RedHairMan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O RedHairMan

 • Ranga
  Obywatel
 1. Witam. Czy wiecie może jaki zasilacz będzie potrzebny żeby pociągnąć taką mniej więcej konfigurację: Core 2 Duo Quad 2.4 4 GB RAM 8800 GTS 640MB ????? ?????? ???????
 2. RedHairMan

  Settlers VI

  No i znalazłem newsa: "już 30 listopada w sklepach na terenie kraju pojawi się gra The Settlers® Narodziny Imperium"
 3. RedHairMan

  Settlers VI

  No właśnie! Kiedy w końcu Settlers VI ukaże się w polskich sklepach?! Jak pytałem wczoraj w Empiku to jeden sprzedawca powiedział do drugiego: "Weź sprawdź na gram.pl" :)))
 4. RedHairMan

  F.E.A.R. - Temat ogólny

  Działa... trzeba było ściągnąć patche.... Sorry za zamieszanie.
 5. RedHairMan

  F.E.A.R. - Temat ogólny

  Witam, w dniu dzisiejszym zakupiłem grę F.E.A.R na DVD. Mam problem tego typu że po zainstalowaniu wkładam DVD, próbuję uruchomić grę ale wyskakuje komunikat "Wrong disc inserted..." (jak poniżej). Byliście Państwo tak genialni i opisaliście co zrobić gdy zakupiona przez klienta oryginalna gra od samego początku stwarza problemy i nie chce działać. Niestety mieliście tylko na uwadze tych klientów którzy dokonali zakupu oprogramowania na płytach CD. Rozumiem że naród polski nie jest zbyt zamożny, i że w waszych oczach pewnie większość używa jeszcze CD a nie DVD, proszę jednak o pomoc w moim przypadku, gdyż jestem bardzo delikatnie mówiąć wkurwiony że ORYGINALNA gra której Państwo jesteście dystybutorem po prostu nie chce działać. ___________________________________________________________________________________________________________ "Pomoc Techniczna - F.E.A.R. Problem Wrong disc inserted. Please insert the CD/DVD. Opis Problemu W napędzie CD/DVD znajduje się niewłaściwa płyta. Włóż do napędu CD/DVD poprawny dysk. Rozwiazanie Grę F.E.A.R. należy uruchamiać z PIĄTEJ PŁYTY. Umieść piątą płytę gry w napędzie CD/DVD i zamknij autorun, który poprosi o pierwszą płytę. Następnie uruchom grę z ikonki znajdującej się na pulpicie. Upewnij się również czy płyta z grą znajduje się w tym samym napędzie, z którego przeprowadzona była instalacja." A co w przypadku użytkowników DVD (gdzie w pudełku jest jedna sztuka)? Jak rozwiązać ten problem?
 6. ;-/ Nie mam żadnego emulatora ..... Mam zainstalowane Nero jedynie... ale nie jest uruchomione.
 7. Tak zarejestrowałem grę. Pomoc techniczna? A gdzie można znaleźć ich adres? W kółko tylko jakiej gry dotyczy problem itp. Chyba skoczę sobie na ul. Jagiellońską do siedziby firmy i poproszę o wyjaśnienie... I jak tu człowiek ma się nie denerwować. Wszyscy piszą; "walczmy z piractwem", "piractwo to kradzież" itp. Chcesz być uczciwy kupujesz oryginalną grę i co? No i nie działa........ Gdyby polskie realia wyglądały inaczej i za pensję można by sobie pozwolić na 100 a nie na 10 gier to pewnie więcej by oryginałów z półek zchodziło. Oczywiście tych działających...
 8. PO TO żE WYDAłEM PARę ZłOTYCH NA GRę KTóRA MI NIE DZIAłA I OCZEKUJę POMOCY ZE STRONY DYSTRYBUTORA TEJ GRY BO ZA TO OWA FIRMA BIERZE PIENIąDZE, A TEMAT OGóLNY TO MOżESZ SOBIE WSADZIć. MarneusPL dziękuję, spróbuję.
 9. Witam, w dniu dzisiejszym zakupiłem grę F.E.A.R na DVD. Mam problem tego typu że po zainstalowaniu wkładam DVD, próbuję uruchomić grę ale wyskakuje komunikat "Wrong disc inserted..." (jak poniżej). Byliście Państwo tak genialni i opisaliście co zrobić gdy zakupiona przez klienta oryginalna gra od samego początku stwarza problemy i nie chce działać. Niestety mieliście tylko na uwadze tych klientów którzy dokonali zakupu oprogramowania na płytach CD. Rozumiem że naród polski nie jest zbyt zamożny, i że w waszych oczach pewnie większość używa jeszcze CD a nie DVD, proszę jednak o pomoc w moim przypadku, gdyż jestem bardzo delikatnie mówiąć wkurwiony że ORYGINALNA gra której Państwo jesteście dystybutorem po prostu nie chce działać. ___________________________________________________________________________________________________________ "Pomoc Techniczna - F.E.A.R. Problem Wrong disc inserted. Please insert the CD/DVD. Opis Problemu W napędzie CD/DVD znajduje się niewłaściwa płyta. Włóż do napędu CD/DVD poprawny dysk. Rozwiazanie Grę F.E.A.R. należy uruchamiać z PIĄTEJ PŁYTY. Umieść piątą płytę gry w napędzie CD/DVD i zamknij autorun, który poprosi o pierwszą płytę. Następnie uruchom grę z ikonki znajdującej się na pulpicie. Upewnij się również czy płyta z grą znajduje się w tym samym napędzie, z którego przeprowadzona była instalacja." A co w przypadku użytkowników DVD (gdzie w pudełku jest jedna sztuka)? Jak rozwiązać ten problem? ______________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________