fighting_falcon

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  776
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O fighting_falcon

 • Ranga
  Brygadzista
 1. fighting_falcon

  Napoleon: Total War

  Mam problem z lagami. Otóż występują one przy przemieszczaniu się jednostek. Żołnierze poruszają się wtedy jakby klatka po klatce. Gram na laptopie, ale raczej mocnym: Inter Core i7 2,2 GHz, AMD Radeon 7650, 8GB RAM i z Windows 8. Sytuacja dziwna bo np. Rome II chodzi bez problemu. Wie ktoś co może być tego przyczyną?
 2. fighting_falcon

  LOL - League of Legends

  Poza grą wszystko śmiga jak należy.
 3. fighting_falcon

  LOL - League of Legends

  Internet jest w porządku, 10mb/s i na drugim kompie, stacjonarnym, nie ma z grą żadnych problemów.
 4. fighting_falcon

  LOL - League of Legends

  Mam problem. Mianowicie w czasie grania w LOLa na nowym laptopie z Windowsem 8 mam naprawdę duży ping (150-200), mimo że liczba fps jest normalna (ok. 60). Uniemożliwia mi to normalną grę. Wie ktoś może co może być tego przyczyną?
 5. fighting_falcon

  Mass Effect 3

  Mam jakis dziwny problem z instalacją. Pliki przekopiowały się z płytek, jest komunikat "Ukończono 99%", klikam w Originie na "Zainstaluj", niby jest instalowanie, pasek się przesuwa, ale gra się nie instaluje, tylko znów pojawia się pomarańczowy przycisk "Zainstaluj". Ktoś miał podobny kłopot? Jak go rozwiązać?
 6. fighting_falcon

  Transhumanizm H+

  Czy nie zauważasz subtelnej różnicy że czym innym jest krojenie zwłok a czym innym ŻYWEGO człowieka?
 7. fighting_falcon

  Transhumanizm H+

  Cóż ja także nie mam ochoty na kolejną wojenkę, więc podsumuję to tak - mnie wszelkie eksperymenty na ludziach przerażają, uważam je za z gruntu złe, choćby podejmowane w imię jak najszczytniejszych idei. Zawsze skończą się niewyobrażalnym zbydlęceniem i nadużyciami. To tyle co mam do powiedzenia.
 8. fighting_falcon

  Transhumanizm H+

  Mi takie eksperymenty brzydko kojarzą się z Auschwitz i doktorem Mengele. Nie zapominaj, że te jak to nazwałeś "żywe trupy" wciąż są ludźmi i mają swoją godność. Wyobraź sobie że w takim stanie jesteś ty albo ktoś z twojej rodziny - czy zgodziłbyś się wtedy na takie badania?
 9. Jesteś tak zaślepiony nienawiścią do PiSu, że nawet nie zauważasz że akcję przeprowadziło ABW a nie CBA. Wszystko musisz dopasowywać do swojej wizji świata w której nad Polską wisi widmo morderczego Kaczora, który cały czas myśli tylko o tym jakby to wprowadzić nad Wisłą faszyzm. Nawet nie zauważasz że to za PO służby inwigilują obywateli jak nigdy, za wznoszenie okrzyków rzekomo obrażających premiera dostaje się 500 zł mandatu (vide ostatnie wydarzenia w Białymstoku), a za prowadzenie satyrycznej stronie o prezydencie ABW o 6 rano wkracza do domu. PO miało zbudować drugą Irlandię, a póki co robi nam drugą Białoruś.
 10. Eee.. moja wypowiedź była ironiczna. Nie wiem na jakiej podstawie stwierdziłeś, że mam takie poglądy jak kerkas. Wprost przeciwnie, chciałem jemu i podobnym do niego pokazać, że tak naprawdę to nie PiS, ale już prędzej PO stanowi zagrożenie dla demokracji.
 11. http://www.rp.pl/artykul/661531_ABW_wkracza__bo_serwis_parodiowal_prezydenta.html Z dedykacją dla kerkasa i innych śmiertelnie przerażonych pisowskim zagrożeniem dla demokracji.
 12. fighting_falcon

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Aha masz jeszcze rozwiązanie tego pierwszego: M=146 g/mol V=22,4 dm3 d=M/V=146/22,4=6,52g/dm3
 13. fighting_falcon

  Kącik Pracy Domowej [M]

  1 mol MgO = 40g, więc 2 mole = 80g
 14. fighting_falcon

  Kącik Pracy Domowej [M]

  Tego się raczej nie da rozwiązać bez podanych masy i objętości 2Mg + O2 --> 2MgO 134,4 dm3 O2 - x (g) MgO 22,4 dm3 O2 - 80 g MgO 22,4x=80*134,4 22,4x=10752 x= 480 g MgO
 15. fighting_falcon

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Właśnie nie, komunikat o wirusie wyskakuje tylko przy instalacji Steama, w momencie kiedy się on aktualizuje. Po raz pierwszy wyskoczył, kiedy Steam był jeszcze zainstalowany i próbowałem go włączyć. Wygląda to tak jakby to Steam ściągał tego wirusa.