Zaitsev

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1460
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Zaitsev

 1. Zaitsev

  Artykuł: WarZ - recenzja

  > > Mnie zastanawia jakim gniotem muszą być gry by w portalach branżowych dostawały > oceny > > na poziomie 1-2 ;). Skoro WarZ dostało 5.5 ;). > Tak to jest, jak ktoś stosuje skalę 1/10 i dla niego 7 to słaba gra (dziadu aka allor > :P). Medal of Honor dostał ode mnie chyba 6 z tego co pamiętam - staram się korzystać z pełnej skali ocen.
 2. LEGO Universe nie było takie osom :P RIP.
 3. Powiem Ci, że Drive był moim pierwszym skojarzeniem jak tylko poleciał główny motyw muzyczny i wbiegłem do siedziby wroga rozwalać przeciwników. Scena w motelu po prostu musi się kojarzyć, jeżeli oglądałeś film. Poza tym czy ja wiem, czy Drive jest taki super w kwestii postaci? Główny bohater wymawia z pięć słów na krzyż a przez resztę filmu zachowuje się jak autyk. Dla mnie Drive to raczej świetny pełnometrażowy teledysk. Z ciekawości - grałeś w HM?
 4. Zaitsev

  Artykuł: Fable: The Journey - recenzja

  No właśnie osobiście wydaje mi się, że aktualna cena jest nieco wygórowana, ale dałem sobie spokój ze wspominaniem o tym, bo to singleplayerówka, więc każdy może spokojnie sobie nabyć gierę później w cenie, która mu pasuje. Wolałem skupić się na tym, że jak już dojdzie do podejmowania decyzji o zakupie, to żeby ludzie wiedzieli, że warto, po tytuł jest warty uwagi.
 5. OK, osiągnęliśmy limit 100 członków, ale można go zwiększyć do 500. Niestety, aktualnie Mysza i Lucas są na WvWvW. Jak tylko skończą, zajmą się invite''ami i zwiększeniem limitu. Ze mną NPC-e nie chcą gadać bo twierdzą, że bez gildii jestem...
 6. Oczywiście nie mogę mówić za twórców, ale wydaje mi się, że tak. Wcześniej znalazłem Alicję w Krainie Czarów, tutaj Dziadek. Pasowałoby. Trzeba poszukać kolejnych :)
 7. Do końca marca w miarę na stałe. Później dorywczo :)
 8. Zaitsev

  Internetowe bzdury growe na weekend #57

  Wywalili mnie. Konsekwencja zbyt niskiej oceny Snipera na PS3... Tak serio - dorwałem nową pracę, ale nie rezygnuję całkowicie z gramu, chociaż ciężko będzie znaleźć czas na pisanie. Ale hej - w zamian zarekomendowałem ww3pl, mam nadzieję, że jest dobrym zastępstwem. Dzięki za pamięć o mnie :)
 9. Już poprawione. http://www.gram.pl/art_9gzqHO6_Tydzien_z_Runes_of_Magic_opis_swiata.html - w razie czego adres.
 10. Odpalaj, odpalaj. To jak geekowe witaminy.
 11. Zaitsev

  Infografika - Wiedźmin 2 w liczbach!

  Fakt - masz rację. Pracownicy i poligony są policzalni. Dzięki za zwrócenie uwagi!
 12. Jako, że widziałem grę na żywo, to mogę z ręką na sercu powiedzieć, że retusz jest minimalny.
 13. Zaitsev

  Infografika - Wiedźmin 2 w liczbach!

  "Niewygodne"? Które to? Masz namyśli żarty kolegów z wcześniejszych postów? Nie wydaje mi się, aby wymagały one komentarza.
 14. Zaitsev

  Infografika - Wiedźmin 2 w liczbach!

  Infografika powstała już jakiś czas temu. Jak zaznaczyliśmy, opieraliśmy się w niej na danych, jakie otrzymaliśmy od CDPR. Powiedzieli, że mają 4 loadingi - tak napisaliśmy.
 15. Przesyłka przesyłką, ale grę też trzeba przejść. Zobaczymy - temat poruszymy w gronie redakcyjnym. Dzięki za sugestię!
 16. Macie 100% racji. Ale gdyby recenzja składała się z samej oceny końcowej. Recenzent pisze oprócz końcowej liczby także jakiś tekst, wiecie? W tym przypadku jest to aż 15,5 tys. znaków. Jeżeli macie zamiar narzekać na samą ocenę końcową, to nie czuję potrzeby brania udziału w tej dyskusji.
 17. Jak dwóch różnych recenzentów może mieć różne zdanie oceniając różne wersje tej samej gry? OMG!? Granda!
 18. Być może korzystasz z adblocka/noscripta... Przy logu powinna być ikona dwóch strzałek - nią włączasz i wyłączasz layout.
 19. Właśnie zauważyliśmy błąd - za chwilę pojawią się poprawki
 20. Pretensja dotyczy zapewne wersji pdf? Niestety, magazyn jest robiony z myślą o tabletach i e-readerach. PDF robimy tylko i wyłącznie ze względu na naszych użytkowników, którzy domagali się takiej wersji. Publikujemy ebooka w tym formacie, ale jest to bezpośrednia konwersja z pozostałych formatów.
 21. Zaitsev

  Artykuł: Mythos - Piromanta

  Podana przeze mnie lista zaklęć to tylko część z dostępnych. Dlatego napisałem "lista najważniejszych".
 22. Świetna uwaga - będziemy musieli to omówić. Wydaje mi się jednak, że rolą recenzenta jest ocenienie elementu po podaniu tego, jak został on zrealizowany. Dlatego mimo, że oceny mogą być niezbyt "zsynchronizowane", to treść recenzji powinna dawać graczom porównanie, którą grę powinien kupić. Ale fakt - podrzucę temat różnych ocen na redakcyjne forum.
 23. Bo ja ją oceniłem w 10-stopniowej skali. Jeszcze raz przypominam - według wytycznych z marca 2010, oceny z przedziału 4,0 - 5,4 mają komentarz: "Słabe toto, ale może kiedyś, za niższą cenę...". To bardzo dobrze odzwierciedla moją opinię o tej grze.