Laid_back

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3408
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Laid_back

 1. Co sądzicie o wątkach z ogłoszeniami użytkowników - co jakiś czas pojawiają się u nas na forum np. oferty z grami czy gadżetami. Takie wątki są zazwyczaj zamykane przez Moderatorów, ale może czas, by wyszły z ukrycia? ;) Może potrzeba nowego podforum z ogłoszeniami np. oddam ukończoną przygodówkę w dobre ręce czy kupię koszulkę z CS''a? A może nie chcecie by forum zamieniło się w tablicę ogłoszeń? Jak to z Wami jest? :)
 2. Zapraszam do dyskusji o nowym forum! Czekam na Wasze opinie, uwagi i pytania dotyczące wyglądu i funkcjonalności (jestem chętny i gotowy ;)
 3. PROSZĘ, PRZECZYTAJ TEN POST ZANIM ZADASZ PYTANIE W związku z planowanym wdrożeniem nowego systemu logowania, będziemy od wtorku automatycznie zmieniali ksywki użytkowników gram.pl, które nie spełniają nowych wymagań. Wszystkie ksywki, które spełniają poniższe standardy, nie zostaną zmienione. Ksywki zostaną dostosowane do nowych zasad. Dozwolone więc będą wyłącznie: - o długości 2-20 znaków; - litery, ale bez polskich znaczków (ą,ć,ę,ł,ń,ó,ś,ż,ź), - cyfry, - myślnik i podkreślenie (ale bez spacji), - ksywka musi zaczynać się i kończyć literą lub cyfrą Kolejność przyznawania ksywek w przypadku powtarzania się, ustalona została jako data utworzenia konta. Jeśli ktoś miał gramek' lub grąmek - a ksywka gramek będzie już zajęta, otrzymacie odpowiednio gramek1 i gramek2 Spacja zostaje zmieniona na podkreślnik czyli _ (zamiast Laid back otrzymam Laid_back) ;) Jeśli nie będzie Wam odpowiadać nowa, nadana przez nas ksywka - od czwartku wszyscy mogą JEDNORAZOWO zmienić ksywkę - Moje konto--> Moje dane. Jeśli nie możecie wybrać nowej ksywki, znaczy że jest już zajęta. Jej brak w statystykach oznacza tylko, że użytkowników nic nie napisał. Póki co w raz wybranej ksywce nie można zmienić wielkości liter. Pozdrawiamy, Ekipa gram.pl PROSZĘ, PRZECZYTAJ TEN POST ZANIM ZADASZ PYTANIE
 4. Laid_back

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Redakcja pod kierunkiem Krzyśka Ogrodnika. Teraz jego męczycie :)
 5. Laid_back

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Moi Drodzy, po 68 miesiącach opuszczam szeregi gram.pl. Długo zastanawiałem się co, ile i w jaki to napisać - w końcu to kawał mojego życia, a praca tutaj była przygodą mocno związaną z prywatnym życiem - ale proste słowa są ponoć najlepsze. :) Gdy przyszedłem tutaj ( http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=467684&n=10 :D) i dołączyłem do Sol, Spaykiego i reszty wspaniałej ekipy, jeszcze pod skrzydłami CD Projektu, nie mogłem przypuszczać, że zabawię tu tak długo. Przez te lata wydarzyło się tak wiele – trudnych momentów i czystej frajdy, dotkliwych porażek i wielkich sukcesów - że ciężko byłoby takie wspomnienie złożyć w jakąś krótką i sensowną całość. Dziękuję Wam za wspólnie spędzone tu lata, możliwość poznania wielu fajny ludzi (trolli i hejterów również :>), bezcenną naukę i zdobyte doświadczenie. Przepraszam za obietnice, których - jak się potem okazywało - nie mogłem spełnić. Czasem takie głupoty i wydawałoby się banalne rzeczy, okazują się w praktyce nie do przeskoczenia... Żałuję, że nie dałem rady doprowadzić forum, kolektywu i gramsajtów do stanu moich i Waszych marzeń, oraz wykorzystać odpowiednio ich potencjału. Z drugiej jednak strony cieszę się, że udawało mi się je (nie raz) uchronić przed zamachami na nie ;). Liczę, że będzie tylko lepiej - życzę tego sobie i Wam. Mam też nadzieję, że te setki nagród, które rozdałem w konkursach przez lata, sprawiły sporo frajdy - a bany i kary nie były zbyt bolesne. ;) Ogromne podziękowania dla byłych i obecnych Moderatorów (sorki za wpis w Waszym wątku, ale nie chciałem nudzić w osobnym :P), Konsuli oraz wszystkich ludzi, którzy i tak tego nigdy nie przeczytają, a zasłużyli! :) Stery społeczności przejmuje redakcja, ja będę pewnie czasem zaglądał - nie piszę więc żegnajcie, raczej do przeczytania i zobaczenia. Piotr “Laid back” Szyfter
 6. Hello, niedawno mieliśmy konkurs z Dead Island Riptide, ale nagród nigdy za wiele, prawda? ;) Mamy dla Was 5 egzemplarzy gry w wersji PC oraz klimatyczne gadżety. Co trzeba zrobić? Do 5 czerwca włącznie należy zamieścić w komentarzu obrazek/fotkę jakiegokolwiek zombie i dopisać krótką, ciekawą historyjkę w jaki sposób osobnik ten przekształcił się w zombiaka. I tyle. Regulamin: http://www.gram.pl/konkurs_xregulamin.asp?id=257 Powodzenia!
 7. Laid_back

