BartexooN

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2360
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez BartexooN

 1. BartexooN

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Jak ktoś zainteresowany przeczytaniem opinii to polecam, Parę perełek: "Worst summer camp ever" - Hoeryong Concentration Camp "Besides having nothing to eat, being tortured and the public executions, it was an overall good vacation." - Yodeok Concentration Camp "They had no chicken" - No. 14. Śmiechłem.
 2. Widzę, że zatrudnili aktora z Mr Robot, osobiście najbardziej kojarzę go z roli w mini-serialu pt. "Pacific". Grał dość charakterystyczną postać. Osobiście uważam, iż te ścieżki wyborów będą miały kosmetyczny wpływ na rozwój innych wydarzeń. Ale zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce.
 3. BartexooN

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Witam, mam taki kłopot. Przechodzę 2 raz Wiedźmina 3 i byłem w drodze do Skellige, niestety mój zapis uległ usunięciu. Sprawdziłem jakość dysku twardego, jest wszystko w porządku. Niestety zapis uległ usunięciu. Czy przywrócenie systemu by coś dało? Siedzę nadal na Windows 8.1. Przechodzę drugi raz, ponieważ w 1 przejściu nie miałem wszystkich achievementów GOG.
 4. BartexooN

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Czy w angielskiej wersji głos Geralta podkłada ta sama osoba, co z trailerze "A night to remember"?
 5. BartexooN

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  /.../ Dzięki!
 6. BartexooN

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Czy warto mieć set dla guardiana pod healing power? Czy pominąć to i dać wyłącze na power/ferocity/precision? Jak wy gracie swoimi guardianami? Myślę nad dungeonami/pve.
 7. BartexooN

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  /.../ Dziękuje ślicznie!
 8. BartexooN

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Kilkanaście pytań, z góry bardzo dziękuję! 1) Czemu przed eventem - zabijaniem bossa ludzie piszą lfg - looking for group? Co to ma dać, czy przez ten rok coś się zmieniło w sprawie lootu/party podczas tego eventu? Mnie się zdaje, że pół roku temu/rok temu nikt się nie łączył w party podczas zabijania potwora. 2)Jeśli wbiję 100% world map to może być taka możliwość, iż cofnie mi się ten achievement, ponieważ twórcy dodadzą serduszko? 3)Jest strona do szukania teamu na dungeon? 4)Czy loot jest ograniczony w jednym dniu z bossa? Chodzi o skrzynię. To samo pytania dot. punktów z dungeona, nagród - również ograniczona? 5)Jaka jest przewidywana cena Guild Wars 2 Heart of Thorns w Polsce. Była taka informacja oficjalnie podana? 6)Może mi ktoś wytłumaczyć działanie elite skilla dla Guardiana, a mianowicie: "Renewed Focus"
 9. Gram na 1920x1080 i są strasznie małe czcionki napisów np. karta postaci. W ustawieniach próbowałem przeszukać, ale może mi się umknęło.. Jaka jest fachowa nazwa angielska do wielkości czcionki w grze?
 10. Witam, mam taki problem z folderem Dokumenty. A mianowicie ktoś z domowników przestawił folder Dokumenty do dysku D, a ja chciałbym, żeby był domyślnie C. Zaznaczam, że było parę godzin po formacie i instalowanie sterowników trochę zajęło. Problem jest tego rodzaju, że jesli chcę przywrócić miejsce domyślne to pojawia się D System Volume Information, tego rodzaju problem kiedyś rozwiązywałem na XP za pomocą tweakui. Obecnie jestem na Windows 8. Niestety nie znam angielskiego w systemie, by rozwiązać problem za pomocą Windows Tweaker. Czy ktoś zna sposób, gdzie zaznaczyć folder i go przywrócić do dysku C?
 11. BartexooN

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Witam. Jakiś czas temu widziałem filmik, gif. Jest na nim Władimir Putin i jest w otoczeniu dwóch,trzech Popów (Ksiądz w Cerkwii Prawosławnej). Jeden z Popów chce pocałować Putina w rękę, a ten się wścieka i obrzydza. Z góry bardzo dziękuję :)
 12. BartexooN

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  W jaki sposób torturować ludzi i co to daje? Czy można w skyrim prowadzić gospodarstwo (ktoś mi coś takiego mówił, a ja nie wiem czy to prawda?). Jak wygląda kamień w którym mogę kilofem wydobyć rudę?
 13. Mocny film. Powyżej : Kolejno dziękuję wszystkim za podanie nazw filmów. Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki.
 14. Szukam filmu w którym zakończenie mnie bardzo zaskoczy. Coś w rodzaju Unsual Suspect, Shutter Island. Szukam także filmu survivalowego.
 15. Z góry bardzo przepraszam moderatorów za temat, który może być napisany w innym temacie. Tylko jakim? Proszę o doradzenie. Potrzebuję w wytłumaczeniu jaką antenę będzie potrzeba do odbioru sygnału i jaki acces point, anteny i router kupić. Urządzenie -> Acces Point -> Bardzo dobra antena dająca sygnał - odległość do domu jest ok. 150-200 m. Czysta przestrzeń bez żadnych budynków i przeszkód -> Antena która odbierze synał -> Router wraz z wejściem USB -> Laptop, sprzęt odbierający bezprzewodowy wifi i połączeniem z internetem. Tutaj jest pytanie. Do odległości 200 m. muszę się zaopatrywać w antenę odbierająca daleki sygnał? Z góry dzięki za sugestie i pomoc.
 16. BartexooN

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  /.../ Przyłączam się do tematu w związku "Gry po liftingu" - nie przeczę, że tytuł mógłby być lepszy. Również posiadam pomysły, które gry byłoby fajnie zobaczyć "po liftingu".
 17. BartexooN

  Co jest na zdjęciu? - gra dla wszystkich

  Chwytliwe co? Slaverox +1
 18. Witam, mam problem z kopią oryginalnej gry kupionej w sklepie Biedronka. Gra jest wraz z dodatkiem Immortal Throne. Problem dotyczy płyty nr. 1 (zdj. komunikat). Gra w ogóle się nie chce uruchomić, zaznaczam, że posiadam oryginalną kopię tej gry. Chciałbym zagrać najpierw w wersję podstawową, przeinstalowanie nic nie pomogło i płyta jest w b.dobrym stanie (instalacja przebiegła bez problemów). Proszę o pomoc!
 19. BartexooN

  Titan Quest - wersja z Biedronki [Wyjaśnione]

  Dzuięki za pomoc. Temat do zamknięcia.
 20. Czy ta gra będzie podobna bardzo do Black Flag, czy będzie ona rozbita? Mniej możliwości, broni, zadań itd. niż w przypadku AC:Unity/Black Flag?
 21. Szkoda, że tarcza się nie niszczy, np. w pewnym momencie pęka tarcza i mamy ją połowę lub wcale.
 22. BartexooN

  Manga i Anime - temat ogólny

  Szukam anime o feudalnej japonii wraz z elementami fantastyki, pamiętam jak było na HYPER i opowiadało o dziewczynie w której zakochał się Książe, dziewczyna ta miała ojca - który wg. fabuły wiecznie nie umiał zrobić kleiku ryżowego i ciągle rozlewał napoje. Kojarzy ktoś?
 23. BartexooN

  iPhone - mobilna rewolucja?

  /.../ M.in dłuższe czekanie na piosenki?