wojtas022

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  385
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O wojtas022

 • Ranga
  Delegat
 1. Ta witryna nie umożliwia bezpiecznego połączenia Serwer pokevision.com używa nieobsługiwanego protokołu. Na chrome nie działa. Jak na FF?
 2. Pytanie. Wie ktoś, gdzie można kupić wersję pudełkową PC? Szukam już 2 dni i nic :(
 3. Chciałbym tu poniektórym przypomnieć, że Hardline nie robiło DICE. Innymi słowy - pomiędzy BF4 a BF5 będą 3 lata przerwy. Mało?
 4. Wygląda dobrze, a warstwa audio wypada jeszcze lepiej. Poza tym, pada nieśmiertelne "REBEL SCUM" :) miód dla moich uszu :)
 5. Uwielbiam ten moment. Jak chodzi o sprzedaż, to "brać" konsolowa się łączy. Ale jak pada pytanie, która konsola jest lepsza, to mało co sobie oczu nie wydrapią. MADE MY DAY! :)
 6. wojtas022

  Bazy w The Division - nowe wideo

  Nowe wideo? Przecież to stare materiały użyte przez jakiegoś youtubera.
 7. Dla Was to strata czasu i puszczanie pary w gwizdek, ale dla większości wydawców to jest nadal (nie oszukujmy się) spory rynek zbytu. Nie mówię, czy to źle, czy dobrze, że nie wydają na past-geny. Jedno jest pewne - takie posunięcia będą coraz częstsze.
 8. Nie jedną mapkę a kilka (3 lub 4) i jest to wciąż aktualne. Prawdopodobnie ten zestaw map wyjdzie jeszcze przed mapą zaprojektowaną przez graczy. Dodatkowo jeden z pracowników DICE zapowiedział, że wydadzą pakiet nowych broni. Trzeba czekać.
 9. Otóż to! Im większy wybór, tym lepiej dla graczy - każdy znajdzie coś dla siebie.
 10. Czyli znowu masa błędów na premierę?
 11. Pierwszy raz w życiu widzę, żeby kawałek szmaty robił za maskę gazową :D
 12. > Więc moim zdaniem tu w dużej mierze nie chodzi > o "doskoczenie do poprzeczki", ale o "przywrócenie" Mafii. :) Amen!