Vegas32

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Vegas32

 • Ranga
  Obywatel
 1. W takim tempie to może mapa Ameryki powstanie do 2025 roku .Później na spokojnie Meksyk itd :)
 2. Pomysł na grę jest bardzo dobry i tutaj twórcą należy się wielki PLUS . Natomiast odnoszę wrażenie że cała reszta jest robiona delikatnie mówiąc na ślepo że o balansie nie wspomnę bo go poprostu nie ma . Ilość grindu faktycznie może zniechęcać i ta częśc jest tylko dla bardzo wytrwałych graczy ,w końcu priorytetem tej gry jest sprzedaż za prawdziwą kasę .
 3. Ostatnia aktualizacja położyła grę na łopatki . Devsi nie mają pojęcia co to balans rozgrywki albo robią to celowo żeby sprzedawać itemy (dość znajomy zabieg ) . Od 12lvl wyciągasz portfel i masz więcej niż gracz powiedzmy 30lvl sumiennie grający . Kompletny brak pomysłu na progres w grze .
 4. Ogólnie gra nie jest zła,dla mnie zwłaszcza PVE. W PVP jest jeszcze wiele do zrobienia moim zdaniem,choć może coś się zmieni z czasem na wyższych tierach (mam nadzieje) .Niestety pod wieloma względami jest to klon wota ,ale to było wiadomo od samego początku .
 5. Zagrałem w betę ,doszedłem do 6 lvl pancerników i krążowników nie powiem przyjenie się grało aż tu nagle ... panowie z WG zaczęli sprzedawać okręty z kasę nie dostępne w badaniach i praktycznie nie do ruszenia na polu bitwy więc podziękowałem . Jak dla mnie skończy jak WOT płacisz grasz nie płacisz orzesz pole widelcem :)