JakubG

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1728
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O JakubG

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. JakubG

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Jakby ktoś był chętny pograć online czy też w coopa w takie gierki jak GTA V, Red Dead Redemption, Dead Island czy Payday 2 to piszcie - RenZZo93
 2. Znalazłby się ktoś chętny żeby pograć w Borderlandsa. Mam na myśli pierwszą część, aczkolwiek zagranie w drugą również jest możliwe. Komunikacja głosowa nie jest wymagana. Jeżeli ktoś jest chętny, to proszę pisać śmiało. Pozdrawiam
 3. JakubG

  Jaki to piłkarz? - gra

  Transylvanian_Hunger +1pkt
 4. JakubG

  Jaki to piłkarz? - gra

  Patryk Mikita?
 5. JakubG

  Jaki to piłkarz? - gra

  Zgadza się, Arthas97 +1 pkt
 6. JakubG

  Jaki to piłkarz? - gra

  Mikołaj Lebedyński
 7. JakubG

  The Walking Dead - Temat Ogólny

  Nie rób tego! Niech ta przygoda, którą przeżyłeś będzie tą jedyną. Naprawdę, tylko się rozczarujesz.
 8. Nie no, ja raczej póki co celuję tylko w Bioshocka, no chyba, że pojawi się coś cenegowego w okolicach marca, no to wtedy albo będę musiał poczekać i posiąść więcej kasy albo zastanowić się, co wybrać. Punktów mam wystarczająco także kolejna zniżka nie jest problemem.
 9. Wiem, ale chodzi o to, że kod jest ważny tylko 30 dni, więc jak wezmę teraz to po prostu mi on przepadnie. Więc jak co to spróbuje zamówić w marcu kiedy będzie mniej niż 30 dni do premiery i jak co to po prostu poczekam.
 10. Hm...no to teraz się zastanawiam, bo mam dwa sprzeczne komunikaty. No cóż, może najlepiej będzie jak po prostu napiszę do Muve i zapytam jak to jest z tymi zamówieniami przedpremierowymi.
 11. No nic, mam sporo punktów to najwyżej teraz sobie wezmę jedną a na Bioshocki poczekam do dnia premiery i wtedy sobie zamówię, bo wtedy jak mniemam zniżka już obowiązuje.
 12. No jasne, to wiem, te z listy, która jest tam podana. A działa to również na zamówienia przedpremierowe? Chciałbym na przykład zamówić dwa nowe Bioshocki, dla siebie i kolegi przy okazji i czy mogę już teraz wykorzystać tą zniżkę na niej jeżeli są one w ofercie dostępne?