koniczyn5

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O koniczyn5

 • Ranga
  Obywatel
 1. A powiedziane gdzieś jest, że akcja toczy się PO wydarzeniach z trylogii? Może tutaj akcja będzie leciała przed wydarzeniami z 1-3 albo w trakcie ich?
 2. NO tak, dalszy rozwój steam. Ja właśnie w tym temacie, niech steam doda wreszcie ceny regionalne, bo ja bym chętnie kupował wielkie tytułu na steam''ie, ale skoro muszę tam płacić 2 razy więcej, to wolę już polecieć do sklepu.
 3. Ten konkurs, to jak dla mnie porażka, a co mam na myśli? Skoro robicie konkurs mieszczący się w uniwersum heart of the swarm, to moglibyście do każdego z miejsc dodać po egzemplarzu gry, nie sądzicie że to dobry pomysł?
 4. Według mnie nie opłaca się tego kupować z wielu względów. Ale pojawienie się czegoś takiego na rynku jest bardzo korzystne dla większości z nas. Jestem pewien że razer chce przenieść tą technologię do zwykłej klawiatury pc.
 5. Korzystałem z konsoli Wii i plusem jej jest to że w większości gier przygodowych można siedzieć w fotelu. W projekcie Natal wątpię by była taka możliwość, a poza tym uderzanie i kopanie w powietrze zmęczy nas bardzo, wiec 1h gry w Natalu=3h gry na Wii lub PlayStation Move.