Aragmor

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Aragmor

 • Ranga
  Obywatel
 1. Ta część to porażka. Jak wyczytałem, że nie będzie PvP to mnie ścięło z nóg. Do tego pomysł wiecznego miasta, którego nie da się zniszczyć! Ze strategi ekonomicznej, w której wojna była tylko sprawdzeniem wytrzymałości ekonomicznej robi się jakiś syf. Jestem strasznie zawiedziony.
 2. Czas akcji i ilość przeciwników na jednej mapie. Na coś takiego czekałem!
 3. @KraczyKruk Co z tego, że mamy 10 godzin? powinniśmy zachwycać się, że płacimy za godzine 3,5zł? Nie równ ajmy w dół i wymagajmy czegoś od twórców. Jedna mapa z DLC do Settlersów potrafiła zając mnie na tyle godzin. Tutaj niestety nie ma szału.
 4. Sprawdziłem i key do Bulletstorma jest za 39 zł a pudełkowa wersja kosztuje 87zł. Trochę dziwna ta promocja bo wszystkie te gry można kupić w okolicy 40 zł (key) i 90 zł (pudełkowa wersja).
 5. Aragmor

  Dobre gry receptą na piractwo

  W 100% prawda moje zaoszczędzone pieniążki idą na Diablo 3 i Aiona reszta na mnie nie zarobi :)
 6. U mnie widać protesty obojga rodziców więc najłatwiej jest kupić coś i schować na półce opakowanie za książkami niech poleży z miesiąc a samą płytkę włożyć w piękną papierową koszulkę za 10 gr ;D to ratuje sytuacje :)
 7. Aragmor

  Nowy Xbox już za rok?

  Racja to ,że ktoś wygrał przetarg nie oznacza ,że będzie to nowa konsola jednak słyszałem gdzieś ,że wraz z Natalem ma się pojawić nowa wersja Xboxa jednak nigdzie nie widać potwierdzenia tej informacji ;/
 8. Aragmor

  Dragonica - Temat ogólny

  Dokładnie dragonica to gra idealna na odstresowanie się i zabicie czasu. Miło się w nią gra nawet na niskim poziomie aktualnie mam 31 i gram jesterem :)
 9. Aragmor

  Diablo III oficjalnie zapowiedziane!!!

  Ciekawe jakie będą klasy :) na razie ujawnili Barbariana i Witch doctora czyli zostały jeszcze 3 do ujawnienia :)
 10. Aragmor

  Diablo III - plotek ciąg dalszy

  jest już strona http://www.blizzard.com/diablo3/