiona a to moje pierwsze MMO i zabawa w pvp. A potem wypisują, że taki to a taki jest przepakowany i wymaga znerfienia.
 14. No i bardzo dobrze. Dzięki temu mamy więcej cienkich impów do tłuczenia :D Przynajmniej u mnie na Nimanie. I nie czekamy zbyt długo na WZ.
 15. Poniekąd może i tak ale ja naruszenia regulaminu w żaden sposób nie potrafię się dopatrzeć. I piszę to jako prawnik z zawodu i wykształcenia. W żaden sposób autorowi posta nie można przypisać złamania któregokolwiek z zacytowanych punktów regulaminu biorąc pod uwagę fakt, że autor gry poprzez własne oświadczenie woli (może nieco pokrętnymi słowami) zmienił licencję na korzystanie ze swojego programu. Zresztą sam już o tym napisałeś w swoim poscie. >“But wait Vino,” I hear you say. “It’s not really pirating if you pirate your own game, is it?” My response to you is, >“Shut up you nut fucker and pirate my damn game.” Or do you like SOPA A i dajcie mi ostrzeżenie za cytat słowa na f... Już EA mi cenzuruje "fuksa" w stworze, więc wszystko możliwe...