  Konkurs Dead Island Riptide na długi weekend

  Tak, jeśli nie dostałeś, to wyślemy ponownie.
 8. Nie do końca o to chodzi, a poza tym zgłoszenia wysyłamy poprzez stronę konkursową, a nie na forum :P
 9. The Division fajnie się zapowiada, ale czekam na czasy, gdy Massive Entertainment zabierze się za World in Conflict 2...
 10. Jestem po trzecim odcinku House of Cards i Kevin Spacey to jest absolutny mistrz :). Warto oglądać choćby tylko dla niego. Sam serial fabularnie zresztą też jest dobry, ale duża ilość specyficznej amerykańskiej polityki i odwoływań i potrafi być często niezrozumiała.
 11. Takie akcje są właściwie dwa razy do roku i to zaledwie parę dni - na dodatek targi to esencja branży gier, którymi się przecież prawdopodobnie wszyscy tu interesujemy. Najlepszym wyjściem jest faktycznie wyłącznie kategorii na ten okres, bo tak właściwie jeśli nie dyskutować tutaj o gorących zapowiedziach gier i sprzętu do grania, to o czym... ;)
 12. Za to tym razem nie faworyzujemy uzdolnionych plastycznie ;)
 13. Laid_back

  Konkurs Dead Island Riptide na długi weekend

  Nagrody gra + gadzet lecą do: Yech kicerOO Kirabaxior SerwusX benq20 Dostaniecie jutro maila z informacją, gratulacje :)
 14. Laid_back

  Problemy techniczne z gramsajtami [M]

  sprawdź proszę teraz
 15. Laid_back

  Konkurs Dead Island Riptide na długi weekend

  Dzisiaj nie, w poniedziałek - nikt (np ja) już po całym tygodniu siły nie ma :P
 16. Laid_back

  Forum 2.6 - ogólna dyskusja

  Już powinno śmigać :)
 17. Laid_back

  Problemy techniczne z gramsajtami [M]

  A wstaw proszę tutaj ten obrazek, ja nie mam aktualnie problemu z dodawaniem obrazka do wpisu.
 18. Nie losujemy zwycięzców, a wszystko zależy ile będzie poprawnych zgłoszeń - a do końca konkursu dużo czasu, może do tego czasu uda Ci się skojarzyć tytuł :)
 19. kamuflaż w konkursie snajperskim, to podstawa :>
 20. Laid_back

  Forum 2.6 - ogólna dyskusja

  Dzięki za uwagi, przekażę IT, bo faktycznie trzeba to jeszcze doszlifować
 21. Laid_back

  Problemy techniczne z gramsajtami [M]

  No, tego, racja... właściwie chyba tak - jak się cofać, to tylko do tyłu :P
 22. Mirror''s Edge 2 musi być obowiązkowo :>
 23. Ciekawa gierka, ale demo mi w zupełności wystarcza do zabawy - wolę jednak ponownie zainstalować SWAT 4 ;)