ElieVian

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  487
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ElieVian

 • Ranga
  Delegat
 1. @Myszasty, pytałem wczoraj na streamie @EpicNameBro o ten respawn, bo strasznie mi się to wydawało mało prawdopodobne (żeby nie powiedzieć, że Miyazakiemu się coś poluzowało w i tak już zwyrodniałych pomysłach :]). Twierdzi, że tylko przy odpoczynku. Tak że zgłupiałem nieco.
 2. > Ahh, te sterowanie koniem za pomocą myszki, przyjemność aż normalnie wypływa z monitora Nie lubisz sterować koniem za pomocą myszki? Dziwny jesteś ;D
 3. Tylko z cenami w naszym kraju kogoś pogięło. Pewnie, ten co ma kupić - kupi. Ten co ma ściągnąć ściągnie. Ale chodziło chyba o większą sprzedaż ;> A tu cena momentami dorównuje cenom na konsole.
 4. Tylko z cenami w naszym kraju kogoś pogięło. Pewnie, ten co ma kupić - kupi. Ten co ma ściągnąć ściągnie. Ale chodziło chyba o większą sprzedaż ;> A tu cena momentami dorównuje cenom na konsole.
 5. Czekać :) Jak będzie za 19,90, to wtedy warto kupić. Swoją drogą, to już chyba standard, że wszystkie nowości można najwcześniej kupić, jak się zestarzeją. Minimum 3 miesiące, kiedy załatają wszystko lub większość.
 6. "za sprawą trybu pozwalającego sprawdzić walkę do jednego klawisza" - a może sprowadzić?
 7. ElieVian

  CD-ACTION

  Mnie brakuje dłuższych wstępniaków. Lubiłem je. :]
 8. ElieVian

  CD-ACTION

  Ale śmierdzieli tak samo paskudnie od dłuższego czasu :)
 9. Mogę podesłać parę zaproszeń, tylko nie naróbcie rogacizny. Możecie mi tutaj podrzucić maila: nhopbhln@jadamspam.pl
 10. Jakby kiedykolwiek faktycznie miała znaczenie "rygorystyczna kontrola jakości", to premiera byłaby w lutym 2015. Takie kawałki to mogą opowiadać na dobranoc die-hard fanom.
 11. Waldemar z Bronisławą w białych rękawiczkach pozamiatali. A swoją drogą, jako weteran branży, uważasz, że to niefortunny zbieg okoliczności, totalna amatorszczyzna, czy jedno i drugie? ;>
 12. >[...] To co piszesz to jedna sprawa i trudno się nie zgodzić. Z jednej strony rozumiem, że portal chce zwiększyć oglądalność reklam na stronie, bo są z tego profity. Ale mój przypadek jest ciężki i takie sugestie (napisane w ten sposób) budują jedynie moją niechęć. Bo to taka "niewinna" prośba, w ramach manipulacyjnej reguły wzajemności, która w mojej głowie brzmi tak: Jesteśmy za darmo, ale w sumie nie powinniśmy, bo robimy tak dobrą robotę, że zasadniczo powinieneś za to płacić (bo nie ma nic za darmo). Ale wiesz co? My w sumie nie chcemy żebyś płacił, tylko oglądał reklamy. Skoro my odstąpiliśmy od pobierania opłat za naszą robotę, to ty odstąp od adblocka. Wiemy, że jakbyśmy wprowadzili abonament, to się z niego nie utrzymamy, bo kultura usług premium wśród "grającej braci" w Polsce jest bardzo słabo rozwinięta. A gros odbiorców gram.pl raczej groszem nie śmierdzi. Albo woli wydać na co innego. Więc oglądaj reklamy, bo jesteś nam to winny.
 13. ElieVian

  Konkurs: stwórz wymarzony fotel gracza

  A co ma do tego konkursu Herkules? :) Patrz regulamin, paragraf 4, punkt 6.
 14. Dobre to były czasy, zarówno dla gier, jak i dla portali growych w naszym kraju. Dla czasopism komputerowych. Kwitło wtedy wszystko. Baaardzo intensywnie. CDP miał wtedy chyba najlepszą ofertę na rynku pod względem supportu gier, a i jak dobrze pamiętam gry w tanich seriach potrafiły mieć kolorowe instrukcje, a "dożywotnia gwarancja" i "wirtualne pieniądze" robiły furorę. Pamiętam wygrany monitor Eizo w konkursie "pożeracze klasyki". Kosztował w sklepie zawrotną kwotę 2500 PLN. Mam go do dziś i chyba żaden inny nie ma obrazu-żylety jaką ma Eizo :> 2005 rok. Miło się wspomina.
 15. Miejmy nadzieję, że ten shitstorm to zamierzony efekt niedopowiedzeń PRowych :D Zgoda, ale niesmak pozostał, choć jak dla mnie mogą iksboksiarzom nawet rzeźbę Geralta 1:1 zafundować w kolekcjonerce. Z użytkowo-ruchomymi elementami dla pań. Szkoda tego wizerunku budowanego przez długi czas. To nierozważne, żeby pozwolić sobie na niedoprecyzowanie (celowe bądź nie), które nadwątliło opinię CDPR jako firmy "wyjątkowej" w branży gier. W każdym razie - jest kwaśno :D Popatrzymy co z tego wyjdzie dalej (o ile wyjdzie).