I3artek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O I3artek

 • Ranga
  Robotnik
 1. Kiedy czytam brednie Microsoftu to mnie skręca. Mam nadzieję, że SteamOS lub coś podobnego ich wykosi i zostaną ewentualnie tylko w firmach.
 2. I3artek

  NHL 15 - recenzja

  Nie ma takiej opcji, aby używać słowa ''piłka'' w grze o hokeju. Recenzja dobra, ale za braki ocena jaka widać poniżej. 6.0
 3. Już widzę 40 zakończeń, tak jak MASS EFFECT 3 miał mieć z 1000 powiązań z poprzedniczkami a wyszedł gniot. Kiedy goście z BioWare zaczną mówić o realiach?
 4. > Kto w ogóle wymyślił jakieś "pedalskie" sceny w Dragon Age?! > Czuję się oburzony. Dziękuję za taką grę! Brawo!!! Wkońcu ktoś odważył se nazwać rzecz po imieniu. Bardzo łatwo jest być pseudotolerancyjnym i krytykowac wypowiedzi jak wyżej. Jeszcze raz brawo! Podpisuję się prawą i lewa ręką - precz z pedalstwem.
 5. Dlaczego nie ma dobrych NFSów jak High Stakes czy Porshe? Tylko te gnioty na jedno kopyto?
 6. I3artek

  Need for Speed: Rivals - recenzja

  Ile czasu twórcy każą czekać na prawdziwego NFSa z ciekawym modelem zniszczeń (jak w High Stakes czy Porsche)? NFSa z modelem zniszczeń odbijającym się na sterowności, osiągach i wirtualnym portfelu gracza? Ile jeszcze lamerskich NFSów??
 7. Cóż... kolejny przykład na to, jak po nieudanym filmowym Hobbicie dalej robić kasę. Uważam, ze konserwatystom ten pomysł się nie spodoba, natomiast gawiedzi, która interesuje się tylko łupaniem potworów, jak najbardziej. Gratuluję twórcom gry oraz wielbicielom tego typu gier niszczenia Śródziemia i czekam na zapowiedzi gorszych tytułów, bo zakładam, że na tym gniocie się nie skończy.
 8. Mnie najbardziej podoba się fakt, że producent kopnął z czuba w orzechy wszystkich posiadaczy Win XP. Wiem, że jest na to nieoficjalny fix, ale niesmak pozostaje.
 9. Do spacerów po marsie? A co ze spacerem po księżycu, którego nigdy nie było? Teraz czas na fikcyjne lądowanie na marsie?
 10. Nie wiem czy ktoś zwraca uwagę: oko horusa na pierwszym planie (ubranie maga) i w tle (słup/totem/czy co to jest). Coraz więcej symboliki okultystycznej w grach. W DAO któryś strój maga też miał takie oznaczenie ale mało widoczne (na piersi). Ponadto sama nazwa Weisshaupt nawiązuje do założyciela masonerii bawarskiej. Przypadek?
 11. Transhumanizm to jedno z bardziej niebezpiecznych zjawisk z jakimi mamy do czynienia. Ciekawe, że na GRAMie mamy poruszony ten temat. Proponuję wszystkim zapoznanie się z nim.
 12. I3artek

  NHL 14 nie dla nowych konsol

  Nie rozumiem dlaczego wycofali się z PC. Skandal. Czekam od NHL09 na wersję na blaszaki.
 13. I3artek

  Seduce Me - recenzja

  Nie mam pojęcia jakim cudem ten artykuł tu trafił. Odnoszę wrażenie, że na siłę pakuje się tu kiepskiego rodzaju, szmirowatą pornografię. Pana recenzenta zachęcam do rozważenia sprawy, aby zostawił seksualność ludzi im samym.
 14. Oj ludzie,ludzie - niczego się nie uczycie.