Blantman

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  673
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Blantman

 • Ranga
  Delegat
 1. Blantman

  Cyfrowy pre-order South park

  Dostałem w końcu klucz ale nawet teraz w pracy nie mam jak go aktywować czyli wróce do domu po 13 i będę musiał kilka godzin czekać aż się ściągnie gra. Dlatego zależało mi na kluczach o 12 w nocy aby się gra spokojnie ściągneła do dzisiaj.
 2. Blantman

  Cyfrowy pre-order South park

  Ok ostatni raz zamawiam coś na gram.pl . Nadal klucza nie mam jak go do 12 nie dostane to reklamuje zamówienie i proszę o zwrot pieniędzy.
 3. Blantman

  Cyfrowy pre-order South park

  Dopisuje się do pytania chce u was zamówić ale się boje iż będe czekał na klucz
 4. Blantman

  Mass Effect 3

  NAprawdę nie ma czego żałować poza tymi dodatkowymi dlc za darmo :) Sama kolekcjonerka uboga wiem bo właśnie pocztą przyszła. Zawiodłem się o wiele lepsze kolekcjonerki za podobna albo i mniejszą cenę miałem...
 5. Blantman

  Mass Effect 3

  hehe te dwa posty rozśmieszyły mnie rano w pracy :) U Made my day i dlatego czasem jeszcze na gram.pl zaglądam ;)
 6. Blantman

  xbox360 i peryferia

  Może filmy sony i nintendo blokują ;)
 7. Blantman

  Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

  nawet na serwerach przeciążonych po premierze sytuacja szybko sie ustatkuje po pierwszym darmowym miesiącu. Tak samo w WoW''ie było ale po miesiącu populacja spadła na serwerach :)
 8. Blantman

  Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

  199 zł :) dla mnie norma bo gram prawie tylko na konsoli ;) Skyrim, Dark Souls, Fifa 12, AC:R, Gears of War 3, Uncharted 3 i Batman tyle samo mnie kosztował a to już mój ostatni wydatek na gry do wyjścia Mass Effect 3 :P Kosztowne 4 miesiące ;)
 9. Blantman

  Star Wars: The Old Republic - temat ogólny [M]

  Na półkach już są dziś bez żadnego pre ordera kupiłem w MM w Olsztynie. Tylko że osoby takie jak ja zaczynają 20 grać:) Mam nadzieję że serwery nie padną 20 grudnia :P
 10. Oczywiście najlepszy jest BANE. To pierwszy ''zły'' który zaciukał Batmana w komiksie. Z tego co czytałem złamał mu kręgosłup. Jest bardzo inteligentny i diabelnie silny. W pierwszej części gry zrobili z niego bezmózgiego Pudziana ale w komiksach on jest predatorem. Po zaciukaniu Batmana został nawet na pewien czas królem podziemia Gotham. Czy głupek by tego dokonał ? :)
 11. Blantman

  Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

  ja mam zamówioną wersje na x''sa to jeżeli jutro dojdzie mogę grać bez problemu ;)
 12. ja też mam pytanko czy na pewno swoją wersję deus ex''a na xboxa dostanę do piątku? Ja zamawiałem zwykłą wersję.
 13. Ja tam krótko: Midnight in Paris - nowy film Woody''iego Allena Dziś widziałem i po prostu dla mnie bomba. Allen jak za najlepszych lat. Paryż pokazany jak Nowy Jork w niektórych jego filmach (Annie Hall, Manhattan etc). Genialna stylizacja w nocnych magicznych momentach. Super zagrany tak pierwszoplanowo jak i bohaterowie drugiego planu. Postacie historyczne w wykonaniu np: Adriena Broody czy MArion Cotiliard świetnie nakreślone. Polecam wszystkim wybrać się do kina. Film magiczny, szczególnie z drugą połówką przy boku ;)
 14. Blantman

  Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

  JEżeli można się wtrącić: Na steam chyba jak kupisz będziesz miał od razu po polsku. Ja tak zakupiłem Civ 5 i Alpha Protocol :)
 15. Blantman

  Shogun II: Total War

  Widzisz kwestia gustu. Obiektywny być nie mogę :) Jak kogoś fascynuje średniowiecze to dla niego Medieval będzie najlepszy. Za to co do technicznej strony chyba wszyscy się zgadzają że jest to najładniejsza odsłona. Te wykończenia interfejsu i mgła wojny to poezja :) Widać że twórcy dali z siebie wszystko i robili Shoguna 2 z pasją . ZA to im chwała :)