WIDER

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2471
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O WIDER

 • Ranga
  Delegat
 1. WIDER

  Counter Strike - temat ogólny

  http://forum.ster-gaming.pl/CS-16-Jak-demka-dem-zrobic-fi-t5776.html
 2. Tak chyba wszyscy mają ten problem wraz ze mną :D Nie wiem jak to naprawić ale powiem ci, ze liczy się refleks, parę razy klikniesz i się uda. Kliknąłem kilka razy zanim mogłem ci odpowiedzieć.
 3. WIDER

  Battlefield Heroes

  Dopiero teraz przeczytałem twoją wypowiedź lecz wcześniej zrobiłem tak, ze stworzyłem postać zalogowałem się , a następnie zrobiłem play now i zaczęło się ściągać, w każdym razie dzięki.
 4. WIDER

  Battlefield Heroes

  Wie ktoś dlaczego wyskakuje mi tak błąd?
 5. Bądź twardy i poczekaj aż odrosną....
 6. WIDER

  Runes of Magic - MMORPG

  Jakoś dziwna ta gra pod względem technicznym. Wymagania gry spełniam, a jednak ma wrażenie jak by gra się przycinała nawet na niskich ustawieniach. Mam neta 1mb/s ale to chyba nie w tym problem tkwi. A liczyłem na dobra gre bo pierwsze wrażenie pozytywne.
 7. WIDER

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  Tak o listę uczniów wywieszoną w danej szkole mi chodzi. Ja jjuż mam to dawno za sobą ale chciałem wiedzieć z czystej ciekawości.
 8. WIDER

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  Wiecie może kiedy są informacje o tym gdzie i kogo przyjęto do szkoły średniej. Bo już nie pamiętam którego to było.
 9. Każdego dnia wstaje o 5 rano i idę się kąpać z racji tego że dopiero się obudziłem nadal chce mi się spać dlatego kładę siew wannie i po prostu zamykam oczy, a wtedy zaczynają mi się pojawiać przed oczyma obrazy, historyjki podobne do snu Wydaje mi się, ze raczej nie zasypiam po nie jestem w stanie zasnąć w ciągu 1s i zrobić to kilka razy pod rząd. Wie ktoś może co to takiego? Te "sny" dotyczą zazwyczaj sytuacji z życia codziennego.
 10. Tylko mi się zdaje, że ma to małą wadę. Fakt faktem usuniesz historie pobierania lecz nie do końca, ponieważ jak ściągam coś nowego to i tak są pokazane jakieś stare pliki, które ściągałem kiedyś.
 11. Ustawienia Google Chrome->Wyczyść historie przeglądania->Wyczyść historie pobierania. Mam nadzieje, że o to chodzi :D
 12. Hah no to ja skomentuje....Mi się podoba bo jest ładny i przejrzysty, porządek to jest to :) i przy okazji czy mógł byś mi podać link do takiej "Prognozy Pogody" i przezroczystego paska? bo coś szukanie mi nie idzie za dobrze.
 13. A ja za to ostatnimi tygodniami mam takie dziwne sny ale niedługo po zaśnięciu...śni mi się mój pokój ale tak realistyczny jakbym w ogóle nie śnił. Zazwyczaj budzę się dosyć mocno przestraszony ponieważ ostatnio po podłodze chodziło mnóstwo wielkich pająków gdyby nie to, ze jest to tak realistyczne to w ogóle bym się nie przestraszył. A dzisiaj akurat mi się śniło, że obok mnie na fotelu obok kompa siedzi jakiś koleś i rzuca we mnie jakimiś kulami. Ta sen też skutecznie mnie wybudził i nie mogłem zasnąć przez dłuższy czas.