Sericulum

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  824
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Sericulum

 • Ranga
  Delegat
 1. Sericulum

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Sprawdź temperatury podzespołów w stresie jak i w spoczynku.
 2. A nie można dać wyboru użytkownikom? Dać możliwość wyboru wyglądu forum i po sprawie.
 3. Sericulum

  Star Wars Battlefront od DICE

  > Dobra, nie będę się użerał z tą grą, na te zacinanie się nie ma fixa. 160zl zaoszczędzone. > A jaki windows masz? A co do samej gry to optymalizacja bardzo dobra oby nic nie zmieniali na premierę w tej kwestii. Rozgrywka ciekawa chociaż czasem irytująca. Grę kupię na 100% ale czy na premierę to się zastanowię jeszcze.
 4. Ostatnio rzadko jestem na forum ale teraz chyba będę jeszcze rzadziej. Za mało czytelne, wszystko za duże, "dodaj post" na górze strony w ogóle bez sensu. Za jasno ale jak się zmniejszy to nie będzie to aż tak raziło w oczy i druga mała ilość stron powinna być na górze, tego mi brakuje zawsze na forach gdzie jest tylko na dole.
 5. Można już ściągać betę na Origin.
 6. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Tuning jak i samochody zapowiadają się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że lista samochodów nie zamknie się na 100.
 7. Wczoraj miałem to samo. Dzisiaj jak włączyłem przeglądarkę wszystko wróciło do normy. Może przeczyść cache/ciasteczka.
 8. Sericulum

  Telefony Komórkowe

  Mam lumie 520 zaktualizowałem do windows 8.1 i kiedy chcę odblokować to pojawia się napis "wznawianie..." które trwa do 5 sec zamiast pojawić się ekran do odblokowania. Da się jakoś to zmienić/wyłączyć?
 9. Sericulum

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Tzn origina mogę pobrać ręcznie całego zaktualizowanego ale przy każdym update muszę to robić, a nie widzi mi się za każdym razem usuwać i od nowa instalować. Jutro zadzwonię do dostawcy internetu i niech mi coś tam ogarnie, bo to raczej wina internetu.
 10. Sericulum

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Mam problem może nie z komputerem, a z originem. Po prostu nie może się zaktualizować, kiedy pobiera te 77mb to dojdzie do 15 i przerywa aktualizacje i mam możliwość trybu offline tylko. Raz pobrałem nie pamiętam skąd zaktualizowanego origina i działał aż do kolejnego update. Co z tym fantem zrobić?
 11. Sam byłem sceptycznie nastawiony co do kupienia H1Z1, no bo ja można płacić za niedorobioną alphe ale jak kupiłem to się lekko zdziwiłem, że alpha może być tak dopracowana. Jedyny problem jaki zauważyłem to na moim pc 4GB ram, i3-3220, hd7770 w mieście potrafi czasami lekko przyciąć na ustawieniach graficznych. Czasem mi przeszkadza też ta ciemność jak zapada noc, normalnie czarny ekran.
 12. Po co wpisywać komendę, jak w ustawieniach graficznych można zmienić limit fps z 30 na 60.
 13. Sericulum

  Titanfall - Temat Ogólny

  Chciałem wypróbować ten okres testowy 2 dni w titanfall ale za każdym razem jak klikam graj to wywala mi utracono połączenie przekroczono czas oczekiwania. Ktoś wie jak to naprawić?
 14. Rozegrałem kilka meczy w demie i już nie mam ochoty grać w 14, zapowiada się najlepsza fifa jak do tej pory na pc :)