Qbczyk

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  114
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Qbczyk

 • Ranga
  Przodownik
 1. No cóź, trochę się zawiodłem :( Tu moje pracę jakby ktoś chciał zobaczyć... http://img224.imageshack.us/img224/9757/konkurs1yy1.jpg http://img231.imageshack.us/img231/284/konkurs2aoo4.jpg
 2. Qbczyk

  Fallout 3 - garść (spora!) nowości

  Muzyka da klimatu. Tak samo plakat mi się podobał w tym trailerze za gościem. Klimatowo...
 3. wow... Jestem tylko ciekaw ile kupiłeś gier, ile zgłoszeń wysłałeś?
 4. Wow,przesyłka wczoraj przyszła.I co moim oczom się ukazało w kartonie? Karta graficzna, tak jak było pisane + 2 mega zajefajne niespodzianki. Jesteście górą! Dziękuje. Gramowicze bierzcie udział w każdym konkursie! To się opłaca! :)
 5. 6 to dla mnie akurat jedna z łatwiejszych =) Brakuje mi jeszcze paru do odgadnięcia, a pizza jak nic mnie bardzo motywuje :)
 6. Zatkało mnie i dopiero teraz odetkało. Wciąż przecieram oczy ze zdumienia, nie wierząc, że to właśnie ja :) A jednak stało się. Dziękuje. Gratuluje pozostałym zwycięzcom, a przegranym życzę sukcesów w przyszłych konkursach. Ale ja wciąż żyje :) To nie mama tylko tata, napisane w języku rosyjskim (zdjęcie trochę nieostre i niedobrze widać). To nie dywan tylko beton. To nie ketchup tylko zmiksowany barszcz z miodem, mąką i wodą =) Można takie przepisy na sztuczną krew znaleźć w internecie. Krótkie w porównaniu z innymi. "Jeden Stalker wystarczy. Wchodzę z nim do sklepu komputerowgo, żądam nowej karty graficznej i wychodzę. To wszystko!"
 7. Tak zgadza się. Właśnie sprawdziłem w regulaminie. "Do 15 maja 2007 roku zostaną wyłonieni zwycięzcy". Zostało niewiele czasu...
 8. Z tego co czytałem w regulaminie na początku konkursu to ostateczny termin ogłoszenia wyników to15 maj chyba. Muszę jeszcze raz zerknąć bo mogę się mylić... o ile jeszcze jest dostępny ten regulamin.
 9. Qbczyk

  Worms już tylko w 2D?

  W 3D grałem tylko w demo ale po 5 minutach je wyłączyłem. Czemu? Celowanie, kamera. Natomiast przy 2D bawiłem się przednio ;) Ale niewiem czy już do tego wrócę bo nie mam z kim grać. Wszyscy już wydorośli i nie mają czasu :( Ja chętnie bym popykał :D Może kiedyś... z wnukami :D
 10. "Hola wedrowcze, zatrzymaj sie gdy Cie wola starzec" Ha! to ten gostek z Baldur''s Gate 2, którego zawsze chciałem zabić, ale nim wyciągnąłem miecz z pochwy zawsze znikał. Łezka w oku mi się zakręciła ;)
 11. jak beda dwie osoby z najwyzsza i taka sama ilosciom punktow To ktora dostanie glowna nagrode? Wtedy liczy sie czas czy losowanie? (jestem za losowaniem :P)
 12. Mylisz się. To ogłosili po konkursie, a przed podawali zupełnie inne wyniki. Za rok, w rocznice, napewno też je zmienią ;)