Joliet

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Joliet

 • Ranga
  Robotnik
 1. Tylko i wyłącznie pierwsza część! Grałem w nią na Amidze 1200. Do tej pory pamiętam intro z rycerzem, a melodie z gry będę pamiętał już chyba do końca życia!
 2. Jeden z gości mówi głosem Skippera z "Pingwinów z Madagaskaru" :D
 3. Jeśli chodzi o klimat i stylistykę zdecydowany must have! Pozostaje teraz kwestia samego gameplayu...
 4. Nie wiem, ale moim zdaniem stylówa D3 jest kompletnie spaprana. Ani mroczna, ani fajna...
 5. Joliet

  Lego Starcraft - zobacz filmik ;)

  Rewelka! Anyone called for Exterminator?
 6. Joliet

  Nowy zwiastun z gry Crisis 2

  Kompletnie mnie nie przekonuje. Niby wszystko jest na swoim miejscu, grafika jest naprawdę OK, ale czegoś tu brakuje. Jakieś to wszystko takie, nie wiem, sterylne. Raczej nie znajdzie się na mojej liście zakupów.
 7. Joliet

  Medal of Honor - beta-test

  Ogólnie wrażenia z bety są jak najbardziej pozytywne. Gra się szybko i przyjemnie, ale to będzie gra raczej na krótkie sesje sieciowe- zdecydowanie za szybko wypełnia się założenia planszy. Grafika jak BC2, a pewnie ją jeszcze do października poprawią, dźwięk też (ale to przecież DICE). Irytuje tylko "insurgents bug", który wywala całą betę i zawiesza konsolę. Jednym słowem jest to bardzo fajny miks MW2 i BC2, miks który mi osobiście bardzo odpowiada. Znaczy nie wycofuję pre-ordera :)
 8. Joliet

  Battlefield: Bad Company 2 - recenzja

  Takie może głupie pytanie- czy Was też przeraża skuteczność pistoletów maszynowych na stanie Engineerów...? Coś powinni chyba z tym zrobić :) Bo poza tym nie mam więcej pytań Wysoki Sądzie!
 9. Moja PS3 80 GB CECHL04 kupiona w marcu zeszłego roku działa poprawnie. Nie mam problemów z zalogowaniem się do PS Store, gry działają, data jest poprawna.