misiuna1

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  215
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O misiuna1

 • Ranga
  Przodownik
 1. misiuna1

  Tabaka - szlachecka używka

  A ja za to uwielbiam mieszać Reda z Alpiną. Fajny zapaszek, polecam każdemu. I ludzie dajcie sobie w końcu powiedzieć- tabaka to nie narkotyk, ale używka. Przecież po tabace nikt wam nie wkręci, że was zamyka w słoiku albo że rozmawia przez gniazdko jak przez telefon...
 2. Dzięki za radę. Słyszałem że jest dobry, ale nie miałem czasu zobaczyć. A jeszcze 2 tygodnie temu miałem pierwszą część... Teraz trzeba lecieć do kumpla pożyczyć.
 3. Witam! Co możecie mi powiedzieć o filmie "Spawn". I czy zna ktoś jakieś ciekawe filmy z wilkołakami (Van Helsing i Wilkołak już widziałem), bo mam chęć sobie jakiś zobaczyć.
 4. misiuna1

  Tabaka - szlachecka używka

  Matko, ludzie to mają poryte głowy... U nas założyli się że wypiją tusz z naboju do pióra... Potem kumpel chodził 2 dni z czarnymi dziąsłamo Ale żeby off-topa nie był to powiem że z wypadu do "Tabakolandii" nici, bo dziś święto i było zamknięte...
 5. misiuna1

  Tabaka - szlachecka używka

  A mnie nic nie zdziwi po widoku mojego kumpla w interku wciągającego kisiel. Tłumaczył mi sie, że wszystkiego trzeba w życiu spróbować...
 6. misiuna1

  Tabaka - szlachecka używka

  Tu się zgodze w 100% Ale ostatni wyczaiłem Gawith o (nie napisze smaku:) zapachu coli. Na stonie producenta można zobaczyć.
 7. misiuna1

  Tabaka - szlachecka używka

  Wg. mnie najgorsza tabaka jaką próbowałem to Lowen Pierce... anyżowe badziewie... tak samo jak mentolowa w niebieskiej tabakierce (ale nazwy nie pamiętam)...
 8. misiuna1

  Tabaka - szlachecka używka

  Ja od Rb ,jak już mówiłem, zaczynałem. A co do tabaki, to znaleźliśmy w Bydgoszczy na ulicy Pomorskiej sklep, w którym jest ponad 600 rodzajów tabaki. A na dodatek każdej można skosztować przed zakupem. Jak dla mnie : RAJ... Mam zamiar kupić sobie tabakę kakaową. Jak wciągasz to lekko piecze po nosie, a jak zaczyna spływać do gardła to czujesz się, jak byś jadł czekoladę. Niebo po prostu...
 9. misiuna1

  Tabaka - szlachecka używka

  RB stoi po około 5--6 złotych. A tabake kupuję dla tego,że, nie będe kłamał, jestem uzależniony.
 10. misiuna1

  Tabaka - szlachecka używka

  Chyba RB lub 2 małe medyki :p RB też jest dostępny w małych pudełkach, ale takie mi na 2 dni wystarcza, więc nie kupuję.
 11. misiuna1

  Metallica

  Szczególnie że ta piosenka ma podobny klimat i przeskoki tempa (woolno-szybko-woolno-szybko itd.). A teledysk jest znośny, bo mógł wyjść lepiej.
 12. misiuna1

  Tabaka - szlachecka używka

  Dzięki, na pewno sprawdzę. A ile ona mniej więcej kosztuje, bo jak więcej niż 10 złotych to będe miał dylemat (2 pudełka RB czy medyk ).
 13. misiuna1

  Tabaka - szlachecka używka

  Tak, jest taka tabaka, i jest to jedna z mocniejszych tabak na rynku.
 14. misiuna1

  Tabaka - szlachecka używka

  Ja ojcu buchnąłem. Miał RedBulla wtedy. Jak mnie siekło po bani, to nie wiedziałem co sie dzieje. Ale mi sie to spodobało. I tak już 2 lata biore tylko RB.
 15. misiuna1

  Tabaka - szlachecka używka

  Jeżeli to Chapman to ja tego świństwa nie ruszę. Nie podchodzą mi tabaki tej firmy. Raz kupiłem zwykłego chapmana czerwonego to po pierwszym spróbowaniu wylądował w koszu. Za dużo tytoniu jak dla mnie.