vadit

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  31
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O vadit

 • Ranga
  Robotnik
 1. vadit

  Race Driver: GRID - temat ogólny

  To działa na zasadzie podobnej do reklam na stronach internetowych. Reklamodawca chce, żeby umieszczono jego reklamę w grze, płaci, reklama zostaje pobrana przez internet i wyświetlana w miejscach na to przeznaczonych. Mam tylko nadzieję, że nie przybierze to tak agresywnej formy jak na stronach internetowych, czy w czasopismach, gdzie zdarza się że połowa stron to reklamy... Dlatego też wolałbym aby reklam nie było w ogóle. W końcu płaci się za pełną wersję gry, a nie za jakieś ad-ware.
 2. vadit

  Race Driver: GRID - temat ogólny

  Pewnie w dodatku reklama ta była po polsku? Wydaje mi się, że Codemasters się wycwaniło i zarabiają 1. na sprzedanej grze, 2. na sponsorach (ebay), 3. na reklamach umieszczanych w grze poprzez internet (Axe). Co jak co, ale płacąc za grę chciałbym mieć ją bez żadnych reklam itd. Moim zdaniem tutaj przesadzili.
 3. vadit

  Race Driver: GRID - temat ogólny

  Skopiuj wszystkie dane z Moich Dokumentów i pliki konfiguracyjne GRIDa - gdzieś tam na pewno znajdują się dane do konta. Przy reinstalce chodzi tylko o to, żeby GRID dorzucił do Windowsa brakujące pliki.
 4. vadit

  Race Driver: GRID - temat ogólny

  GRID przy instalacji wrzuca do systemu swoje rozszerzenia DirectX. Przeinstaluj grę - masz to napisane w komunikacie.
 5. vadit

  Windows Vista - Temat ogólny

  Zamiast kombinacji alt+tab użyj win+tab
 6. vadit

  Race Driver: GRID - temat ogólny

  W GRIDa najlepiej grać na czymś analogowym (kierownica/pad) na klawiaturze są problemy - jak piszesz. Póki co patchuj grę do najnowszej wersji i ustaw sobie wszystkie wspomagacze sterowania w opcjach. Jak się już przyzwyczaisz do sterowania to później sama przyjemność z gry.
 7. Jeśli już trzymamy się standardów to przydałoby się zastosować też <strong> zamiast <b>.
 8. Eclipse i Aptana są ciężkimi programami. Wystarczy ponad 1000 linijek w CSS i mają problemy z pamięcią ze względu na bieżące monitorowanie zależności między plikami (id, nazwy funkcji, itp.) Jeśli potrzebujecie kombajnu z podobnymi funkcjami to polecam Komodo Edit. Jest zdecydowanie szybszy.
 9. vadit

  Windows Vista - Temat ogólny

  Googlowy search: http://www.google.com/search?q=zmusic+viste+do+zapamietania+folderow
 10. Kilka razy kupowałem, przesyłki wychodzą najczęściej następnego dnia (o ile wszystkie przedmioty z zamówienia są dostępne w 24h). A to czy dojdą na czas zależy tylko i wyłącznie od poczty/firmy kurierskiej. Zawsze można zamówić dostawę do najbliższego salonu empik. Wtedy masz pewność że dojdzie bez opóźnień.
 11. vadit

  Devil May Cry 4

  Jeśli dobrze rozumiem, to jak mamy 2 takie same gry, ale pudełka różnią się jedynie tylko tym, że jednej z nich nie ma znaczka, to... ta gra bez znaczka już nie pójdzie na każdym systemie Windows i w Viście nie będzie wykorzystywała DX10? xD
 12. vadit

  Windows Vista - Temat ogólny

  Miałem to samo, ale po takiej nieudanej próbie instalacji uruchomiłem instalator jeszcze raz i poszło. Ew. zrestartuj komputer i próbuj instalować. Po udanej instalacji nie powinno się pokazać okienko o którym mówisz.
 13. widocznie na stronie jest promowany Core i7, bo często o tym piszą i w każdym kontekście - czy to pamięci OCZ, czy nowego komputera złożonego przez Gateway, czy Alienware. Ten tekst śmierdzi chwytem, żeby czytelnikowi utrwaliło się zdanie: "działają one świetnie na komputerze z procesorem Intel Core i7 i płytą wyposażoną w chipse X58". Gdyby zdanie brzmiało "działają one świetnie nie tylko na komputerze z procesorem Intel Core i7 i płytą wyposażoną w chipse X58" to nie byłoby już tak sugestywne.
 14. vadit

  Windows Vista - Temat ogólny

  Wystarczy, że włączy konto Gościa i przy udostępnianiu folderu doda Gościa do osób mających prawo dostępu do folderu.
 15. W sklepie Cenegi jest już od dłuższego czasu za 29.90.