hydzior

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1820
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O hydzior

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Potwór który będzie maks 2-2,5x wydajniejszy od ps4pro :D.
 2. hydzior

  Cyberpunk 2077 na gameplayu!

  Lekka bieda. Wizualnie poprawnie, a gameplay to lekkie drewno, szczególnie gunplay ;). Coś czuje, że bez tego komentarza podczas streama to przestał bym oglądać już na początku. Sam gameplay też wyglądał na mocną reżyserke a’la railshooter ;).
 3. Zdajesz sobie sprawe, że takie pokazy to kontrolowana reżyserka ? Dopóki dziennikarze czy ktokolwiek sam nie zagra nie ma co się jeszcze jarać tzw. verticalem :).
 4. Ciekawe ilu odinstalowało po tych aferach z kontami :).
 5. Przez te ich zasady nie można zalogować się Epicowym kontem na maszynach z poza listy które Sony wspiera jak np. Switch czy Xbox. Nawet jakby miało się to liczyć z graniem od zera. 
 6. Szykuje się największe wysysanie kasy od graczy w historii :D.
 7. Będzie budowane z tego co będzie wydajne i tanie w danym czasie ;). Developerzy nogą sobie chcieć ;).
 8. Telepaci po porażce Inner Chains zmienili nazwę dla niepoznaki ? :)
 9. Akurat nowy UT miał powstawać wraz z community. To za chętne po ilości contentu raczej nie było więc projekt przeszedł na margines :).
 10. Szkoda, że to tylko ploteczki i pomówienia lewicy z bólem tyłka :).  Co do tematu to dobrze gada. Tocsą zadupia.
 11. Dalekiego draw distance i lod nie będzie bo CPU nadal ssie ;).
 12. No nie wiem ;]. Nowa Zelda rozgromiła Wieśka bez grama potu. Ja cenie gameplay nad fabułe i dlatego Wiesiek u mnie leży i kwiczy. Gameplayowo jest słaby. Z tego powodu uwielbiam też Blizzarda. Ich gierki może proste ale bardzo  miodne.
 13. hydzior

  Overwatch na Nintendo Switch? To możliwe

  Akurat ta konsolka jest sporo wydajniejsza od takiego GPD WIN na Atomie (szczególnie GPU), a na nim Owerwatch chodzi w stabilnych 30fps, prawie 720p z wszystkim na LOW. Po przeniesieniu tego na docelowy hardware Switcha pewnie osiągnęli by sporo lepsze rezultaty niż na tym UMPC z windą 10.