Miquel93

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1513
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Miquel93

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Miquel93

  Piłka Nożna

  Gratuluje Wiśle, zasłużyli na majstra. Szkoda zresztą, że poziom naszej ligi coraz bardziej spada. Ale w kraju ślepych jednooki królem;/ W Meliksonie nadzieja. Może będzie LM, chociaż nie nastrajam sie specjalnie pozytywnie.
 2. Miquel93

  Piłka Nożna

  Spoko, ja nie kupiłem biletu.
 3. Miquel93

  Piłka Nożna

  Ojej, aż mi transmisja padła. A Pedro sobie gola strzelił...
 4. Miquel93

  Piłka Nożna

  Serdeczne gratulacje dla Legii, która grała dzisiaj w piłkę. Fajnie, że w Warszawie sezon nie będzie całkiem stracony, może Skorża będzie miał więcej czasu na budowę czegoś więcej. Żal mi tylko wielu znajomych, którzy jechali tam, by móc się cieszyć na miejscu. Piłkarzy Kolejorza mi nie żal, tym sezonem zasłużyli, by wspominać po latach, że największe szanse w życiu zmarnowali. I zmarnowali je nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla ludzi, którzy stawiają dobro klubu ponad własne. Aha, a jednak dzięki chłopaki, dzisiaj nie mam już nawet ochoty się schlać...
 5. Miquel93

  Piłka Nożna

  Ja kupuje od 2002. Średnio regularnie, ostatnio raczej rzadziej niż częściej, podwyższona cena robi swoje. Mam inne, ciekawsze sposoby na wydanie 4 złotych.
 6. http://www.youtube.com/watch?v=ebnzLMEYY6o&feature=player_embedded Propsy
 7. http://www.youtube.com/watch?v=9qK2gNghScM Nowy Zeus. Mi odpowiada.
 8. Miquel93

  Jaki to sportowiec?

  Dark_elves+1
 9. Miquel93

  Jaki to piłkarz? - gra

  drblase+1
 10. Miquel93

  Jaki to sportowiec?

  I''m back.
 11. Miquel93

  Jaki to sportowiec?

  Wiktor Onopko
 12. Miquel93

  Jaki to piłkarz? - gra

  Wielce szanowna legenda chilijskiej piłki, Ivan Zamorano.
 13. Miquel93

  Piłka Nożna

  Sytuacja idealnie taka sama, jak w niedzielę. Bronić podanej przez Ciebie akcji nie zamierzam, bo każdy widzi, że nie ma to sensu. Nie ma sensu pisać też, że było to dawno (taaa, 3 lata;] chociaż można rzec, że to lata świetlne, patrząc choćby na stadiony), że mnie tam nie było (bo faktycznie nie było). Race nie są problemem, dopóki używane są z głową. 1 września 2007 niewątpliwie nie były. 27 lutego 2010 tez niekoniecznie. A ze logika Kalego?;] bliższa mi Bułgarska niż Reymonta. Ja nikomu stadionu nie demoluję i jakoś nie marzę, by ktoś demolował stadion mojego klubu. Ale to taka mała dygresja. Twój filmik może mówić co innego;s @SongoX - Litara (Pierwszy Kibol RP, główny bohater całej afery) bronić nie będę, jeśli chodzi o zbyt natarczywe zachowanie. Faktem jest, że cała sprawa została całkiem bez sensu nakręcona, a spowodowane jest to nie mniej nie więcej tylko bojkotem GW przez Wiarę Lecha. Nie mogąc poradzić sobie z tym zjawiskiem i nie potrafiąc pokonać całego stowarzyszenia, Wybiórcza zabrał się za pojedyncze wykańczanie. O tym, że Litar nie opluł kobiety, a mężczyzna, którego faktycznie zbyt agresywnie zaatakował, był swoją drogą pijany. Cała sprawa została wyjaśniona.
 14. Miquel93

  Piłka Nożna

  Nic złego w racach nie widzę. Wręcz przeciwnie, fajnie Wam to wyszło. ale rzucanie w ludzi innych trybunach? Przesada z lekka. Jaranie szalików? Nie wiem, ja tego zwyczaju nie trawię.