Tigivo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  58
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tigivo

 • Ranga
  Przodownik
 1. "Gracze nadal mieliby swoje źródła informacji jak user score na Metacritics, kuratorzy czy recenzje mediów." No tak będzie latwiej/taniej kupić/wymusić dobre recenzje, co jest powszechną praktyką. Dla mnie twórca tego paszkwilu trafił na prywatną czarną listę.
 2. ehh ten brak możliwości edycji komentarzy, pomyłka oczywiście chodziło mi o 'na minutę'.
 3. Dodaj jeszcze do tego że efektywna ilość kliknięć AI jest ok 1-20 krotnie wyższa niż gracza. AI w trakcie walki miało 900APM, i trzeba zaznaczyc że AI nie klika kilkurotnie tej samej komendy więc to było pełne 900 komend na sekundę. Autor tekstu i większośc komentatorów nie zrozumiała co się działo podczas tych meczów ale przecież nie można odpuścić sobie takiego chwytliwego tytułu.....
 4. "Spider-Man będzie musiał pozostać na swoim na posterunku na Manhattanie" NApewno?
 5. SH2 =  Silent hunter 2?
 6. Dla mnie osobiście nowy BR ma tylko i wyłącznie dać odpowiedź czy Villeneuve da sobię radę z Dune. BR jest dobrym tematem, cyberpunk lubię... ale to blednie w cieniu Dune :)
 7. Heh, najpierw mamy prowincje aegyptus i egipskiego kapłana eskortowanego przez rzymskich żołnierzy. Potem cofamy się do faraona, balsamowania zwłok i budowy piramid czyli około 2500 lat wstecz. Wracamy z tej wycieczki w czasie i widzimy Kleopatrę i najazd Juliusza Cezara (Egipt podbija następca Juliusza Cezara, Oktawian August). i pojawia się nasz tytułowy assasyn. Jezu jaki gwałt na histroii......
 8. 130 i 110 dolarów czyli jakieś 480 i 400zł, teoretycznie drożej od g4560, tylko że to jest wydajnościowo na poziomie i5, więc do wszystkiego poza graniem dużo lepszy.
 9. Skala 10 punktowa zaczyna sie na 6 a kończy na 10, więc 7/10 należy przetłumaczyć na 2/5.
 10. mnie ukończenie pierwszego regionu solo znudziło więc gra jest stricte pod druzyny 4 osobowe.
 11. Jeśli chodzi o śmigłowiec to na PC brakowało tutoriala jak go pilotować. Też na początku nie wiedziałem jak i wydawało mi się że totalnie to schrzanili. Ale po kilku próbach doszedłem jak go używać i też uważam że smigło jest bardzo dobrze oddane, trzeba planować ruchy z wyprzedzeniem bo inercja jest ogromna (i taka być powinna). Za to samochody mają za przodka konia ze Skyrima, i jeżdzenie drogami nie ma sensu jak wystarczy ustawić cel na wprost i wcisnąć gaz.
 12. Brawo odkryłeś do czego służy kickstarter, kolejna uświadomiona dusza....
 13. Film tragicznie nudny, całkowicie przewidywalny, gra aktorska na żenująco nieistniejącym poziomie. Nawet dla posiadaczy ''abonamentów'' kinowych żal czasu/biletu tramwajowego/paliwa.