hydzior

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1823
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O hydzior

 • Ranga
  Sekretarz
 1. Nie mogę edytować, nie wiem czemu :(, wiec z góry przepraszam za spam. Dobrze że zakupuje PS5 pewnie będą niższe ceny. Pamiętam że Xbox 1 również był droższy od PS4. Nie będzie. XO kosztował więcej tylko z powodu tej kamerki.
 2. Zanim coś napiszesz i zrobisz z siebie idiotę, doczytaj o co chodzi. 30 fps jest w cutscenkach i w animacjach fatal blow oraz fatality. Cała reszta gry, czyli momenty w których faktycznie sterujesz postacią lata w 60 fps. Zawsze czytam całego newsa i moje pytanie się nie zmienia. Coś jeszcze błyskotliwego masz do powiedzenia czy masz Cię zgłosić od razu do moderatora po bana? Tym razem nie doczytałeś ;).
 3. Brak ekranów ładowania bo SSD ? Się uśmiałem :).
 4. Potwór który będzie maks 2-2,5x wydajniejszy od ps4pro :D.
 5. hydzior

  Cyberpunk 2077 na gameplayu!

  Lekka bieda. Wizualnie poprawnie, a gameplay to lekkie drewno, szczególnie gunplay ;). Coś czuje, że bez tego komentarza podczas streama to przestał bym oglądać już na początku. Sam gameplay też wyglądał na mocną reżyserke a’la railshooter ;).
 6. Zdajesz sobie sprawe, że takie pokazy to kontrolowana reżyserka ? Dopóki dziennikarze czy ktokolwiek sam nie zagra nie ma co się jeszcze jarać tzw. verticalem :).
 7. Ciekawe ilu odinstalowało po tych aferach z kontami :).
 8. Przez te ich zasady nie można zalogować się Epicowym kontem na maszynach z poza listy które Sony wspiera jak np. Switch czy Xbox. Nawet jakby miało się to liczyć z graniem od zera. 
 9. Szykuje się największe wysysanie kasy od graczy w historii :D.
 10. Będzie budowane z tego co będzie wydajne i tanie w danym czasie ;). Developerzy nogą sobie chcieć ;).
 11. Telepaci po porażce Inner Chains zmienili nazwę dla niepoznaki ? :)
 12. Akurat nowy UT miał powstawać wraz z community. To za chętne po ilości contentu raczej nie było więc projekt przeszedł na margines :).
 13. Szkoda, że to tylko ploteczki i pomówienia lewicy z bólem tyłka :).  Co do tematu to dobrze gada. Tocsą zadupia.