tulutek123

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez tulutek123

 1. tulutek123

  Duke Nukem Forever wraca na tapetę

  Oj, szkoda, na Wii się pewnie nie ukaże... ;)
 2. tulutek123

  Duke Nukem Forever wciąż dopieszczany

  No, jakby się im gracze do skóry dobrali to panowie z 3D Realms(Ti-Em) przekonalibysię że czasu jednak nie mają. A gry nie kupię bo nie mam pieniędzy. No chyba że zostanie wydana na Wii :)
 3. tulutek123

  Play 1/08 już w kioskach!

  BG&E! Kto tego nie zna wystąp i marsz do kiosku!
 4. Po pierwsze: AAAAAAAAAAAAAAA! NIEEEEEE! Mario czwarty!!!!!!!! Do rzeczy: Prince dzięki swemu doświadczeniu i umiejętności kontrolowania czasu bez trudu pokonał młodego Geralta. Taka jest moja wizja przyszłości.i wola. Wiem, Geralt to polak, ale co z tego? Prince DOS-owy, 3D, Sands of time przedewszystkim... nie geralt nie ma szans. Ichyba wiadomo na kogo oddałem głos.
 5. tulutek123

  Versus - pora na najważniejszy wybór!

  Prince rządzi! A tą panienkę z monstrualną naroślą piersiową niech piorun trzaśnie!
 6. tulutek123

  Eragon - okiem Grimnira

  Eragon - książka świetna, moja ulubiona. Film - wolę nie pisać bo mnie moderatorzy dorwą... Gra - jestem fanem - kupię, przetestuję i się okaże czy warto bylo. Tylko teraz nie wiem: kupić w TSie czy dopłacić trochę i mieć w premierowce (ładniejsze opakowanie i satysfakcja)
 7. tulutek123

  TOPSELLER - nowa seria gier komputerowych!

  [quote]>> - Eragon - największe brzydko mówie bo inaczej nie umiem >Gra dla młodzieży i fanów książki.[/quote] Taka mala poprawka drogi Misticu - na pewno nie dla fanów książki (ja). Eragon zrobiony jest na podstawie filmu, a film tak szczerze mowiąc niewiele ma z książką wspólnego. Mimo tego - Chyba kupię. O Topsellerze: nazwa - szkoda pisać, ale no cóż - w końcu top a super to jakaś różnica jest... pudełka bardzo mi się spodobały - eleganckie, spokojne... gry bardzo dobre, wręcz świetne, szczególnie Empire Eartch II i Fahrenheit. Tylko Tycoon City mi się nie podoba. Logo - no eee... niefajne no czyli tak ogółem - moim zdaniem 7\10
 8. tulutek123

  Wasze kolekcje książek

  Witam ja wszystkich i w ogóle dzień dobry bo jam jest nowy na tym forum. Oto kolekcja książek które zasługują na to, żeby w tej oto kolekcji egzystować. naprawdę mam ich o wiele więcej, ale nie są to książki fajne, a do niektórych wolę się nie przyznawać. (Np.trzy części serii "Harry Potter") Niewierzących czytających mój post proszę aby nie traktowali tego jako "obraza uczuć religijnych". No dobra do rzeczy: Oto kolekcja użytkownika o nicku: tulutek 123 -Eragon (ulubiona) -Najstarszy -Władca pierścieni: drużyna pierścienia dwie wieże powrót króla -Pismo Święte Nowego Testamentu -Hobbit czyli tam i z powrotem -Rudy Dżil i jego pies (J.R.R Tolkien) -Przygody Toma Bombadila (też) -Wyspa Skarbów -Tajemnicza Wyspa -Abraham - Ojciec Rodu -Krzyżacy -Potop I to by było chyba na tyle. pzdr.