White_Eagle

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1608
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez White_Eagle

 1. White_Eagle

  Telefony Komórkowe

  Dziękuję za pomoc. Zdecydowałem się i kupiłem telefon Lumia 435, ale na innej aukcji niż wskazywałem to w poprzednim poście. Lumia 435 którą kupiłem była trochę droższa, ale za to miała papiery oraz pudełko i była w lepszym stanie. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 2. White_Eagle

  Telefony Komórkowe

  Ta Lumia wydaje się być całkiem fajna. Na Allegro znalazłem taką ofertę: http://allegro.pl/microsoft-lumia-435-bez-simlocka-i6443029114.html Martwi mnie jednak ta "nalepka" z tyłu obudowy. Co to jest ?
 3. White_Eagle

  Telefony Komórkowe

  Cześć. Jako że mój stary telefon zaczął się psuć postanowiłem kupić nowy. Zdecydowałem że będzie to NOKIA N8. Nie ukrywam że nie znam się na telefonach i kieruje się przed wszystkim ceną. Zastanawiam się nad kupnem telefonu z tej aukcji: http://allegro.pl/nokia-n8-bez-simlocka-pl-menu-gw24-5-kolorow-i6099089258.html Co myślicie o telefonie z tej aukcji. Zastanawia mnie niska cena. Proszę o pomoc.
 4. White_Eagle

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Modem nie jest taki stary gdyż wymieniono go na nowy ok. 2 lata temu. Problem jest w tym że nie wiem jak "ręcznie" zainstalować te sterowniki, gdyż nigdy nie instalowałem ich w inny sposób niż wcześniej opisałem.
 5. White_Eagle

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Witam. Jako że w najbliższym czasie mają przysłać mi nowego kompa chciałbym zadać pytanie dotyczące sterowników do modemu, gdyż mam pewne problemy z instalacją. Generalnie na moim starym komputerze (Windows XP) instalacja przebiegała następująco: najpierw wsadzałem płytę ze sterownikami a następnie podłączałem modem i program automatycznie wyszukiwał i instalował sterowniki zamieszczone na płycie. Nowy komputer posiada system Windows 8, nigdy wcześniej nie miałem styczności z tym systemem i stąd moja obawa dotycząca instalacji sterowników. Co mam zrobić gdy system nie będzie mógł zainstalować sterowników w podany wyżej sposób ? Jak inaczej je zainstalować ? Chciałbym również wspomnieć że pan z firmy który instalował u mnie modem nie zostawił oryginalnej płyty ze sterownikami, więc takowe musiałem pobrać ze strony producenta i wypalić na płycie. Proszę o pomoc.
 6. White_Eagle

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Witam. Kupiłem nowy komputer (w komputroniku) i podczas pierwszego uruchamiania pojawił mi się taki komunikat (załączony obrazek). Co mam robić ? Proszę o pomoc.
 7. Dziękuję za odpowiedź. Jeżeli chodzi o kartę graficzną, to komputer do którego się przymierzam posiada GeForca GTX 750. Podejrzewam że nie jest to dużo, ale mam nadzieje że "Wieśka" da rade uruchomić.
 8. Witam. Przymierzam się do kupna nowego komputera, nie ukrywam że robię to aby móc zagrać w Wiedźmina 3. Moja wiedza na temat komputerów nie jest zbyt duża, dlatego mam pytanie do osób znających się na procesorach. Minimalne wymagania gry Wiedźmin 3 to m.in. procesor Intel Core i5-2500K 3.3 GHz. Natomiast komputer który chcę kupić posiada procesor Intel Core i5-4440 (6M Cache, 3.10 GHz) . Czy komputer wyposażony w procesor który chcę kupić da radę "uciągnąć" wspomnianą grę ? Proszę o pomoc.
 9. Wszystkiego najlepszego w nowym roku. Moje koty dzielnie znoszą te fajerwerki :)
 10. White_Eagle

