autorun_sys

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  895
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O autorun_sys

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Ale rozmawiamy o czym innym. Redakcja pisze o słabej sprzedaży w USA, pojawiają się komentarze o złej jakości produktów, a ja kontrargumentuję, że w innym kraju, największym rynku gier w Europie, ta sama gra sprzedaje się doskonale, nawet jeśli pierwsze miejsce zapewnia jej niewiele egzemplarzy powyżej drugiego miejsca. Chciałem po prostu zaznaczyć, że taki news nie ma przełożenia, albo niekoniecznie ma, na rynek, w którym żyjemy.
 2. Drodzy, czytajcie ze zrozumieniem. Wynik dotyczy USA i tylko za sierpień. W Europie Sleeping Dogs nie schodzi z pierwszego miejsca sprzedaży w UK.
 3. U44PW nie jest gra taktyczna przede wszystkim, nie wiem skad to porownanie. To gra akcji TPP z elementami gry strategicznej RTS.
 4. Hej, gra to gra akcji TPP połączona ze strategią. W trybie akcji, będziesz miał widok zza pleców bohatera (a la Mass Effect), a tylko w trybie gry strategicznej będziesz miał rzut izometryczny. O ile dobrze pamiętam podział tych trybów w czasie trwania kampanii to 70% na korzyść widoku TPP wobec 30% czasu na strategię.
 5. autorun_sys

  Fallout: New Vegas

  Witam, Na samym początku: bardzo dziwne, że nikt z serwisu się nie odezwał, to nie podobne do Cenegi. Być może warto było spróbować napisać/zadzwonić ponownie (serwis.at.cenega.com)? Co do problemu z grą, sugerowałbym sprawdzić poprawność instalacji gry. W tym celu należy kliknąć w programie Steam prawym przyciskiem myszy na grze, wybrać „właściwości”, a następnie w zakładce „pliki lokalne” kliknąć przycisk „sprawdź spójność plików gry”. Następnie należy sprawdzić czy włączony jest plik odpowiadający za spolszczenie dodatku, w tym celu należy w menu startowym gry wybrać opcję „Pliki danych” i sprawdzić czy jest zaznaczony plik „GunRunnersArsenal_lang.esp”.
 6. autorun_sys

  Fallout: New Vegas

  Update, dodatek powinien juz poprawnie oferowac polska wersje jezykowa.
 7. autorun_sys

  Fallout: New Vegas

  OWB zostal spolszczony, dziwnym trafem faktycznie nie jest odblokowana polska wersja. Dzieki za czujnosc i przepraszam za sytuacje - odkrecamy to z Valve. GRA bedzie "na dniach". Przepraszam, ale po ostatnich jazdach z "duzymi" dodatkami nie chce szafowac konkretnymi datami. Pozdrawiam z zasypanej Warszawy i milego jeszcze weekendu :)
 8. autorun_sys

  Fallout: New Vegas

  Rozgoryczenie byłoby słuszne, gdybyśmy byli w całości odpowiedzialne za wieszanie contentu na Steam.
 9. autorun_sys

  Fallout: New Vegas

  Tego nie jestem w stanie przewidzieć, zależy od kursu Euro między innymi (w przypadku zakupu na Steam).
 10. autorun_sys

  Fallout: New Vegas

  Witam, Na Steamie dostępne są wszystkie cztery duże dodatki do Fallout New Vegas. Ich nazwy są wyświetlane w języku angielskim (Dead Money, Honest Hearts, Lonesome Road, Old World Blues), ale dla użytkowników posiadających w bibliotece Steam polską wersję FNV dostępna będzie polska wersja językowa dodatku. Dwa mniejsze DLC: Courier''s Stash oraz Gun Runner''s Arsenal zostaną na Steam udostępnione dla polskich klientów wkrótce.
 11. @ Mercuror: Gra akcji TPP z elementami strategii. @ All: Chciałbym wszystkich przekonać, że Uprising 44 - Powstanie Warszawskie jest priorytetowym projektem w planach wydawniczych Cenegi na rok 2012. Związane to jest nie tylko z naszą wiarą w samą grę (gra w akcji wygląda znacznie lepiej niż na statycznych screenach, gameplay''e powinny pojawić się już wkrótce), ale i wiarą, że jesteśmy w stanie w godny sposób przedstawić zbrojny zryw naszego Podziemia w walce z okupantem w czasach II wojny światowej, i tym samym dołożyć swoją cegiełkę do rocznicowych obchodów. Zauważcie też proszę, że porównanie do CoD jest trochę nie fair. Nie wydajemy strzelanki, w budowie której wykorzystuje się inne techniki, a grę akcji TPP z elementami strategii. Ważne jest też dla nas zawarcie w grze emocji, które związane są z tak ważnym tematem. Chcemy, aby z tego tytułu zadowoleni i dumni byli nie tylko zadeklarowani gracze, jak Czytelnicy tego forum, ale i "niedzielni gracze", dla których U44PW może być elementem pamięci o Powstaniu, jak wydawane co roku komiksy, książki i inne produkcje. Zapewniam Was na koniec, że postawiliśmy sobie za cel wydanie tego produktu na ponadstandardowym poziomie, jak i wiele okołogrowych atrakcji, o czym będziemy informować na bieżąco :) Pozdrawiam.
 12. Ktoś źle przetłumaczył newsa. Mowa o płycie DVD dodanej do Edycji Kolekcjonerskiej Kataklizmu.
 13. Nie porównuj sytuacji z zagranicą do sytuacji polskich dystrybutorów. Nikt nie ma problemów z lokalizacją powiadasz? Najnowszy DLC do Mass Effect 2? Two Worlds II dubbing -> napisy? Opóźnione premiery Mass Effect, Fable Kroniki, problemy z łatkami do NWN. Oj, wystarczy tylko się rozejrzeć, a nie przypominać problemów jednego dystrybutora.
 14. W watku na GOL na przyklad. Albo Gamecorner jesli mnie pamiec nie myli.
 15. W wielu komentarzach pojawiło się już sprostowanie, że polonizacja będzie, owszem, w postaci łatki na Steam, a nie w pudełku z grą, ale ma być dostępna od razu w dniu premiery. Przynajmniej "na dzień dzisiejszy".