damirad

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O damirad

 • Ranga
  Robotnik
 1. Heh... Wydaje mi się, że to jakaś nowa taktyka. " Podamy wysokie minimalne wymagania, by ludzie nie mogli narzekać, że jest zła optymalizacja". Tak z resztą podobno jest z Unity na forum ubi, nie spełniasz minimalnych nie, możesz czepiać się optymalizacji. Przecież wyraźnie w minimalnych Unity jest "GeForce GTX 680 lub AMD Radeon HD 7970" btw. karty w minimalnych prawie równe cenie nowej konsoli ... A co do Dying Light, jedynie spełniam wymagania co do procesora, miejsca na dysku i systemu operacyjnego, choć co do windows 7 pewnie w następnym roku już będą problemy. Widzę straszny nacisk, albo wymieniasz kartę graficzna co pół roku za minimum 1200 zł i MOŻE zagrasz na średnich bez spadków płynności, albo kupujesz konsole. Mam tylko nadzieje, że to czysty przypadek, a nie zamierzone działanie.
 2. Minimalne "NVIDIA GeForce GTX 680" czy tylko mi się wydaje, że to lekka przesada ? A co z załażeniom z tego newsa http://www.gram.pl/news/2014/08/14/gamescom-2014-ubisoft-obiecuje-poprawione-optymalizacje-na-pc-i-jednoczesne-premiery-z-wersjami-konsolowymi.shtml
 3. Z wormsami i grami z serii lego
 4. Hmm wygląd postaci przypomina mi gry z serii Lego jeżeli chodzi o wykonanie map to bardzo Minecraft a jeżeli chodzi o mechanikę rozgrywki to Battlefield.
 5. Uważam że najlepsza częścią jest Command & Conquer 3: Tiberium Wars ta część najbardziej mi przypadła do gustu .
 6. Hmm po na myślę wybieram ciemną stronę mocy będzie bardzo ciekawie być złym ;]
 7. Najlepsza według mnie to Akademia pełno tam magi a ja lubię magię :D.
 8. damirad

  Demo Crysis 2 już jest

  Z poziomu gry jak robię konto to błąd wyświetla się a gdy robię konto na stronie to jest napisane "Account is being created..."
 9. damirad

  Demo Crysis 2 już jest

  Powiem tak kicha. Pobierałem to 1h ale już od 3h nie mogę zrobić konta ... Co to ma być po co wypościli to demo? Jak mają być takie problemy to niech wypuszczą demo single player
 10. Moim skromnym zdaniem akcja powinna się dziać na Islandi,Afryce,Rosja dokładnie tundra i ciekawie by było w Ameryce Południowej w teranach górkisch(Andy).
 11. Byłem tak na palony na kupienie PS3 ale gdy obejrzałem wczoraj E3 Microsoftu i pokazanie tych ich gier , nowej wersji xbox 360 i Xbox Live w polsce to PS3 spadło bardzo nisko ale gdy jeszcze obejrzałem pokaz Sony na E3 dzisiaj przekonał mnie bardziej do Xbox 360.Szczerze mówiąc pokaz sony był nudny nie licząc pokazu Move który był dosyć śmieszny.Dorosły facet skaczący jak dziecko z czymś świecącym w dłoni :D.Ale kontroler ruchu za bardzo nie interesują.
 12. Gdzie wy tu widzicie że gry na xbox 360 i PC są liczone jako exclusiv dla xbox 360.Głupkami chyba nie są by zapomnieć znaczenie słowa exclusiv.
 13. Gdzie wy tu macie napisane że gry które wyszły na xbox360 i PC liczyli jako jedną kategorie.Głupkami chyba nie są by zapomnieć znaczenie słowa exclusive :P.
 14. Gdzie wy tu macie napisane że gry które wyszły na Xbox360 i PC liczyli jako ta samą kategorie. Głupkami chyba nie są żeby zapomnieć o co chodzi w słowie exclusive :P .