DonVitoMarco

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O DonVitoMarco

 • Ranga
  Robotnik
 1. DonVitoMarco

  GamePady i Kierownice do gier - Temat ogólny

  A ktoś jakieś doświadczenie ma z tym SpeedLinkiem FX Wireless ?
 2. DonVitoMarco

  GamePady i Kierownice do gier - Temat ogólny

  No, a jeszcze takie pytanie bo posiadam jeszcze PS2, no i nie będzie problemów z przestawieniem się aby raz grać na padzie Xbox''owym a raz na padzie z PlayStation. Czy raczej przejście z jednego na drugi jest bardzo naturalne i w sumie nie robi to zbyt wielkiej różnicy ?
 3. DonVitoMarco

  GamePady i Kierownice do gier - Temat ogólny

  Byłem w Saturnie i Media wystawiony był Logitech rumblepad 2 ale nie zbyt spodobał mi się ten pad : d. SpeedLink''a kiedyś miał empik ale aktualnie nie mają więc zostaje mi tylko sklep internetowy typu proline lub coś innego. No a ten Xbox''owy kiedyś na jakiejś wystawie grałem na nim ale średnio zwróciłem na niego uwagę, a teraz na wystawach króluje Kinect więc padów sobie nie wypróbuje niestety : d.
 4. DonVitoMarco

  GamePady i Kierownice do gier - Temat ogólny

  Witam ; ]. Mam pewien problem, chce sobie kupić pad''a do kompa (Fifa 12, Need for Speed, Super Meat Boy itp.). No właśnie dużo słyszałem o tym Xbox''owym, lecz nigdy na nim nie miałem okazji pograć. Od zawsze kupowałem pad''y na styl tych z PlayStation. : d. No i w sumie przeglądając internet natchnąłem się na SpeedLink''a FX bezprzewodowego. I moje pytanie jest co sądzicie o nim czy lepszy będzie ten Xbox''owy, czy faktycznie jest taki wygodny jak wszyscy mówią ? Może jakieś inne propozycje jeszcze będą : d.
 5. Skin do rainmeter''a Lines 2.0 http://rasylver.deviantart.com/art/Lines-2-0-154719861?q=boost%3Apopular%20Lines%202.0&qo=0
 6. Wersja po poprawkach. ; ]. Nie wiem czy uda mi się przyzwyczaić do braku zegara w tray''u :P.
 7. Dobra, to mój pierwszy post w tym temacie :). To prosiłbym o jakieś delikatne potraktowanie. (wszelkie sugestie mile widziane). Zamieszczam swój aktualny pulpit:
 8. Trochę marnie jak na GamesCom. Teaser trwający 47 sekund, z czego 27 sekund zajmuję (pegi, twórcy, ekran końcowy z datą wydania).
 9. A mnie nadal nie przekonuje Kinect ani Move ani żadne zabawki tego typu... Chyba jestem przyzwyczajony do klasycznej rozgrywki. Z myszką i klawiaturą bądź padem.
 10. DonVitoMarco

  Piątkowe Sobotnie szaleństwo screenów #3

  Moim zdaniem najlepiej zapowiadającymi się grami są Jeams Bond i oczywiście Guitar Hero World Tour!!!!!
 11. DonVitoMarco

  Leo Messi na okładce nowego PES-a

  BARCELONA & MESSI Rządzi!!! PES Wymiata!!! Niechcemy FIFY!!
 12. JA RADZE JADE EMPIRE. GRA JEST ŚWIETNA!!!!
 13. JA NAJBARDZIEJ ZŻYŁEM SIĘ Z GENIUSZEM LU Z JADE EMPIRE. TA GIERKA JEST PO PROSTU ŚWIETNA !!!!!