mic_m3

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  38
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O mic_m3

 • Ranga
  Przodownik
 1. Ktoś mi może powiedzieć dlaczego Capcom daje do robienia gry innym? Przecież to są ich marki. Powinny być robione przez Japończyków. A potem się dziwią, że kolejny rok na minusie.
 2. @SerwusX Tyle tylko, że w polskim prawie nielegalne jest udostępnianie plików a nie ich ściąganie. Zasysając jakąś grę z torrentów automatycznie ją też udostępniasz. Ściągając stuff z rapidów czy innych megauploadów nikomu tego nie udostępniasz więc jak narazie jesteś bezkarny.
 3. mic_m3

  Rayman 3 powróci w jakości HD

  Grafika zniechęca? Co za bzdura. Dajcie jeden przykład gry z 2003, która dziś wygląda lepiej. Ta gra nadal cieszy wzrok. I nie mam ty na myśli względów artystycznych, aczkolwiek te też sprawiają, że pomimo upływu czasu Rayman wygląda 1000x lepiej niż pierwszy np. pierwszy CoD. P.S. Rayman 3 i Bioshock to 2 najlepszy gry na świecie.
 4. Hehe a najdziwniejsze jest to, że przecież EA wydaję pudełkowe wersje gier Valve. Ja gier wymagających Steama konsekwetnie nie kupuję. Znacznie mniej upierdliwy jest GFWL, ale to tylko moje zdanie. I nie wiem czy jestem przekonany do kupna BF3 przez ten Origin. Jeśli nadejdzie taki dzień, że wszystkie gry na PC będą wymagały jakiegoś szajsu to przenoszę się na konsole.
 5. Hehe a najdziwniejsze jest to, że przecież EA wydaję pudełkowe wersje gier Valve. Ja gier wymagających Steama konsekwetnie nie kupuję. Znacznie mniej upierdliwy jest GFWL, ale to tylko moje zdanie. I nie wiem czy jestem przekonany do kupna BF3 przez ten Origin. Jeśli nadejdzie taki dzień, że wszystkie gry na PC będą wymagały jakiegoś szajsu to przenoszę się na konsole.
 6. W newsie jest błąd. To, że gra nie pójdzie na iPhonie 3G nie znaczy też, że nie pójdzie na iPodzie 3G, gdyż odpowiednikiem iPhone 3G jest touch 2G a odpowiednikiem toucha 3G jest iPhone 3GS. Czwarta generacja urządzeń już się ze sobą zgrywa.
 7. Nie panikujcie z tym Wii U. AC Bloodlines też miało być pomostem między 1 a 2. Grę przeszedłem i tam nawet nie było wątku Desmonda, więc panowie z Ubi chcą was nabić w butelkę.
 8. Brawo mistrzu. Nie ma to jak zdradzić zakończenie. Mi to nie robi, bo wszystkie GoWy przeszedłem, tym niemniej puknij sie w łeb
 9. Bez przesady. Ja za swojego Death Addera + Goliathus Speed Standard dałem 150 zł i jestem bardzo zadowolony. Ale to było przed kryzysem :P !
 10. Nie mam nic przeciwko. Na pewno lepsze to niż Steam.
 11. Odpalcie sobie R3 na PC. Grafika wciąż prezentuje się bardzo ładnie. Ta gra jest ponadczasowa. A Rayman to moja ulubiona seria gier. Dlatego z niecierpliwością czekam.
 12. Ja ma pierwszą edycje DA 1800 DPI. Polecam.