kpt_Nemo2

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  457
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kpt_Nemo2

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. kpt_Nemo2

  Civ4 - Temat ogólny

  Witam, mam pewien problem, otóż podczas filmików dźwięk się tnie, jest ciągle przerywany. Czy ktoś już miał taki problem? Jak temu zaradzić?
 2. kpt_Nemo2

  CD-ACTION

  Marna podpucha, brachu... Nie tędy droga do AR. :)
 3. kpt_Nemo2

  Black Mesa żyje i ma się dobrze

  Już tyle tych premier miało być, że wiarę straciłem...
 4. kpt_Nemo2

  CD-ACTION

  Pooglądałem trochę wywiadu Allora z Fatal1ty... Al nieźle angielski kaleczy :)
 5. kpt_Nemo2

  wyszukiwarka - problemy

  Nie tylko tobie - mi też co chwilę błędy wyskakują - powinni coś z tym zrobić.
 6. kpt_Nemo2

  Kącik chorych i przeziębionych.

  A ja miałem/mam grypę... Tydzień zeszytów do przepisania i zaległości do odrobienia - maskara.
 7. A co ich to kurna obchodzi! Ludzie będą ginąć, ale nie wycofamy bo po co? >to nie ich wina ze oni mieli akurat wadliwy Ale, że go użyli (parę razy) to ich wina. I po raz kolejny - po kiego grzyba korzystali z paralizatora skoro było PIĘCIU NA JEDNEGO??! >,A co do tego txt Stalina to jest według mnie prawdziwy,w każdy To wtedy opłakują ich rodziny. Przez błąd policjantów (pięciu na jednego...). Widać jako naród jesteśmy bardziej uczuleni na rodaków za granicą.
 8. Ten cytat odbieram bardziej jako śmierć hmm... bardziej duchową. No bo powiedz można zginąć broniąc swojej rodziny (wymyślam) albo zginąc ze strachu przed królikami (jakiś tam król czy książe) Z Twoim domem też przesadziłem, ale co do odporności na argumenty mogę to samo powiedzieć o Tobie :) Dziękuję za dyskusję.
 9. To, że urządzenie było wadliwe (choć bardziej przekonuje mnie to, że Polak miał chore serce) mogło być przyczyną śmierci.
 10. Dlaczego? W takim razie niech media nagłaśniają wszystko albo nic. Gaga bubu? Ja również nie przywykłem do rozmowy z ludźmi zwracających się do mnie "per dziecko"... :)
 11. Serio?! No normalnie nie wierzę! Ale zabił i dlatego trzeba się tym zająć. Mieli 17 wadliwych urządzeń i nic z tym nie zrobili? Nie wiem - nie próbowałem... Tak, albo od razu kulkę w łeb.
 12. Masz bardzo dziwny tok rozumowania... "Impares nascimur, pares morimur..." Skoro nie przejmujesz się śmiercią milionów - Twój problem. Może u Ciebie w domu.
 13. Zależy w jaki sposób giną. Bo ten - porzez porażenie (parę razy) paralizatorem o mocy 50k wolt jest nietypowy i kontrowersyjny. Nie szpanuj - znam :) Skoro się z nim zgadzasz to radzę się leczyć panie Stalin Junior...
 14. Zginął niewinny człowiek. Na jego miejscu równie dobrze mógłbyś być Ty. Ale to oni decydują czy go użyć czy nie.
 15. Na koniec filmiku jeden z policjantów (ten po prawej) wyjmuje pałkę i nią bije w miejsce gdzie leży ciało.