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Od pewnego czasu mam coraz większe problemy z moim komputerem stacjonarnym, dlatego też postanowiłem kabel od modemu przepiąć do swjego netbooka. Niestety netbook nie ma napędu dvd dlatego też nie jestem wstanie zainstalować sterowników do modemu z płyty. Czy istnieje możliwość zainstalowania sterowników w inny sposób ? Na netbooku znajduje się system Windows 7. Proszę o pomoc.
 11. Dziękuję za pomoc, właśnie tego filmu szukałem.
 12. Szukam filmu, a dokładniej horroru lecz nie pamiętam tytułu. Oglądałem ten film wiele lat temu więc pamiętam tylko kilka scen. W jednej scenie mężczyzna stał przed lustrem, zaciął się przy goleniu i gdy zaczął pocierać ranę zaczęła schodzić mu skóra z twarzy. Pamiętam także że po jednym z pomieszczeń latały różne przedmioty. Jeżeli dobrze pamiętam to akcja filmu działa się w dużym domu, a cała sytuacja dotyczyła rodziny do ktorej później dołączyła grupa ekspertów która miała im pomóc. Jeżeli ktoś pamięta co to za film to proszę o odpowiedź.
 13. Czy możecie polecić mi dobre słuchawki nauszne do 100 zł. Mogą być bez mikrofonu. Słuchawki wykorzystuję do słuchania muzyki w gry prawie nie gram dlatego mikrofon jest zbędny.
 14. White_Eagle

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Combofixa jeszcze nie instalowałem ale spróbuję to jeszcze zrobić. Użuwam antywirusa comodo.
 15. White_Eagle

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Korzystam z windowsa XP, zainstalowałem wszystkie aktualizacje ale to nic nie dało. Mój koputer jest już bardzo stary, co prawda był modernizowany ale dysk twardy jest od samego początku ten sam czyli ma 7 lat. Przy instalacji innej gry z kolei wyskakuje taki komunikat.
 16. White_Eagle

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Próbowałem zainstalować grę z innego źródła tzn. z pliku zamieszczonego na dysku i za każdym razem wyskakuje ten sam błąd.
 17. White_Eagle

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Instaluje gry tylko z nośnika optycznego. Formata zrobiłem też dlatego że windows nie chciał pobierać i instalować aktualizacji co kiedyś się nie zdarzało. Dysk sformatowałem dzisiaj i zobacze czy to pomoże w kwesti aktualizacji.
 18. White_Eagle

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Zainstalowałem ten program i zamieszczam obrazek wskazanej zakładki.
 19. White_Eagle

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Mam problem z instalacją kilku gier. Podczas instalacji wyskakuje mi komunikat widoczny na obrazku. Wcześniej taka sytuacja nie miała miejsca i gry instalowały się normalnie. Sformatowałem komputer ale to nic nie dało. Proszę o pomoc.
 20. White_Eagle

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  Orientujecie się może po jakim czasie znika opcja "wystaw komentarz" przy zakupionym, lub sprzedanym przedmiocie ? Zastanawiam się czy istnieje określony czas na wystawienie komentarza.
 21. White_Eagle

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  Jak mam to zrobić ?
 22. White_Eagle

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  Trochę się martwie gdyż najpierw kupujący mi wpłacił pieniądze, a ja dopiero na następny dzień skonfigurowałem swoje PayU, to znaczy wpisłem numer konta.
 23. White_Eagle

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  Mam zapytane odnośnie PayU. Sprzedałem przedmiot i kupuący zapłacił przez PayU. Dopiero po tym zorientowałem się że jeszcze tego nie skonfigurowałem, wczoraj skonfigurowałem swoje konto. Dzisiaj dostałem e-maila od PayU że "Informujemy o zleceniu wypłaty środków zgromadzonych na Twoim rachunku w PayU.". Kiedy pieniądze pojawią się na moim koncie bankowym ?
 24. Wyczytałem że istnieje możliwość grania w kampani słowianami. Zainstalowałem nawet mod: BI Make All Factions Playable 1.6. Jednak nie wiem co mam robić dalej. Czy ma ktoś już doświadczenia w tej kwestii ? Proszę o pomoc.