Nunatak

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  51
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Nunatak

 • Ranga
  Przodownik
 1. Nunatak

  Zawartość DLC Earth do Mass Effect 3

  No może w końcu Platyna będzie realnym wyzwaniem ;) A sam dodatek zapowiada się miodzio. Nie rozumiem czemu czepiacie się multiplayera - ja olałem zakup Diablo III dla ME3 multi, od skończenia fabuły, nie mogę się oderwać - jak dla mnie murowana gra roku.
 2. 1 kilokażual na godzinę :)
 3. Miejmy nadzieje ze to DLC wni9esie trochę polotu ciekawi mnie szczególnie nowy tryb zadania - coś jak CTF :)
 4. Znalazłem na sieci dodatkową broń do ME3, jak ktoś lubi DLC :P M-90 Indra Sniper Rifle http://www.alienwarearena.com/giveaway/mass-effect-3-giveaway Polecam rejestracje z ogólnoświatowych skrzynek pocztowych hotmail, gmail. Mają jeszcze ponad 3000 kluczy
 5. Nunatak

  Mass Effect 3 - już graliśmy!

  Byle do 20:00. Wtedy pojawi się demo na PC :)
 6. Jak to dobrze mieć te kilka lat na karku i pamiętać jak to wtedy było.... :P
 7. Nunatak

  CD Projekt polskim wydawcą Diablo III

  No to nareszcie jakiś good news:)
 8. A mi tylko szkoda ze nie ma pudełkowej wersji kolekcjonerskiej ME3 w Polsce (na razie), bo ta cyfrowa kolekcjonerska z Origin to jakaś wielka pomyłka jest. Gdzieś przeczytałem, że EA teraz ma wydawać kolekcjonerki TYLKO na Origin, a w Gram.pl widzę Star Wars TOR w wersji kolekcjonwerskiej więc może ME3 w wersji z metalowym pudełkiem, komiksem, artbookiem i DLC pojawi się w ofercie? (i może <200 zł;) )
 9. no i właściwie sam sobie tłumaczysz skoro prawa fizyki znasz - ciepło z zasilacza grafy i procka ucieka sobie do góry gdzie nie ma zasilacza i łatwo jest mu się wydostać - poza tym zasilacz ciągnie z dołu zimne powietrze i wyrzuca ciepłe do tyłu.
 10. Byle tylko nie skopali tłumaczenia... Mass Effect Objawienie czytało się ciężko właśnie z powodu tłumaczenia - bo sama fabuła wciągała.
 11. No, nareszcie coś w moim mieście się dzieje związanego z grami i to w dogodnym terminie :)
 12. Do skillowania i nie ma op***nia się!
 13. A mnie się tam podobało, nie oczekiwałem wiele, jest inaczej niż w DA1, demo trochę samo w sobie monotonne i poblokowane, ale coś tam pokazuje - rozpisałem się na Gramsajcie więc nie będę klonował tekstu. Ja czekam na pełną. Zapowiada się gra prosta, miła i przyjemna - zgodnie z panującą modą :)