seleros999

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O seleros999

 • Ranga
  Obywatel
 1. oby dwa patche do TDu mi działają , przy okazji - niewiem co tak marudzicie na wymagania . ja gram na amd64 3000+ 1,5 Gb ram i radeonx700 pro pod Vista , i spokojnie sobie gram na 1280x1024 i średnie detale . AA sobie włanczam pozamiastem :P a mieście jest dobrze od kiedy sobie śmieci wyłączyłem :P. pozdrawiam.
 2. miałem ten sam problem <a w zasadzie mam> mam orginała i też mi sie nie instalował oczywiście na Viscie 64 . Jedynym roziązaniem jest tutaj posiadanie drugiego systemu- zrobiłęm tak - zainstalowałęm TDU pod Win 2000 - a gram pod Vistą. wszystko śmiga niemam żadnych błędów , płytke sprawdza na początku i ok. łączy sie z serwerem .
 3. EHH Do wszystkich co mają problem z zainstalowaniem TDU na Viście 64 bit - a więc ja poradziłem sobie tak- bo jakoś trzeba było-- naszczęście mam 2 system na kompie <win 2000> więc zainstalowałem TDU pod win 2000 na jakiejś uniwersjalnej partycji a gram pod Vistą - włncza sie normlanie i bez problemowo - wszystko działą - gram tak od 2 dni . dopuki panowie z Atari nic niewymyłśą w tej sprawie to innej możlwiości nie widze :P Pozdrawiam .
 4. Witam -mam problem który już miała jedna osoba wcześniej do tyczący ISScript - tylko w moim przypadku po zainstalowaniu co prawda niepoojawia sie już komunikat o braku zaistalowanego isscript ale zaraz potem pojawia sie okienku kończące instalacje .. niewiem co z tym zrobić. mój system to Vista 64bit premium - czytałem że nastronie atari że to może być problem związny z niekompatymiblności instalera z systemami 64 bitowymi... coś ktoś wie na ten temat ?? z góry pdziękuje za pomoc!!