M3rc3n0r

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  874
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O M3rc3n0r

 • Ranga
  Delegat
 1. M3rc3n0r

  [PLOTKA] GTA V w "Fabryce Snów"?

  Dla mnie to była akurat najmocniejsza strona SA. Te podróże drogami, widoki, lasy, góry... Misje na wsi były zabawne. :) Ja bym z chęcią pograł w GTA w którym fabuła nie jest skoncentrowana w mieście, tylko gdzieś poza miastem. Betonowe miasta mi się znudziły.
 2. Ludzie poczytajcie trochę o tej technologii, potem poczytajcie pdr z fizyki na temat światła, a potem krytykujcie. :P Jak ktoś się spodziewa od razu technologii hyper full ekstra wypas rodem z pierwszego lepszego filmy SF, to muszę go rozczarować, jeszcze daleka droga kolego/koleżanko.
 3. M3rc3n0r

  Kącik fanów Half-Life 2

  Powiadasz Half Life 2 Episode 2 II?
 4. M3rc3n0r

  Kącik fanów Half-Life 2

  Tego się boję,że ten wątek spaprają... Swoją drogą, jak mamy traktować ten ep3? Bo tak jakoś jako dodatek to kiepsko mi pasuje.
 5. M3rc3n0r

  Civilization V w drodze

  Krótko i na temat: REWELACJA! Chyba zacznę zbierać na nowego kompa...
 6. M3rc3n0r

  Kącik fanów Half-Life 2

  Pewnie większość wie, ale Ci co nie wiedzą. ep3 wyjdzie najprawdopodobniej w 2011. Nowy source itd. Pytanie brzmi, czemu tak długo? Mam nadzieję, ze gra udowodni, że jest warta tego czekania.
 7. M3rc3n0r

  Kącik fanów Half-Life 2

  Grafa, grafa... według mnie grafa w HL2ep2 wygląda w dalszym ciągu bardzo dobrze. Owszem, są ładniejsze gry, ale to przecież oczywiste, ze z biegiem czasu grafika się poprawia. SOURCE ma nadal ogromny potencjał. Przykładem jest taka gra jak L4D2, gdzie grafika nie wcale nie odstrasza. Grałem w Crysisa, super grafa i praktycznie tyle. Sama gra dłużyła mi się niemiłosiernie bo była po prostu nudna i z tego co wiem, nie ma tylu modyfikacji do niej ile jest do HL. Swoją drogą mogliby już wydać ep3, te czekanie staje się powoli nużące, podobnie jak oczekiwanie na BMS.
 8. M3rc3n0r

  Podglądanie i zdobywanie Kosmosu

  Fajny sprzęt. Sklep faktycznie bardzo dobry. Zamawiałem tam nie tylko teleskop ale również lunetkę biegunową. @the_bishop Osobiście polecam też firmę Celestron mam ich teleskop ( http://sklep.teleskopy.net/product_info.php/products_id/577) i jestem całkowicie z niego zadowolony. Najtrudniejsze w obsłudze teleskopu są dwie rzeczy: kolimacja i odpowiednie ustawienie montażu :D.
 9. M3rc3n0r

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Yea dawno mnie tu nie było, więc czas odrobić straty i coś wrzucić :D. Najpierw coś ciekawego: http://www.peachygreen.com/wildlife/incredible-wildlife-photography A teraz obrazek związany z flame war pomiędzy konsolami a PC. http://i.imgur.com/nduqB.jpg
 10. M3rc3n0r

  Kącik fanów Half-Life 2

  Ciekawe u mnie EP 2 chodził płynniej niż HL2.
 11. M3rc3n0r

  Mostki kapitańskie w Star Trek Online

  Twój pomysł jest piękny i wspaniały ale... mało realny. Problemy pojawiają się takie: -Po pierwsze trudno zapanować nad takimi ludźmi, wirtualne dowodzenie ma się nijak nad dowodzeniem w rzeczywistości. -Po drugie strefy czasowe (chyba się domyślacie o co mi chodzi). -Bariery językowe. -Problem z dziećmi neo. W efekcie graliby w nią tylko zatwardziali fani, a to powoduje małą popularność następstwem tego jest zamknięcie projekt, a tym samym wyłączenie serwerów.
 12. M3rc3n0r

  Quiz Half-Life :)

  Z tego co pamiętam to stoi za zamkniętymi drzwiami i jak zawsze nas obserwuje. Chyba następnie gdzieś idzie (po balkonie?).
 13. Ojjj panowie IW strzelają sobie kolejny nabój w nogę. 6 godzin!? CO to ma być!? Ledwo się gra zacznie a tu będzie koniec? Gadka o intensywności jakoś mnie nie przekonywuje, to jest mydlenie oczów. Nie dajmy się oszukać. Jakoś kiedyś mogli zrobić długie intensywne gry. Co do multi hm... grałem sporo u kumpla w wakacje i jak na mój gust, to w jedynce był on taki sobie. Jasne było dynamicznie fajnie, ale... tak jak każdy multi po pewnym czasie mi się znudził. Więc o ile taki multi mi przedłuży rozgrywkę, gdzie nie bedzie modów, map itp. itd.?
 14. M3rc3n0r

  Kolejni deweloperzy bronią Steam

  Jak były ceny w dolarach to było ok, jednak po wprowadzeniu przelicznika 1:1 trochę narobili sobie wrogów. Dla nas steam nie jest przyjazny z tego względu, ze żyjemy w Polsce, która często jest traktowana po macoszemu. Według mnie całkowicie powinni przerobić aplikację STEAMa. Chodzi to wolno i zajmuje dużo zasobów systemowych, chociaż i tak nie jest źle. Nie da się dogodzić wszystkim i trzeba się z tym pogodzić.
 15. Czytam komentarze i nie wiem, czy ja jestem stary, czy już tyle osób zapomniało stare czasy. Ja pamiętam jak czasem się wyłączało dźwięk, by przejść jakiś fragment gry, gdzie procesor sobie nie radził z obliczeniami :D. Wszystkie ustawienia maksymalnie obniżone i się grało, bo liczyła się fabuła i sama rozgrywka. Na tych screenach grafika wcale nie wygląda na odrzucającą. Poziom (IMHO) jak najbardziej zadowalający.