Marek_Lenc

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  210
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Marek_Lenc

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Kurs rysunkowy CD-Action: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.585084921512871.1073741828.147680798586621&type=1
 2. > Pisałeś ,że rysunki do AR 11/08 wymyśliłeś na sprawdzianie. > Więc czy ci uczniowie ,którzy siedzą przed Twym biurkiem przynoszą na sprawdziany lusterka > ,by poczytać sobie AR [:)] ,a potem mówią " Co z tego ,że pała , ważne ,że poczytałem > AR" czy już wpadłeś na pomysł ,by przed swoim biurkiem sadzać antyfanów :) ? > 2-gie pytanko. > Wywnioskowałem ,że uczysz polskiego. Czy dobrze wywnioskowałem? > > > ///Owszem, grudniowe AR w znacznej czesci powstało na sprawdzianie, ale w formie notatek na tekście (raczej rozproszyłbym uczniów, gdybym na lekcji rozłożył swoje "rysownicze graty" i zaczął rysować...). Ot, przyjemne z pożytecznym... Tak, dobrze wywnioskowałeś- jestem nauczycielem j. polskiego. > > no to może czas wprowadzić nowych bohaterów? zrobić dłuższy komiks... myślałeś może o > wprowadzeniu jakiegoś albumu z Klarą? ///Nowych bohaterów wprowadza się, gdy starzy nie dają rady, a ja mam jeszcze sporo fajnych pomysłów na Klarę solo ;) Owszem, marzy mi się powtórka udanego teamu "Klara & Zygmunt", ale to nie takie proste... Tak samo jak dłuższe opowieści, które mnie nużą. Album z Klarą- sfera marzeń. Oczekuję na propozycje powaznych sponsorów :) > Albo zebrać wszystko w jedno? ( co było do tej pory) ///Byłby to materiał na spory Tipsomaniak ;)... > Niektóre komiksy z Klarą w CD Action zawierają wulgaryzmy. Wydaje mi się to nie potrzebne. > Humor nie musi zawierać chuligańskiego słownictwa. nawet ocenzurowane *********** jest > nie potrzebne. Można stosować ostre słownictwo, słowa niepolskie, ale po co zaraz wulgaryzmy. > > Nie mam nic do słów typu gówno, cham itp. , chodzi mi tylko o wulgaryzmy! ///Eeee... Możesz dokładniej powiedzieć o które odcinki Ci chodzi?
 3. ///Materiały graficzne związane z Klarą, do których nie przyłożyłem ręki (czasami dostaję takie coś od czytelników, bądź samodzielnie wygrzebuję w necie). Jeżeli macie takowe rysunki, pokażcie ;) ///Aktualnie rozwijam tylko moje znane serie, w których sporadycznie pojawia się ktoś nowy :)
 4. Marek_Lenc

  GramX #3 - LittleBigTheftAuto

  Ma to swój urok. Ciekaw jestem kolejnych odsłon...
 5. ///Uściślij pytanie: do aktualnych czy do nowych serii? /// :-D! Imponujący efekt, podoba mi się ;) Rysunek sobie skopiowałem i za Twoim pozwoleniem umieszczam w strefie fanowskiej na CD "Klara Fan Kit".
 6. ///Jestem ciekaw jak Ci wyjdzie ;)
 7. ///Dlaczego nie :)? A angielską wersję sprzed wielu laty zagrywałem sie przez długi czas ;) Fakt, poległem przy którymś poziomie i nie uzbierałem całej mapy... Najchętniej wracam do drugiego "Diabełka" i "Herosów" (te gry wcale sie niestarzeją!), choc ostatnio z staysfakcją gram w "Titan Questa" (mam tyły z nowościami). ///Zależy co rozumiesz przez "grzeczna" ;) A czy ma chłopaka? ///Nic powaznego i na stałe. Czy mulder i skulka znaleźli ufoki? ///Ba, nie raz! ///Ciągle go szukam... ///Niech to pytanie pozostanie bez odpowiedzi :)
 8. Zapraszam do dalszego zadawania pytań. Jak Konsul bez kalamburów strasznie się nudzę na gram.pl :)
 9. Rysunki powstają wedle wskazówek. Najprawdopodobniej wyślę je w tygodniu.
 10. /// Ja myślałem właśnie o konkretnej antologii z poprzednimi odcinkami (młodzi już nie pamiętają :P) plus nowe odcinki. ///Nie mam wybijającego się kandydata ;)
 11. ///Chciałbym załapać się na kolejny Tipsomaniak, ale to nie zależy ode mnie... Nie mam materiału poświęconego wymienionym przez Ciebie serialom ("Zagubionych" nawet nie oglądałem :P). Wolałbym książeczkę z Klarą ;)
 12. ///Nie, nie gram w gry sieciowe (ba, nawet te z modułem gry MP, vide kochane D2).
 13. Uwaga! Na czas wakacji zawieszam swój wtorkowy dyżur w Konsulacie. Nadal będę odpowiadał na Wasze pytania, lecz tym razem w porach bliżej nieokreślonych (zależne od dostępności). Tak samo będzie z aktualizacjami mojego Gramsajta (pomijając sobotnie kalambury, które podobno nadal mają się ukazywać).
 14. ///To pytanie przewinęło się już kilka razy, więc w wielkim skrócie: jestem miłośnikiem cRPGów, zręcznościowych samochodówek i FPSów. Nie lubię i nie potrafię grać w RTSy ;) >Czy lubi Pan serię Gothic? ///Tak, nawet bardzo. >Mógłby Pan wymienić 5 polskich ///Hm... Książę i Tchórz, Gorky 17, Teenagent, pierwszy Mortyr... Innych albo nie pamiętam, albo nie chcę pamiętać ;) Wiedźmin, Two Worlds u mnie po prostu nie ruszają :/...
 15. ///Takich rzeczy to się nie planuje ;)... Ale koniec Klary już był (dokładnie rok temu), gdy powstała seria rysunków pokazujących, w jakich okolicznościach mogłaby skończyć Klara (wszystkie na lenc.blog.onet.pl). Jakby co, mam już gotowe ostatnie odcinki ;)