GuzikzKKG

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  76
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O GuzikzKKG

 • Ranga
  Przodownik
 1. GuzikzKKG

  Konkurs - napisz tekst i wygraj Diablo 3!

  Nikomu niczego złego nie życzę, ale po przeczytaniu moich, marnych wypocin może ubyć Wam w redakcji kilku osób :p
 2. GuzikzKKG

  Konkurs - napisz tekst i wygraj Diablo 3!

  http://guzikzkkg.blogspot.com/
 3. Mogli dać do pobrania jakiś mini-client torrent, łatwiej i szybciej by się beta rozeszła :(
 4. Dziękuję za kod aktywacyjny :) Swoją drogą ciekawi mnie, w jaki sposób rozdystrybuują tą betę, bo jak będzie lecieć po 10 kilo na sekundę, to trochę nieciekawie ;)
 5. Ja tam czekam na Tomb Ridera z otwartym do eksploracji światem, coś w stylu rozgrywki oferowanej przez serię The Elder Scrolls.
 6. Alternatywna teraźniejszość - USA jest na skraju wyczerpania ich zasobów energetycznych, wypowiada więc wojnę Dalekiemu Wschodowi, gdzie odkryto alternatywne źródło energii o niewyobrażalnej produktywności. W konflikcie bierze aktywny udział także i Polska, która jest wielkim sojusznikiem USA.
 7. GuzikzKKG

  Dirt 3 w 3D?

  Dla niektórych jest drogo, dla innych jest to cena, która "ujdzie", a dla innych kwota, którą należy przeznaczyć na zestaw do zabawy w 3D, jest tak mała, że w żadnym wypadku nie odczują uszczerbku na swoim majątku :) Tak jest zawsze przecież przy wprowadzaniu nowych technologii. A co do śnienia o Awatarze, to wiem jedno - mi się w życiu nie przyśni to, o czym mógł śnić George W. Lucas Jr :)
 8. GuzikzKKG

  Młody geniusz - "gry to strata czasu"

  Nie jestem geniuszem, a i tak nie lubię gier komputerowych i video, mam jednak problem, bo nie mogę przestać grać i tak jest od wieeeelu lat ;)
 9. GuzikzKKG

  Windows 7 z konkretną datą premiery

  Siedzę od paru dni na Windows 7 build 7100 wersja 64 bit i wszystko śmiga bardzo dobrze. Problemem są sterowniki, ale zastrzegam, że problemem jest tu 64bit system). Dużo aplikacji nie ma specjalnego certyfikatu, którego koszt dla producenta to kilkaset $ rocznie. Jest na szczęście legalny program, który pozwala nam instalować niby niezgodne aplikacje. Tryb zgodności z poprzednimi systemami sprawia się lepiej niż w Vista, znacznie lepiej. Możemy wybrać, jakiego systemu, z jakim service pakiem chcemy użyć w trybie zgodności. Dodatkowo opcja "Troubleshoot compatibility", która pozwoliła mi na zainstalowanie sterowników do mojego, starego skanera, których wersja pasowała "jedynie" do XP i do tego taki myk zadziałał :D Denerwujący w Viście UAC, którego pełne wyłączenie nie należało przecież do najprostszych w W7 zostało ograniczone do trzech kroków -> [kliknij > przesuń suwak na sam dół, by maksymalnie ograniczyć kontrolę użyszkodnika > kliknij]. Jestem pełen nadziei wobec finalnej wersji tego systemu.
 10. GuzikzKKG

  Startują beta testy Mortal Online

  na razie można tylko się zapisać na listę chętnych do wzięcia udziału w beta-testach :p oczekuję teraz na akceptację mojego zgłoszenia, ale jak to zwykle bywa z zamkniętymi betami, to się nie załapię >__< ciekawy sposób dystrybucji może zaistnieć. mianowicie jest prawdopodobieństwo, że gra będzie rozpowszechniana dzięki sieci P2P, która niestety zyskała miano raju dla piratów, co jednak nie przeszkodziło ludziom z branży gier trzeźwo spojrzeć na tą drogę legalnego rozpowszechniania materiału. Schemat jest taki: 1- ściągasz klienta przez p2p 2- instalujesz, grasz przez pewien darmowy okres czasu, pozwalający Ci się zapoznać z grą (czyli tak, jak np. w wow''ie, z tymże nie płacisz na starcie kroci za pudło z grą) 3- za dalszą grę płacisz PayPal''em, albo kartami PrePaid :p
 11. @matthew87, miałem o to samo się w zasadzie spytać, więc wychodzi na to, że nie tylko Tobie się tak skojarzyło ;)
 12. GuzikzKKG

  MSI VR603 w sprzedaży

  Gdybyś co chwila był narażony na komunikat "Za mała ilość dostępnej pamięci RAM by sfinalizować operację", to byś docenił te 4 GB zainstalowane w kompie ;)