Alreth

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Alreth

 • Ranga
  Robotnik
 1. Barman, a to dlatego, że do każdego obozu bandytów wparowuję z zapasem koktajli Mołotowa. No i tak poza tym, to w każdej dobrej historii barman ze strzelaniny wychodzi cało ;)
 2. > I see what you did here ( ?° ?? ?°) Wiele osób lubi zajadać pizzę podczas gry, co jak wiemy, niestety zajmuje jedną rękę... Ach, gdyby nie ten kapiący wszędzie sos, to jeszcze dałoby się przeżyć :)
 3. Takie małe sprostowanie: ta edycja nie będzie zawierać płatnych DLC, a jedynie to, co do tej pory wyszło w ramach aktualizacji. Tak na prawdę, dostajemy tylko nową mini kampanię i parę zmian w mechanice gry, co raczej lepiej byłoby określić mianem Patch+Free DLC, a nie od razu wyskakiwać z Edycjami Cesarskimi... Jak ktoś ciekaw szczegółów, warto poszukać na oficjalnym forum Rome''a II.
 4. Dość często czytam książki, a spośród tytułów Science-Fiction największe wrażenie zrobiła na mnie "Diuna" Franka Herberta. Chociaż przez pierwsze kilkadziesiąt stron nie widziałem w tym niczego specjalnego, to gdy akcja się nieco rozwinęła opowiadana historia całkiem mnie zaciekawiła :) Polecam wszystkim tym, którzy jeszcze nie czytali :]
 5. Skok na bungee jedząc banana i trzymając pod lewą pachą zepsuty toster.
 6. - Nick: Alreth White Raven - Rasa: Człowiek - Profesja: Wojownik Dzięki! :)
 7. Nie wierze : D Ale mi się łapy trzęsły jak wpisywałem :) Sory za brak spacji, ale starałem się po prostu jak najszybciej wpisać odpowiedź :) Wielkie dzięki dla was :) Nie mogę się doczekać, żeby wkroczyć do gry :)
 8. KeyserSoze 23:26:35 W czwartym dniu przygód
 9. Alreth

  pr0gram - odcinek 90, mocno eRPeGowy

  Panowie! W pr0gramie numer 89 prosiliście o pomoc w dobraniu dla was tematów, więc ja chciałbym wyjść z następującą propozycją: Easter Eggi! Co wy na to? Założe się, że pamiętacie masę ciekawych "jajeczek wielkanocnych" z gier, które zasługiwałyby na wyróżnienie. Chciałbym żebyście porozmawiali o tym jako takim powszechnym "zjawisku". Takie żarciki od twórców często mają w sobie urok. Nie sądzicie, że warto byłoby o tym pogadać?