Galen_Marek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  22
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Galen_Marek

 • Ranga
  Robotnik
 1. Szkoda, że nie podali odpowiedzi na pytanie 4. A tyle się nad tym zastanawiałem...
 2. Jeszcze będzie Battlefront... co prawda też od EA i DICE, ale to już inna marka niż Battlefield :) Tutaj Frank uważa, że Battlefront to będzie coś innego, a jakoś nie chcę mi się wierzyć w te słowa.
 3. Według mnie do listopada poziom jakości obu konsol się wyrówna, a walka będzie dość ostra... ale tylko w stanach. Jedyną rzeczą jaką może zaoferować Microsoft to integracja z telewizją, lecz dostęp do tego uzyskają wyłącznie mieszkańcy USA. Dodatkowo Kinect w zestawie... OK, mogę zapłacić 1500 zł za konsolę, ale 100$ więcej, to dla nas 400 zł! Taka różnica cenowa przy wyraźnym braku różnicy jakości to strata pieniędzy. Dodatkowo brak wsparcia dla niezależnych developerów. Chociaż obecnie z dumą gram na moim X360 to będę musiał zmienić barwy i zgodzić się z przedmówcą: "Xbox, go home"
 4. Analitycy twierdzili, że nowy Xbox będzie kosztował 399$...
 5. Jakby co to 499 euro, to wyjściowa cena, czyli z podatkiem VAT, cłem itd.
 6. Może nawet tyle zapłacę, ale pod warunkiem, że gry będą miały normalną cenę. Nie będę przecież wydawał 300 zł za każdy tytuł! Teraz tylko czekać na ruch sony... @porcykypizgus: Dobrze, że przypomniałeś mi o Kinekcie 2. Być może jego brak w PlayStation zmniejszy koszt konsoli o niezłą sumkę.
 7. Galen_Marek

  Zadaj pytanie twórcom Diablo 3!

  "Zadaj pytania twórcą Dialbo III" Rozumiem to za "Zadaj pytanie pracownikom Blizzardu", a nie widzę tu zastrzeżeń, że trzeba zadać pytania dotyczących tylko Diablo więc: 1. Kiedy premiera Blizzard Doty? 2. Czy płatności w domu aukcyjnym będzie można tylko przez PayPal? 3. Czy będą oddzielne serwery dla poszczególnych państw, np. Polski? 4. Czy jest szansa w przyszłości na choćby częściowe przetłumaczenie WOW-a i jego strony internetowej, albo chociażby wsparcia tego projektu? 5. Czy będzie polska wersja sklepu Blizzarda? 6. Czy zamierzacie zamienić WoW-a w pełni w tryb F2P? 7. Czy będziecie kontynuowali WarCrafta jako RTS (tzn. czy zrobicie WarCraft IV) ?
 8. Galen_Marek

  Zadaj pytanie twórcom Diablo 3!

  "Zadaj pytania twórcą Dialbo III" Rozumiem to za "Zadaj pytanie pracownikom Blizzardu", a nie widzę tu zastrzeżeń, że trzeba zadać pytania dotyczących tylko Diablo więc: 1. Kiedy premiera Blizzard Doty? 2. Czy płatności w domu aukcyjnym będzie można tylko przez PayPal? 3. Czy będą oddzielne serwery dla poszczególnych państw, np. Polski? 4. Czy jest szansa w przyszłości na choćby częściowe przetłumaczenie WOW-a i jego strony internetowej, albo chociażby wsparcia tego projektu? 5. Czy będzie polska wersja sklepu Blizzarda?
 9. Galen_Marek

  Rozdajemy 1500 kluczy do bety Brick-Force

  Właśnie. Kiedy będą? Ktoś dostał?
 10. Galen_Marek

  Rozdajemy 1500 kluczy do bety Brick-Force

  Minecraft połączony z wormsami, i Halo Reach w czasach współczesnych ;p
 11. No właśnie. Kiedy dostaniemy kody?
 12. Ciemna strona mocy jest prostą drogą do sukcesu, ale to Jasna daje prawdziwą potęgę!