wrobel253

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  495
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O wrobel253

 • Ranga
  Delegat
 1. wrobel253

  Saga o wiedźminie - quiz

  Jeśli Torque to był ten diabol, to "dobranoc" Jeśli dobrze, to oddaje i tak na grama wchodzę raz na ruski roku ;D
 2. wrobel253

  Air Soft Gun - hobby dla maniakow

  Nie, nie M16A2, AR15A2. Spójrz na rączkę transportową, zintegrowany celownik. AR15, było przed M16 z tego co się orientuję.
 3. wrobel253

  Quiz gothic :)

  Jakieś postacie przy ognisku, strażników ze Starego Obozu, nie pamiętam ich imion, bo to postacie z G1...
 4. wrobel253

  Saga o wiedźminie - quiz

  PanSpam - chyba mu chodziło o to, żeby wypisać konkretnie jakie, pamiętam, że był jeden kot, i jeszcze dwa(?) inne.
 5. wrobel253

  Saga o wiedźminie - quiz

  Sory, że z takim opóźnieniem. Nie mam pomysłu, nie o tej godzinie, oddaję.
 6. wrobel253

  Saga o wiedźminie - quiz

  Na pieroga, czy inną potrawę kuchenną :)
 7. wrobel253

  Saga o wiedźminie - quiz

  Witcher1990+ 1, czyli jednak dobrze pamiętam ;)
 8. wrobel253

  Saga o wiedźminie - quiz

  Jaki sposób na pomoc królestwom północnym w wojnie z Nilfgaardem, bez jawnego dawania kasy wymyślił król Koviru(nie pamiętam jak się nazywał, ten, z którym negocjował Dijkstra)? O ile mnie pamięć nie myli to były dwa, ale ale jeden wystarczy.
 9. wrobel253

  Saga o wiedźminie - quiz

  Było ze sto razy Cahir - zabity przez Bonharta Milva - zastrzelona przez łucznika na galerii, którego sama jeszcze skasowała Angouleme - również zabita w walce z Bonhartem Regis - rozpuszczony magicznie przez Vilgetortza Jaskier - wciąż żyje :) Kogos mi tu brakuje, ale nie chce mi się myśleć
 10. A słyszałeś o Operation Flashpoint? >Taa... na filmikach z sekwencją snajperską widać, jak po wymierzonym strzale w tors, przeciwnik obrywa w łeb. >Krótko mówiąc, kule lecą w górę zamiast w dół. >Realizm pełną gębą. A strzelałeś kiedyś z broni z lunetą? Przyznam się, że ja nie, ale na strzelnicy sportowej strzelałem z kbks(swoją droga w życiu nie widziałem gorszego celownika). Celowanie przez takie rzeczy nie jest łatwe a zbyt mocne naciśnięcie spustu może spowodować poruszenie bronią w trakcie strzału. bez przeszkolenia snajperskiego(a zapewne takim żołnierzem będzie gracz) trudno dobrze strzelić na większa odległość. Jeżeli to będzie na tej zasadzie, to rzeczywiście będzie to duży krok w stronę realizmu. Di wszystkich opierających swoją opinię o singlu na podstawie bety. Singla i bete tworzą dwa różne studia, a i tak mulit MoH''a jest dużo bardziej realistyczny niż ten z MW2.
 11. wrobel253

  [PLOTKA] GTA V w "Fabryce Snów"?

  Jakby ktoś w GTA kiedykolwiek jeździł zgodnie z prawem(tzn. czerwone światła, pasy itp.) :) Ten dialog jest jakiś... dziwny. Jeżeli fikcyjny, to ci, którzy go wymyślali musieli mieć niezłą zabawę i niezły towar... A jeżeli jest prawdziwy to ktoś kto go zapisywał musiał mieć niezłą zabawę...
 12. wrobel253

  Air Soft Gun - hobby dla maniakow

  Jeśli dobrze pamiętam to w mauserze Dboyi''a było coś takiego, tylko było to strasznie nie wygodne, a łuski dość drogie.
 13. Na tym filmiku nie było rpg... to było at4. poza tym, czy w jakieś grze widziałeś, żeby wyrzutnia rakiet miała odrzut? Po to jest właśnie dym leci z tyłu, żeby nie było odrzutu. I have a bad news for you... To na samym początku to jest właśnie dragunov z otwartym koli, a co lepsze w becie(nie wiem jak będzie w samej grze) nie da się mieć dragunova ze zwykła lunetą, tylko co najwyżej z zamkniętym koli, który nazwany jest "battle scope"... Lunety mają dopiero snajpy z zamkiem ryglowym(M24 i SV-98)
 14. wrobel253

  Quiz gothic :)

  Zawsze wydawałem gildię złodziei, ale strzelam: 4
 15. wrobel253

  Air Soft Gun - hobby dla maniakow

  Jak kałach to tylko cymka, albo CA, jeżeli masz kasę. Na inne właściwie nie am co zwracać uwagi.